آلبانی زبان ، معنی و آینده رنگ توسط سلیمان OB

رنگ ابزاری قدرتمند در دکوراسیون داخلی است ، بر جو تأثیر می گذارد و شکل و مفهوم فضا را تغییر می دهد. آلبانی در ایجاد این نتایج مطلوب در قرن گذشته نقش داشته است ، از جمله مارک رنگی مورد علاقه برای رنگارنگ سه گانه. کمیسیون Brewers Towner در Towner Eastbourne.

آلبانی زبان رنگ

ویدئو اول به بررسی زبان رنگ و نحوه صحبت آن با مخاطبان خود با وجود رسانه های مختلف می پردازد. گفتن داستان از طریق کلمات نانوشته سلیمان بیننده را از طریق لحظات کلیدی راهنمایی می کند ، جایی که رنگ در شکل دادن به مد و به تصویر کشیدن محیط ما نقش داشته است.

آلبانی معنی رنگ

اخبار مرتبط  RetailMeNot's Five برای خرید در ماه آگوست

قسط دوم به معنای قدرتمند پشت رنگ ، از عملی تا ذهنی نگاه می کند. دکوراسیون به معنای جشن و تقدیر از هنرمندان ، دکوراتورها و سازندگان است.

آلبانی آینده رنگ

اپیزود سوم و آخر که این هفته به نمایش درآمد ، بیانگر چگونگی حیات رنگ برای آینده ما و اهمیتی است که دارد – تخیل نسل های آینده را شعله ور می کند.

آلبانی خوشحال است که بخشی از آن آینده است و همه نسل ها را قادر می سازد تا در خانه ها ، محل کار و فضاهای جامعه خود را بیان کنند. آلبانی اهمیت یافتن سایه مناسب را تشخیص می دهد و بنابراین به انتخاب رنگ بی نظیر ، از جمله سرویس تطابق رنگ ، افتخار می کند. دامنه بسیار رنگی و رنگی آلبانی توسط متخصصان و DIYers به ​​طور یکسان مورد استفاده قرار می گیرد و به طور انحصاری از Brewers ، آنلاین در brewers.co.uk یا در هر فروشگاه 170+ موجود است.

اخبار مرتبط  یک برنامه بلند مدت برای مبارزه با اضطراب و افسردگی در سراسر جهان است

یادداشت ها برای سردبیران:

C. Brewer & Sons:

C. Brewers & Sons در سال 1904 تاسیس شد ، یک کار خانوادگی با هدف تهیه بهترین تزئینات و صاحبان خانه در زمینه تجارت و طراحی های رنگی ، کاغذ دیواری ها و لوازم تزئینات به صورت آنلاین و از طریق مراکز تزئینات Brewers است.

Brewers Decorator Centers با بیش از 170 فروشگاه در سراسر انگلیس و گسترده ترین لوازم تزئین ، بزرگترین تاجر تزئینات مستقل انگلستان است.

اخبار مرتبط  کاسیو ماه ملی پیانو را جشن می گیرد

مارک آلبانی ، ایجاد شده توسط کلمنت آبجو در سال 1920 ، امسال 100 سال را جشن می گیرد. آلبانی انتخاب گسترده ای در دیوارپوش ها ، اتمام رنگ های مدرن و ابزار تزئینی و لوازم جانبی دارد.

Wallpaperdirect.com ، که توسط C. Brewer & Sons در سال 1999 ایجاد شده است ، یک فروشگاه اینترنتی پیشرو در زمینه کاغذ دیواری با بیش از 18000 طرح از همه مارک های اصلی در پوشش دیوار است. همه تصاویر پس زمینه نشان داده شده در wallpaperdirect نیز برای سفارشات از طریق Brewers Decorator Centers در دسترس هستند.

منبع C. Brewer & Sons