iHerb بیشترین تقاضای ویتامین D و C در جهان را پیدا می کند

PASADENA ، کالیفرنیا ، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – IHerb ، رهبر جهانی در تجارت الکترونیکی بهداشت و زیبایی ، افزایش چشمگیری در تقاضای ویتامین D و C از مشتریان در سراسر جهان داشته است و با ارائه محصولات با بالاترین کیفیت با بهترین ارزش ، سرعت تحویل و خدمات به مشتری امکان پذیر است.

تقاضای جهانی مشتریان iHerb برای این ویتامین ها از 2019 تا 2020 بیش از 100٪ و فقط در ایالات متحده بیش از 300٪ افزایش یافته است.

طی مصاحبه اخیر با Instagram Live ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماریهای عفونی ، دکتر آنتونی فاوسی به طور کلی در مورد مزایای احتمالی هر دو ویتامین برای سلامتی صحبت کرد.

اخبار مرتبط  شرکت Cansortium پیشرفت های بیشتر در مورد ابتکارات استراتژیک را اعلام کرد

دکتر فاوسی گفت: “اگر کمبود ویتامین D دارید ، بر میزان حساسیت شما به عفونت تأثیر می گذارد.” “من توصیه نمی کنم آن را توصیه کنم ، و من خودم مکمل ویتامین D مصرف می کنم.”

ویتامین D زمانی ایجاد می شود که فرد در معرض اشعه ماورا بنفش خورشید قرار گیرد و در برخی از غذاها مانند برخی ماهی های چرب مانند ماهی آزاد ، جگر گوشت گاو ، پنیر و زرده تخم مرغ یافت می شود. طبق گروه مکمل های غذایی در انستیتوی ملی بهداشت (NIH) ، ویتامین D می تواند به استحکام استخوان ها کمک کرده و از عملکرد ایمنی بدن پشتیبانی کند.

دکتر فاوسی در ادامه مصاحبه با اینستاگرام لایو ادامه داد: “ویتامین دیگری که مردم مصرف می کنند ویتامین C است زیرا آنتی اکسیدان خوبی است.” “بنابراین ، اگر مردم یک گرم یا بیشتر ویتامین C مصرف کنند ، خوب است.”

اخبار مرتبط  بسته بندی نوشیدنی با راه اندازی سبزترین قوطی HELL ENERGY آلومینیوم تا به امروز سبز می شود

IHerb به مشتریانی که قصد مصرف مکمل های ویتامین D یا C را دارند توصیه می کند قبل از انجام این کار ابتدا با پزشک خود مشورت کنند.

رئیس جمهور iHerb گفت: “IHerb مفتخر است که یکی از بزرگترین محصولات با کیفیت ترین محصولات ویتامین D و C را به مشتریان ما در سراسر جهان ارائه دهد.” ایمون ذبیحی. “ما در جشن 24 سالگی خود در ماه سپتامبر ، ویتامین ها و سایر محصولات پرفروش مکمل های سلامتی را با تخفیف های کلان ارائه خواهیم داد.”

اخبار مرتبط  غذاهای بسته بندی شده Dole Worldwide در انتصاب دکتر لارا رمدین به عنوان مدیر ارشد نوآوری

درباره iHerb: IHerb یکی از بزرگترین شرکتهای تجارت الکترونیکی مستقر در ایالات متحده آمریکا است. این 30،000 محصول از 1200 مارک معروف به میلیون ها مشتری در سراسر جهان را ارائه می دهد. IHerb مستقیماً از سپرده های مجهز به تهویه مطبوع و پیشرفته GMP به مشتریان در 188 کشور و سرزمین ارسال می شود. از سال 1996 ، iHerb به طور مداوم در ارائه محصولات با بالاترین کیفیت ، با بهترین ارزش ممکن و راحت ترین تجربه مشتری ، نوآوری داشته است. https://www.iherb.com/

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/742063/iHerb_Logo.jpg

منبع IHerb

لینک های مربوطه

iHerb.com

منبع iHerb