Domaine Serene در جوایز جهانی شراب Decanter در سال 2020 به عنوان برنده ترین شراب سازی در جهان شناخته می شود

جوایز جهانی شراب Decanter (DWWA) به طور گسترده ای مهمترین مسابقه بین المللی شراب در جهان در نظر گرفته می شود و این شناخت را یک پیروزی بزرگ دیگر برای اورگان رو به رشد صنعت شراب لوکس. DWWA با داشتن یک هیئت بین المللی نخبه از قضات ، کار سختگیرانه ارزیابی را آغاز کرد 16،500 شراب از جانب 56 کشور در ماه آگوست. در طول 28 روز متوالی ، 118 داور متخصص شراب ، از جمله 37 استاد شراب و نه استاد ساملیه ، افتخار بیشترین جایزه شراب سازی را به Domaine Serene اعطا کرد.

“من و کن بسیار هیجان زده هستیم که Domaine Serene چنین استقبال باورنکردنی در سراسر هیئت مدیره دریافت کرده است. دریافت جایزه ترین شراب سازی در جهان در DWWA گواهی بر کیفیت باغ های انگور و استعداد ، سخت کوشی و فداکاری ما است. تیم ، “گفت گریس اِنستاد، بنیانگذار و مالک Domaine Serene. “دریافت” بهترین نمایش “برای مارک بردفورد تاکستان ما Pinot Noir مخصوصاً خوشحال کننده است. ما تاکستان را به نام پسرمان نامگذاری کردیم ، مارک بردفورد اِنستاد، و این اولین تاکستانی بود که تقریباً سی سال پیش در Domaine Serene کاشتیم. کاشت دامنه های مرتفع و جنبه غربی آن برخلاف توصیه شراب سازان محلی بود ، اما ما می دانستیم که این پتانسیل برای تهیه شراب در کلاس جهانی دارد و به هر حال آن را کاشتیم. این همیشه یکی از شرابهای مورد علاقه من بوده است و من مدتهاست که از قدرت ، ساختار و طول عمر مارک بردفورد Pinot Noirs ما قدردانی می کنم. ما از اینکه این چنین تحسین منتقدان را در چنین مسابقه مهمی دریافت کرده ، بسیار هیجان زده هستیم. ”

اخبار مرتبط  شرکت هدف نتایج زودرس مناقصه را اعلام می کند و پیشنهادات مناقصه نقدی خود را برای برخی از اوراق بهادار بدهی برجسته افزایش می دهد

“در 17 سالگی آنهفتم سال ، DWWA بزرگترین و تأثیرگذارترین رقابت شراب در جهان است. قضاوت شده توسط متخصصان برتر شراب از سراسر جهان ، DWWA به دلیل روند سختگیرانه داوری کور و کارشناسان منطقه ای در سطح بین المللی مورد اعتماد است. ” سهام بری، استاد شراب و مدیر آموزش هیئت مدیره شراب Oregon. “این برای یک منطقه مانند یک شاهکار بزرگ است اورگان، که بخشی از صادرات جهانی ایالات متحده را نشان می دهد ، برای دریافت “بهترین در نمایش” همراه با وسعت مدال در چنین رقابت معتبری. این جایزه باعث افزایش مشخصات و آگاهی از شراب های منطقه ما نه تنها به مخاطبان بسیار آگاه مصرف کننده Decanters ، بلکه همچنین به متخصصان جهانی شراب در هیئت داوران می رسد. تبریک می گویم دامن آرام. “

دومین سرین در مجموع 23 مدال از نخبگان به خانه برد لندنمسابقه مبتنی بر علاوه بر دریافت جایزه “بهترین نمایش” ، شراب سازی چهار مدال طلا برای این جایزه کسب کرد 2016 “Aspect” Pinot Noir، 2017 Clos de Lune Vineyard Chardonnay، و 2016 Etoile Vineyard Chardonnay ، هر کس درآمد 96 امتیاز، با آن 2016 Two Barns Vineyard Pinot Noir ، کسب 95 امتیاز. کارخانه شراب سازی دندی هیلز نیز به خانه آورد 17 مدال نقره و یک مدال برنز ، جزئیات بیشتر را می توان در اینجا یافت. شرابهای Domaine Serene با حیرت انگیزترین منتقدان بزرگ ، 95 امتیاز و بالاتر 115 برابر کسب کرده اند! این علاوه بر جایزه دادن است # 1 رتبه بندی Pinot Noir در جهان توسط Wine Spectator در سال 2013 و در سال 2016 شماره 1 Pinot Noir در جهان توسط Decanter و # 1 شراب سفید در جهان توسط Wine Spectator ، برای شاردونای ‘Evenstad Reserve’ آن. این تحسین جهانی از بین مجموعه ای از منتقدان ، دامنه Serene را تقویت می کند مشهورترین کارخانه شراب سازی آمریکا.

اخبار مرتبط  Heliospectra (منتشر) گزارش موقت ژانویه و مارس 2020

“ما از این افتخار بزرگ فروتن هستیم و از اعضا ، توزیع کنندگان و مشتریانی که در طی سالهای مختلف به دنبال کیفیت ما هستند ، تشکر می کنیم. برای تجلیل از این جوایز ، ما تعدادی از مدال آوران را برای چشیدن در کارخانه شراب سازی Clubhouse ما در تپه های داندی و در دسترس قرار می دهیم. سالن شراب دامنه در دریاچه اوسگو. ما همچنین کتابخانه شراب خود را به روی اعضای جدید و موجود باشگاه شراب گشوده ایم تا آنها بتوانند در لذت بردن از این شراب های گرامی در خانه های خود سهیم باشند. ” رایان هریس، رئیس جمهور آرام.

برای اطلاعات بیشتر ، برای بازدید از مکانهای ما و یا عضویت در کلوپ شراب یا لیست پستی ، لطفا از www.DomaineSerene.com بازدید کنید یا با 503-864-4600 تماس بگیرید و ما را دنبال کنید اینستاگرام، فیس بوک یا توییتر.

درباره Domaine Serene
Evenstads در سال 1989 در دره شمال ویلامت مستقر شد. روحیه و اشتیاق آنها برای تولید شرابهایی که با شرابهای بزرگ بورگوندی رقابت می کنند ، آنها را وادار به خرید و کاشت یک املاک در بالای تپه می کند که به تازگی در تپه های معروف Dundee Hills ثبت شده بود.

اخبار مرتبط  کتاب جدید خودیاری مربی موفقیت جری گلدستون مشاوره ضروری شغلی و مالی را برای هزاره ها ارائه می دهد

امروزه ، Domaine Serene شرابهایی را از شش باغ انگور منفرد تولید می کند که منحصراً برای Pinot Noir و Chardonnay کاشته شده است. که در اورگان، Evenstads نزدیک به 1000 هکتار زمین در تپه های مالکیت دارد شهرستان یامهیل، با 275 هکتار زمین زیر کشت انگور.

سالها کار در هر کار در شراب سازی ، گریس و کن اِنستاد Domaine Serene را از ابتدا با تمرکز بر تولید شراب با کیفیت بالا از طریق نوآوری و تمرکز بر تعالی ساخت. Evenstads واقعاً از توجه به جزئیات لازم برای تهیه شرابهای استثنایی قدردانی کرده اند.

در سال 2015 ، کن و گریس اِنستاد تحقق یک رویای مادام العمر تولید شراب در بورگوندی ، فرانسه با به دست آوردن Château de la Crée ، شراب محترم شراب واقع در زادگاه Pinot Noir و Chardonnay: Côte d’Or مشهور. آنها 25 هکتار باغ انگور برتر در پومارد ، ولنی ، Meursault ، Puligny-Montrachet ، Chassagne-Montrachet ، Santenay و Maranges دارند. این باعث شد آنها اولین باشند اورگانشراب پردازان مبتنی بر مالکیت زمین و تولید شراب در بورگوندی.

در کمتر از سه دهه ، Evenstads دامنه Serene را به عنوان یکی از مشهورترین و معتبرترین کارخانه های شراب سازی جهان به صحنه جهانی سوق داده است. شراب های دامنه سرن نشان دهنده دستاوردی است که در آن امکان پذیر است اورگان، یکی از بهترین مناطق جهان برای Pinot Noir و Chardonnay.

مخاطب:
آنا پاری
شراب سازی شراب دامنه
6555 NE Hilltop Lane
دیتون، یا 97114
(503) 864-4600
[email protected]
www.DomaineSerene.com

منبع Domaine Serene

لینک های مربوطه

http://www.DomaineSerene.com