اتحادیه جهانی سفر غذایی به عنوان اولین سفیر در آمریکای لاتین نام می برد

دالما عضو انجمن ملی روزنامه نگاران گردشگری APTUR شیلی است. رئیس جمهور گذشته و بنیانگذار انجمن شیلی لاگوس y کارآفرینان گردشگری Volcanes؛ و همچنین خزانه دار صندوق Fundación Bordemar ، سازمانی مستقر در پورتو واراس که بر آموزش محیطی ، توانمندسازی زنان ، منافع بومی و گردشگری با علاقه ویژه متمرکز شده است. دالما همچنین عضو شبکه رهبران زن آمریکاست و عضو بنیانگذار Fundación Bendita Tú است ، سازمانی اختصاص داده شده به توانمندسازی زنان شاغل در جهانگردی در آمریکای لاتین.

دالما با انتصاب خود به 30 سفیر دیگر WFTA در سراسر جهان پیوست. سفیران انجمن اعضای ارزنده تیم توزیع شده آن هستند. آنها نماینده منافع انجمن در بازارهای مربوطه خود هستند ، و همچنین آنچه در مناطق محلی آنها اتفاق می افتد را به انجمن ارتقا می دهند.

اخبار مرتبط  Kemin's BetaVia ™ Complete از EASA به عنوان یک غذای جدید نظر مثبت می گیرد

“خوشحالم که به عنوان اولین سفیر انجمن در هر دو خدمت می کنم شیلی و آمریکای لاتین“، گفت:” دالما دیاز پینتو. “من به بخش زیبای خود در جهان بسیار افتخار می کنم ، و می دانم بازدید کنندگان نیز آن را دوست خواهند داشت. صرف غذا در منطقه فوق العاده ما فقط یکی از دلایلی است که من می خواستم نمایندگی انجمن جهانی سفر غذایی را در آن داشته باشم شیلی

اخبار مرتبط  JERMIKKO UNZIP EASY DRINK 'N' EAT FACE MASK JERMIKKO UNZIP EASY DRINK ™ برای عملکرد و راحتی مطلوب ، مناسب برای صرف شام

مدیر اجرایی WFTA گفت: “ما خوشحالیم که می توانیم دالما را به عنوان جدیدترین عضو خانواده سفیر خود تأیید کنیم.” اریک ولف. “من از دیدن دالما در منطقه دوست داشتنی او لذت بردم شیلی، و مکان بسیار ویژه ای است. دالما برای کمک به انجام مأموریت ما ، نه فقط در پاتاگونیا و در داخل ، مناسب است شیلی، اما در جاهای دیگر آمریکای لاتین همچنین.”

علاقه مندان می توانند با دلما و دیگر سفرای انجمن در اینجا ملاقات کنند: https://worldfoodtravel.org/our-team/

درباره انجمن جهانی سفر غذایی (WFTA)

اخبار مرتبط  چگونه یک شرکت Vape در مبارزه با Coronavirus در حال کمک است

WFTA یک سازمان غیرانتفاعی است که در سال 2001 توسط مدیر اجرایی فعلی آن تأسیس شد اریک ولف. این کشور به عنوان مرجع برجسته جهان در زمینه گردشگری غذا شناخته شده است (گردشگری آشپزی و جهانگردی غذا). ماموریت WFTA حفظ و ترویج فرهنگ های آشپزی از طریق مهمان نوازی و گردشگری است. هر ساله ، این سازمان به حدود 200000 متخصص در 150+ كشور خدمات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به www.WorldFoodTravel.org مراجعه کنید.

تماس با رسانه: اریک ولف (444) 7827 582 554 [email protected]

SOURCE انجمن جهانی سفر غذایی

لینک های مربوطه

http://www.WorldFoodTravel.org