کاسیو سری MT-G را با ساختار تازه توسعه یافته Dual Core Guard راه اندازی می کند

ساعتهای جدید MTG-B2000 با بکارگیری ساختار جدید Dual Core Guard که شامل یک قاب رزین تقویت شده با فیبر کربن است و به طور یکپارچه قاب و پشت ساعت را ادغام می کند ، ساختار Metal Core Guard را به کار می برد. جعبه این قسمت توسط یک قاب فلزی احاطه شده است ، که به صورت مستقیم یا از کناره ها به فلز تصفیه شده می رسد. این ساختار جدید با حفظ کیف و وزن متوسط ​​محبوب که به راحتی در MTG-B1000 منتشر شده در سال 2018 به ساعتی با فلز مشهودتر دست پیدا کرده است. ساعت های MTG-B2000 همچنین شامل Triple G Resist برای مقاومت در برابر ضربه ، گرانش و لرزش گریز از مرکز ، اطمینان از استحکام.

اخبار مرتبط  iHerb گسترش عمده تحویل جهانی را اعلام کرد

مدل های MTG-B2000BD و MTG-B2000D همراه با یک کامپوزیت لایه ای ساخته شده با درصد بالاتر رزین ، همراه با قطعات فلزی هستند. آنها 15٪ سبک تر از مدل قبلی هستند. * MTG-B2000B همراه با یک نوار یورتانی نرم برای راحتی بهتر و تناسب مطلوب ، که همچنین جلوه جسورانه ساعت را برجسته می کند.

اخبار مرتبط  ایالات متحده نیوز بهترین تخفیف های اتومبیل را برای آگوست سال 2020 اعلام کرد

* MTG-B1000D (منتشر شده در سال 2018)

این ساعت های جدید اولین سری از سری MT-G هستند که برای عملکرد سریع عقب به سه موتور دو سیم پیچ مجهز شده اند. علاوه بر دریافت سیگنال های کالیبراسیون زمان توسط امواج رادیویی ، ساعت به طور خودکار زمان همگام سازی با تلفن هوشمند را با استفاده از یک برنامه اختصاصی تنظیم می کند. از دیگر ویژگیهای بارز آن می توان به تنظیم خودکار شیار محلی در هنگام عبور از اسلات بدون نیاز به انجام تنظیمات توسط کاربر اشاره کرد. این ویژگی ها مدل های MTG-B2000 را به یک ساعت کاملاً مقاوم در برابر ضربه در یک محیط تجاری تبدیل کرده است.

اخبار مرتبط  نمایشگاه کانتون از مناطق کمتر توسعه یافته حمایت می کند تا با توسعه تجارت از فقر خارج شوند

وب سایت رسمی G-SHOCK: https://world.g-shock.com/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1278106/MTG_B2000BD.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1278105/CASIO_2.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1278104/CASIO_2.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD