“کتاب مقدس ویسکی جیم موری 2021” ویسکی ماتسویی را به عنوان “بهترین چنگال ژاپنی سال 2021” انتخاب می کند

این مسابقه بین المللی ویسکی توسط یکی از مشهورترین روزنامه نگاران ویسکی برگزار می شود ، جیم موری، که به عنوان “مردی که بیشتر از هر کس دیگری از کارخانه های تقطیر در سراسر جهان بازدید کرده است” توصیف می شود. فقط بهترین ویسکی ها در هر گروه شناخته می شوند. 2021 است نسخه هجدهم و امسال بیش از 30 کشور و بیش از 4500 مارک توسط جیم موری مورد قضاوت قرار گرفتند. این کتاب به نام “کتاب مقدس ویسکی” به شرح زیر است:

اخبار مرتبط  Belk آغاز به کار مجدد فروشگاه ها با ایمنی در اولویت اول می کند

“این جامع ترین ، با نفوذ بین المللی و بهترین تحقیق برای همه ویسکی های جهان است. این انجیل ویسکی است. “

(درباره نویسنده https://www.whiskybible.com/about/)

با توصیفات بسیار جالب و منحصر به فرد خود در یادداشت های مزه دار ، کتاب مقدس ویسکی به رویدادی تبدیل شده است که صنعت مشروبات الکلی بین المللی به آن توجه زیادی می کنند.

گزیده ای از یادداشت های مزه دار

“بویی که هزار قلب را ذوب می کند … خیلی نرم … و توانایی جادویی دارد که اجازه می دهد هر دو بلوط و مالت به صورت جداگانه و سپس با هم بیان شوند.”

اخبار مرتبط  اطلاعاتی راجع به بازار جهانی فروشگاه های مواد غذایی آنلاین به سال 2027 ، با نمایه های پخش کننده کلیدی Fresh Direct ، LLC ، Instacart ، ShopFoodEx ، Wal-Mart Stores ، Inc. و Safeway، Inc.

“ژاپنی ترین مالت های ژاپنی با امضای منحصر به فرد خود”

━ “پیچیده ترین ویسکی که امسال تاکنون چشیده ام (و این تعداد 1058 نفر است – و بو و مزه بیش از 90 دقیقه طول کشید!) – و یک نامزد آینده دار برای ویسکی جهانی سال است.”

ویسکی ژاپنی برنده جایزه “Matsui Mizunara Single Cask” در یک بشکه بلوط Mizunara ژاپنی بالغ می شود و مستقیماً از آن بطری می شود ، که این ویسکی را بسیار نادر می کند.

اخبار مرتبط  CPSC از انتصاب منصوبكننده مشتری جدید آژانس خبر داد

این باید به عنوان یک نسخه محدود در مقیاس محدود به فروش برسد. اطلاعات بیشتر در وب سایت رسمی و رسانه های اجتماعی ما اعلام خواهد شد.

وب سایت رسمی https://matsuiwhisky.com/
فیس بوک: ویسکی ماتسویی
اینستاگرام: matsuiwhisky
توییتر: matsuiwhisky
[email protected]: ویسکی ماتسویی
ویبو: https://weibo.com/p/1006067400753801/home؟from=page_100606&mod=TAB&is_all=1#place

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1279772/matsui_mizunara_single_cask.jpg

لینک های مربوطه

https://matsuiwhisky.com/

منبع Matsui Shuzo یک مشارکت نامحدود