جشن خانوادگی دلار و دلار جمع آوری 2 میلیون دلار برای باشگاه های دختران و پسران آمریکا

وی گفت: “بسیاری از فروشگاههای Family Dollar ما در محلات مشترک با مکانهای کلوپ زندگی می کنند و ما به طور کامل از باشگاههای پسران و دختران آمریکا پشتیبانی می کنیم زیرا آنها به جوانان امروز کمک می کنند رهبران فردا شوند.” مایک ویتینسکی، رئیس و مدیر اجرایی Dollar Tree. “جوامع ما در قلب همه کارهایی هستند که در Family Dollar و Dollar Tree انجام می دهیم و ما می خواهیم از مشتریان ، فروشندگان ، همکاران و شرکت Coca-Cola که حمایت سخاوتمندانه آنها وعده های غذایی برای کودکان و نوجوانان را فراهم کرده است ، کمال تشکر را داشته باشیم ، برنامه های جوانان و خدمات خارج از مدرسه به هزاران خانواده در سراسر کشور. “

Family Dollar and Dollar Tree قادر به افزایش سالانه خود به باشگاه های دختران و پسران آمریکا بودند 2 میلیون دلار در سال 2020 به لطف خریدها و کمک های مالی مشتریان ، همراه با کمک های فروشندگان ، همکاران و شرکت. از مشتریان دعوت شد تا در ثبت نام ها و یا خرید محصولات شرکت کننده کوکاکولا از طریق کمپین “ساخت هر جرعه تعداد” شرکت Coca-Cola در فروشگاه های Family Dollar کمک کنند. علاوه بر این ، هدیه شرکت شامل حمایت مالی شرکت ها برای حمایت از برنامه باشگاه های دختران و پسران سال جوان آمریکا و بورسیه های تحصیلی برای نوجوانان باشگاه بود.

“باشگاه های دختران و پسران همیشه به طور مستمر برنامه ها و خدمات ما را توسعه می دهند ، برای پشتیبانی جدی از نیازهای ضروری جوانان بسیج می شوند و امسال بی سابقه است ، اما تفاوتی ندارد. امروز ، باشگاه ها هر کاری را که می خواهد برای ایجاد عدالت برای کودکان انجام می دهند با فراهم کردن دسترسی به خدماتی که موجبات رفاه را فراهم می کنند و برنامه های دانشگاهی برای جلوگیری از افت یادگیری و پشتیبانی از یادگیری مجازی جیم کلارک، رئیس و مدیر عامل ، باشگاه های دختران و پسران آمریکا. “ما از داشتن Dollar Tree ، Family Family و Company Coca-Cola به عنوان شرکای اختصاصی در انجام مأموریت خود بسیار سپاسگزاریم. پشتیبانی آنها به ما در تأمین منابع مورد نیاز جوانان و خانواده ها در جوامع محلی کمک خواهد کرد.”

اخبار مرتبط  دونات LaMar ایجاد خط تلفن رایگان برای پزشکان و پرستاران بیمارستان جهت سفارش دونات و قهوه رایگان

باشگاه های دخترانه و پسرانه لویی بزرگتر یکی از 27 باشگاهی است که بخشی از آن را دریافت می کند 400000 دلار کمک های مالی از طریق کمپین “Make Every Sip Count”. این باشگاه فعالیت خود را برای حمایت از نیازهای کودکان در جامعه خود از جمله برنامه نویسی مجازی و اردوگاه ها ، باز کردن در طول روز مدرسه برای حمایت از مدرسه مجازی و ادامه ارائه مکان امن برای یادگیری و رشد کودکان و نوجوانان تغییر داده است.

دكتر فلینت فاولر ، رئیس و مدیرعامل باشگاه های دختران و پسران گفت: “باشگاه های ما به سازگاری و سازگاری با منظره همیشه تغییر پذیر ادامه می دهند تا بچه های ما یاد بگیرند ، مشغول شوند ، از آن لذت ببرند و ایمن باشند.” لویی بزرگتر. “از Dollar Tree ، Family Dollar و شرکت Coca-Cola برای پشتیبانی بسیار لازم از کودکان در جامعه ما متشکریم. همچنان که در این زمان نامشخص ادامه می دهیم ، این پشتیبانی به ما کمک می کند تا امنیت و رفاه جوانان را افزایش دهیم ، با از دست دادن یادگیری مقابله کنید و از یادگیری مجازی پشتیبانی کنید ، و برابری نژادی و اجتماعی را پیش ببرید ، در حالی که همچنان به رفع سایر نیازهای فوری در جامعه ما ادامه می دهید. “

اخبار مرتبط  HONOR یک ساعت هوشمند جدید در فضای باز و یک لپ تاپ با عملکرد بالا اضافه می کند

باشگاه های دختران و پسران هنوز هم به پشتیبانی نیاز دارند زیرا بسیاری از باشگاه ها در تمام طول روز برای کمک به کودکان و نوجوانان با برنامه نویسی مجازی باز هستند. خریداران می توانند با مراجعه به فروشگاه محلی Family Dollar خود و خرید محصولات واجد شرایط کوکاکولا ، با 10 درصد خرید به باشگاه های دختران و پسران ، در کمپین “Make Every Sip Count” شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین “Make Every Sip Count” و یافتن یک دلار خانوادگی در نزدیکی خود ، به Coke.com/MakeEverySipCount یا FamilyDollar.com مراجعه کنید.

درباره باشگاه های دختران و پسران آمریکا
برای 160 سال بیشتر ، باشگاه های دختران و پسران آمریکا (BGCA.org) جوانان نیازمند را قادر ساخته است تا به عنوان شهروندانی با بهره وری ، مراقبت و مسئولیت پذیری ، به آینده های خوبی دست یابند. امروزه ، بیش از 4700 کلوپ از طریق عضویت در کلوپ و ارتباط با جامعه به 4.6 میلیون جوان خدمات ارائه می دهند. باشگاه ها در شهرها ، شهرها ، خانه های عمومی و در سرزمین های بومی در سراسر کشور واقع شده اند و در مراکز جوانان وابسته به BGCA در تاسیسات نظامی ایالات متحده در سراسر جهان به خانواده های نظامی خدمات می دهند. آنها یک مکان امن ، مربیان مراقبت از بزرگسالان ، سرگرمی و دوستی و برنامه های توسعه جوانان با تأثیر بالا در روزهای حساس غیر مدرسه را فراهم می کنند. برنامه های باشگاهی موفقیت تحصیلی ، شخصیت خوب و شهروندی و سبک زندگی سالم را ارتقا می دهد. در نظرسنجی هریس از فارغ التحصیلان ، 54 درصد گفتند که این باشگاه جان آنها را نجات داده است. ستاد ملی در واقع شده است آتلانتا. در مورد باشگاه های دختران و پسران آمریکا در Facebook و. بیشتر بدانید توییتر.

اخبار مرتبط  معرفی مشاور جوی ورزشکار جکی اتکینز (تالار مشاهیر)

درباره درخت خانوادگی / درخت دلار
Dollar Tree ، یک شرکت Fortune 200 ، تاکنون 15،479 فروشگاه را در 48 ایالت و پنج استان کانادا اداره کرده است 1 آگوست 2020. فروشگاه ها با مارک های Dollar Tree ، Family Dollar و Dollar Tree Canada فعالیت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، به سایت www.DollarTree.com مراجعه کنید.

درباره شرکت کوکاکولا
شرکت کوکاکولا (NYSE: KO) یک شرکت نوشیدنی است که بیش از 500 مارک تجاری را در بیش از 200 کشور و سرزمین ارائه می دهد. علاوه بر مارک شرکت کوکاکولا ، نمونه کارها شامل AdeS ، Ayataka ، Costa ، Dasani ، دل واله، فانتا ، گرجستان، قله طلایی ، صادقانه ، بی گناه ، خدمتکار دقیقه ، Powerade ، به سادگی ، آب هوشمند ، Sprite ، ویتامین آب و ZICO. ما به طور مداوم در حال تبدیل نمونه کارهای خود هستیم ، از کاهش قند در نوشیدنی های خود گرفته تا آوردن محصولات جدید و نوآورانه به بازار. ما همچنین در تلاش هستیم تا با پر کردن آب و ترویج بازیافت ، تأثیرات زیست محیطی خود را کاهش دهیم. با شرکای ما در بطری سازی ، بیش از 700000 نفر استخدام می کنیم که به ایجاد فرصت اقتصادی برای جوامع محلی در سراسر جهان کمک می کند. در www.coca-colacompany.com بیشتر بیاموزید و ما را دنبال کنید توییتر، اینستاگرام ، فیس بوک و لینکدین.

باشگاه های دختران و پسران SOURCE آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.bgca.org