افسون Cheongsam در شنیانگ تبلیغ شد

این رویداد ترکیبی از میراث فرهنگی ناملموس منسوجات و صنعت cheongsam را در کشور ارتقا داد شنيانگ، “پایتخت باستانی cheongsam” ، و همچنین بیشتر نشان دهنده فرهنگ لباس و جذابیت مد از شنيانگ، یک شهر مشهور تاریخی و فرهنگی.

فرهنگ Cheongsam از سال 1636 به جهان در جهان رایج شد شنيانگ. Cheongsam منبع مهمی برای ارتقا توسعه صنعت فرهنگی در است شنيانگ. شنيانگ جشنواره فرهنگ Cheongsam را به منظور توسعه لباس ، گردشگری فرهنگی و سایر صنایع برگزار خواهد کرد.

اخبار مرتبط  Nanobebe پیشرفته ترین بطری کودک سیلیکونی را راه اندازی می کند

پروژه آکادمی میراث فرهنگی ناملموس Tongshijie از Shenyang Shengjing منچو گلدوزی صنعت گروه فرهنگی شرکت آموزشی ویبولیتین یک کنفرانس موضوع “خوشنویسی گلدوزی Shengjing Manchu گسترش میراث فرهنگی ناملموس” در شنيانگ در همان روز ، که همچنین یکی از فعالیتهای مهم چهارمین کنفرانس میراث فرهنگی ناملموس نساجی چین و دومین کنفرانس بود چین (شنيانگ) جشنواره فرهنگ Cheongsam.

اخبار مرتبط  128th نمایشگاه گوانگژو با نوآوری هایی با هدف تغییر در سبک زندگی آینده آغاز به کار می کند

آکادمی میراث فرهنگی ناملموس Tongshijie تابع “پروژه انتشار سه بعدی گلدوزی مانگو” است ، و توسط وزارت بازرگانی و پنج وزارتخانه و کمیسیون دیگر به عنوان “پروژه صادرات کلید فرهنگی ملی” رتبه بندی شده است. آکادمی میراث فرهنگی ناملموس میراث فرهنگی ناملموس را به عنوان هدف در نظر می گیرد. این نشان دهنده اعتماد به نفس و انسجام فرهنگی همه گروه های قومی است.

اخبار مرتبط  خانواده شرکت های Kroger برای ارائه آزمایش رایگان COVID-19 برای همکاران Frontline ارائه می دهند

پیوندهای تصویر پیوندها:

پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=372367
عنوان: چهارمین کنفرانس میراث ناملموس نساجی چین و دومین کنفرانس چین (شنيانگ) جشنواره فرهنگ Cheongsam افتتاح شد.

پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=372374
عنوان: در محل کنفرانس موضوع “گلدوزی مانچو شنگ جینگ ، میراث فرهنگی ناملموس میراث فرهنگی”

منبع بخش تبلیغات شهرداری شنیانگ