InMed اعلام کرد تکمیل درمانهای موضوعی در فاز 1 آزمایش بالینی کرم INM-755 CBN در افراد سالم

ونکوور ، قبل از میلاد، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت داروسازی InMed (“InMed” یا “شرکت”) (TSX: IN) (OTCQX: IMLFF) ، یک شرکت دارویی در مرحله بالینی است که دارویی را هدف قرار می دهد که بیماری هایی با نیاز پزشکی زیاد برآورده نشده را هدف قرار می دهد و در توسعه بالینی کانابینول پیشرو است (“CBN”) ) ، امروز اعلام كرد كه تمام افرادي كه در آزمايش باليني فاز 1 خود با INM-755 شركت كرده اند ، درمان را به پايان رسانده اند. INM-755 به عنوان یک کرم موضعی مبتنی بر CBN برای درمان بالقوه اپیدرمولیز بولوزا (“EB”) و همچنین سایر بیماری های پوستی بالقوه در حال تولید است.

کارآزمایی بالینی 755-102-HV یک مطالعه فاز 1 تصادفی ، دو سو کور ، کنترل شده توسط وسیله نقلیه است که برای ارزیابی ایمنی و تحمل کرم INM-755 که روزانه روی زخم های اپیدرمی در افراد داوطلب سالم اعمال می شود ، طراحی شده است. هشت فرد بالغ با دو قدرت کرم INM-755 طی یک دوره درمان 14 روزه تحت درمان قرار گرفتند. همانند اولین آزمایش بالینی فاز 1 InMed با INM-755 ، آزمایش 755-102-HV نیز در مرکز تحقیقات داروی انسانی در لیدن انجام می شود ، هلند.

با وجود بیماری همه گیر COVID-19 و محدودیت های ناشی از آن که بر برنامه های توسعه بالینی در سراسر جهان تأثیر گذاشته است ، مرحله کامل درمان این آزمایش فاز 1 دوم تنها با تأخیر نسبتاً کافی نسبت به جدول زمانی اولیه به دست آمد. با اتمام مراحل درمان 755-101-HV و 755-102-HV و با فرض مثبت بودن اطلاعات ایمنی و تحمل INM-755 در هر دو پوست سالم و زخم های اپیدرمی ، شرکت در موقعیت بهتری قرار دارد تا برنامه ریزی دقیق را برای اولین آزمایش کارآیی در بیماران مبتلا به EB.

InMed پیش بینی نتایج گزارش از هر دو آزمایش فاز 1 در نیمه دوم تقویم 2020 و با فرض مثبت بودن نمایه ایمنی برای INM-755 ، ارائه پرونده های نظارتی برای اولین آزمایش کارآیی در بیماران مبتلا به EB در اوایل سال 2021.

اخبار مرتبط  کتاب جدید الیزو روزاس ، هیچ کس نمی داند برای چه کسی کار می کند ، یک داستان ترسناک است ، جایی که معنای خانواده به نوبه خود 180 درجه خواهد رسید - español USA - انگلیسی

درباره InMed: InMed Pharmaceuticals یک شرکت دارویی در مرحله بالینی است که خط لوله ای از داروهای مبتنی بر کانابینوئید را توسعه می دهد و در ابتدا بر روی مزایای درمانی کانابینول (CBN) در بیماری های با نیاز پزشکی بالا برآورده نشده است. این شرکت به ارائه گزینه های درمانی جدید به بیمارانی که ممکن است از داروهای مبتنی بر کانابینوئید بهره مند شوند اختصاص داده شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.inmedpharma.com مراجعه کنید.

درباره INM-755: INM-755 یک کرم CBN است که به عنوان یک درمان موضعی برای درمان اپیدرمولیز بولوزا (EB) و سایر بیماری های پوستی است. داده های پیش بالینی نشان می دهد که INM-755 ممکن است به تخفیف علائم برجسته EB ، مانند التهاب و درد کمک کند و همچنین به طور بالقوه یکپارچگی پوست را در زیر مجموعه ای از بیماران EB Simplex بازیابی کند.

درباره Epidermolysis Bullosa (EB): EB نام جمعی از گروهی از اختلالات ژنتیکی است که با پوست شکننده و غشاهای مخاطی مشخص می شود و به راحتی آسیب می بینند و منجر به تاول و زخم شدن گسترده می شود. تاول ها ممکن است در پاسخ به آسیب جزئی ، حتی در اثر گرما ، مالش ، خراش یا نوار چسب ظاهر شوند. این بیماری هیچ درمان تایید شده ای ندارد و بیشتر درمان های فعلی به منظور تسکین علامت دار است.

توجه داشته باشید احتیاط در مورد اطلاعات آینده نگر:

این نسخه خبری شامل “اطلاعات آینده نگر” و “گزاره های آینده نگر” (در مجموع “اطلاعات آینده نگر”) به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. اطلاعات آینده نگر بر اساس انتظارات و باورهای فعلی مدیریت استوار است و در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی است که می تواند نتایج واقعی را با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می کند متفاوت کند. اطلاعات منتشره در این خبر شامل گزاره هایی در مورد: پیشگام پیشرفت در بالینی CBN است. درمان EB و سایر بیماریهای پوستی توسط INM-755 ؛ فرض داده های مثبت و قابل تحمل INM-755 در هر دو پوست سالم و زخم های اپیدرمی ؛ شرکت در موقعیت بهتری برای پیشبرد برنامه ریزی دقیق برای اولین آزمایش کارآیی در بیماران EB قرار دارد. پیش بینی نتایج گزارش هر دو آزمایش فاز 1 در نیمه دوم تقویم سال 2020 ؛ ارائه پرونده های نظارتی برای اولین آزمایش کارآیی در بیماران مبتلا به EB در اوایل سال 2021 ؛ ایجاد خط لوله داروهای مبتنی بر کانابینوئید در بیماری هایی که نیاز پزشکی آنها برآورده نشده زیاد است. ارائه گزینه های درمانی جدید به بیمارانی که ممکن است از داروهای پایه کانابینوئید بهره مند شوند. و INM-755 قادر است علائم EB را از بین ببرد ، مانند التهاب و درد ، و همچنین به طور بالقوه یکپارچگی پوست را در زیر مجموعه بیماران EB Simplex برطرف کند.

اخبار مرتبط  کتاب جدید Rosaura Duran Calvarios De Doña Isa ، یک داستان ناخوشایند از بقاء زن در میان مبارزات در جزیره فارابی است

با توجه به اطلاعات آینده نگر موجود در این نسخه خبری ، InMed فرضیه های زیادی را در مورد موارد دیگر بیان کرده است: داده های مثبت ایمنی و تحمل INM-755 در هر دو پوست سالم و زخم های اپیدرمی. ادامه و به موقع داده های اثر بخشی بالینی و بالینی مثبت ؛ سرعت تصویب مقررات و نتایج گزارش توانایی قرارداد با شرکای مناسب تقاضا برای محصولات InMed ؛ و ، ثبات اقتصادی و بازار ادامه دارد. در حالی که InMed این فرضیات را معقول می داند ، اما این فرضیات ذاتاً تحت عدم اطمینان و شرایط اقتصادی ، تجاری ، رقابتی ، بازار و اجتماعی قابل توجهی هستند.

علاوه بر این ، عوامل خطر شناخته شده و ناشناخته ای وجود دارد که می تواند باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای InMed با نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی توسط اطلاعات آینده نگر موجود در اینجا تفاوت اساسی داشته باشد. عوامل خطر شناخته شده شامل موارد دیگر است: شیوع و تأثیر COVID-19 ممکن است بدتر شود. آزمایش بالینی و بالینی ممکن است نتایج مطلوب را به موقع یا به هیچ وجه ایجاد نکند. برنامه های نظارتی و نتایج گزارش ممکن است به موقع ، یا اصلاً تأیید نشوند. موارد صدور مجوز و واردات حشیش ممکن است جدول زمانی توسعه پیش بینی شده ما را به تأخیر بیندازد. شرکای مناسب ممکن است واقع نشوند. شرایط اقتصادی یا بازار ممکن است بدتر شود. ذخایر نقدی موجود ممکن است برای اجازه دادن به InMed برای تکمیل نقاط عطف مهم آینده ما کافی نباشد. و توسعه یک فناوری ساخت بیوسنتز اختصاصی برای تولید کانابینوئیدهای درجه دارویی و همچنین خط لوله ای از داروها با هدف قرار دادن بیماری هایی با نیاز پزشکی زیاد برآورده نشده ، ممکن است در حد مطلوب موفقیت آمیز نباشد. بحث کامل تر در مورد خطرات و عدم اطمینان پیش روی InMed در جدیدترین فرم اطلاعات سالانه InMed و سایر افشای مداوم ثبت شده در مراجع نظارتی اوراق بهادار کانادا در SEDAR در www.sedar.com ارائه شده است.

اخبار مرتبط  برنده تمام پولها! بازگرداندن فروش شاهدانه نوادا

کلیه اطلاعات آینده نگر در اینجا با این بیانیه احتیاطی کاملاً واجد شرایط هستند و InMed از هرگونه تعهد در مورد تجدید نظر یا به روزرسانی هرگونه اطلاعات آینده نگرانه یا اعلام علنا ​​نتیجه هرگونه تجدید نظر در هر یک از اطلاعات آینده نگر موجود در این مقاله صرف نظر می کند برای انعکاس نتایج ، رویدادها یا تحولات آینده ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

هیچکدام تورنتو موجودی خدمات ارائه دهنده خدمات و مقررات خود را مبادله و یا مسئولیت راجع به سازگاری یا صحت این انتشار را مورد بازبینی قرار داده یا قبول کرده اند.

منبع InMed Pharmaceuticals Inc.

لینک های مربوطه

www.inmedpharma.com