شکایت آبجوسازان شکایت علیه شهرستان لس آنجلس را با ادعای محدودیت در بازگشایی نقض متمم چهاردهم

لس آنجلس، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – آبجوسازی محبوب Palmdale که تولید آب جوش را تهدید می کند برای مجبور کردن شهرستان لس آنجلس به کارخانه آبجو سازی خود درست مانند سایر رستوران ها ، کارخانه های شراب سازی و بارهای دارای آشپزخانه در محل ، امکان باز کردن کارخانه آبجو سازی را فراهم کند. این دادخواست احتمالی ادعا خواهد کرد که دستور شهرستان مبنی بر تهیه مواد غذایی در محل به عنوان شرط بازگشایی ، نقض حقوق اساسی کارخانه آبجوسازی به دلیل آئین دادرسی و محافظت برابر است.

برای محافظت از مردم در برابر COVID-19 ، اما به کسب و کارها اجازه می دهد تا حدودی بازگشایی شوند ، ایالت کالیفرنیا دستوری صادر کرد که به بارها و کارخانه های آبجوسازی اجازه می دهد فعالیت خود را تا زمانی که غذا سرو شود از سر بگیرند. همین سفارش به کارخانه های آبجوسازی اجازه می داد تا در صورت فعالیت در فضای باز ، با فروشندگان خارجی قرارداد تهیه کنند تا وعده های غذایی ناهارخوری ارائه دهند.

اخبار مرتبط  غاز کانادا تا سال 2025 استراتژی تأثیر پایدار را آغاز کرده و متعهد به خنثی شدن کربن است

با این حال ، شهرستان ال.ا.ا با ممنوع کردن قرارداد کارخانه های آبجو سازی با فروشندگان شخص ثالث برای تهیه غذا ، دستور محدود کننده خود را صادر کرد که با دستور دولت مغایرت داشت. در نتیجه ، Transplants مجبور شده است ، مانند بسیاری از کارخانه های آبجو سازی در سراسر شهرستان ، فقط سفارشات برداشت و تحویل کالا را ارائه دهد ، که این امر به طور قابل توجهی تجارت آنها را محدود می کند.

شرکت PARRIS استدلال می کند که این شهرستان با محدودیت های بیش از حد خود که باعث ایجاد تمایز غیر ضروری از محل تهیه غذا می شود ، بیش از حد پیش می رود. در این شکایت که توسط موسسه حقوقی PARRIS تنظیم شده است ، عنوان شده است که این تخلف از 14 کارخانه تولید آبجو استهفتم اصلاح حقوق مربوط به آئین دادرسی و حمایت برابر و همچنین بند تعهدات تحت متمم پنجم قانون اساسی.

اخبار مرتبط  Interface، Inc. برای پخش کنفرانس نتایج نتایج سه ماهه اول سال 2020 از طریق اینترنت

وی گفت: “در ایجاد این دستور ، شهرستان از تمام الزامات قانونی كه برای محافظت از مشاغل و شهروندان طراحی شده بود ، صرف نظر كرد.” Khail A. Parris، از شرکت حقوقی PARRIS. “در ایجاد تمایز در صنعت خدمات غذایی بین مشاغل دارای آشپزخانه در محل و آنهایی که فاقد آن هستند ، در واقع County در این دوره دشوار به مشاغل دارای آشپزخانه یک مزیت ناعادلانه می بخشد و شهرستان این کار را بدون ارائه حمایت بیشتر از COVID-19 انجام می دهد. ، “پاریس اضافه کرد.

موسسه حقوقی PARRIS در نامه درخواست خود به شهرستان ، استدلال می کند که این دستور همچنین به طور خودسرانه به وزارت بهداشت عمومی اجازه می دهد بین انواع مواد غذایی که باید در معاملات مشابه الکل گنجانده شود ، تفاوت قائل شود.

اخبار مرتبط  املاک و مستغلات هیلکو از فروش ورشکستگی املاک چندگانه کوچک در آستین ، تگزاس خبر داد

از زمان شروع محدودیت های COVID-19 ، صنعت مواد غذایی و آشامیدنی در حال سقوط آزاد بوده است. دفتر کنترلر لس آنجلس اظهار داشت که شهر بیش از 50،000 شغل فقط در صنعت خدمات غذایی به دلیل محدودیت های COVID-19 از دست داده است.

یک نسخه از شکایت را می توانید در اینجا پیدا کنید. یک نسخه از نامه تقاضا را می توان در اینجا یافت.

درباره شرکت حقوقی PARRIS
موسسه حقوقی PARRIS به عنوان یکی از برترین شرکت های حقوقی آسیب دیدگی ، استخدام و محیط زیست در آمریکا شناخته شده است. این شرکت با داشتن سابقه اثبات شده از جنگ برای عدالت از طرف خانواده ها و افراد ، از احکام و شهرک های متعدد هفت و هشت رقمی برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، لطفا به این آدرس مراجعه کنید: www.parris.com

مخاطب
دانته هیکلز 661.949.2595 | [email protected]

شرکت حقوقی SOURCE PARRIS

لینک های مربوطه

http://www.parris.com