4Front Ventures به روزرسانی بازار ایلینوی را ارائه می دهد و پایان فروش دارایی های غیر اصلی مریلند را اعلام می کند

ساخت و ساز آغاز می شود Calumet City ، ایلینوی درمانگاه ماموریت

Kris Krane توسط کمیته مشاوره بهداشت شاهدانه استفاده در بزرگسالان منصوب شد ایلینوی فرماندار پریتزکر

ققنوس، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – 4Front Ventures Corp. (CSE: FFNT) (OTCQX: FFNTF) (“4 جلو” یا “شرکت“) همچنان تلاش خود را در ایلینوی بازار و خوشحال است که از شروع ساخت و ساز در یک ماموریت جدید ماموریت در Calumet City ، ایلینوی. این شرکت همچنین انتصاب رئیس جمهور را اعلام می کند کریس کران به کمیته مشاوره بهداشت شاهدانه بزرگسالان در ایلینوی توسط ایلینوی فرماندار پریتزکر.

ماموریت Calumet City

ساخت و ساز در ابتدای ماه سپتامبر در بیمارستان جدید Mission Calumet City آغاز خواهد شد که هم به مشتریان بزرگسال و هم به بیماران دارویی خدمات ارائه می دهد. در خیابان 1330 تورنس ، روبروی مرکز رودخانه اوکس واقع شده است ، مکان جدید دارای پارکینگ کافی همراه با تقریبا 3000 فوت مربع فضای خرده فروشی به پایان رسیده ، فضای اداری ، یک طاق امن و بزرگ برای ذخیره سازی موجودی قابل توجه و یک سیستم امنیتی پیشرفته است .

ایلینوی از زمان اجرای حشیش برای بزرگسالان ، بازار یک پیروزی بوده است و ما از گسترش فعالیت های خود در ایالت برای خدمات بهتر به مشتریان و بیمارانی که به ماموریت بستگی دارند ، هیجان زده هستیم. ” گیب مندوزا، معاون رئیس جمهور برای عملیات “مانند مکان ما در مأموریت South Chicago ، Mission Calumet City متعهد شده است که به یک عضو کمک کننده در Calumet City جامعه و ایفای نقش ما در احیای اقتصادی مداوم منطقه با تهیه یک خانه امن و زیبا برای همه چیز حشیش. ”

این فروشگاه جدید قرار است قبل از پایان سال ساخت خود را به پایان برساند و خدمات به مشتریان را آغاز کند.

Kris Krane به کمیته مشاوره بهداشتی بزرگسالان در ایلینوی منصوب شد

در تلاش برای ایجاد تیمی متشکل از متخصصان و رهبران متنوع در زمینه شاهدانه ، ایلینوی فرماندار جی بی پریتزکر بیش از دوازده قرار ملاقات در کمیته مشاوره بهداشت شاهدانه استفاده بزرگسالان از جمله 4Front President کریس کران. کمیته مشاوره بهداشتی حشیش بزرگسالان مسئول گزارش در مورد تأثیرات بهداشتی شاهدانه قانونی و توصیه هایی برای سیاست های آینده و تغییرات نظارتی برای تأثیر مثبت بر پیامدهای کلی بهداشتی حشیش قانونی در آینده خواهد بود.

اخبار مرتبط  OPPO بیش از 10 هزار نفر را درگیر کار می کند و می تواند برای الهام بخشیدن به جوانان امارات متحده عربی فعالیت بیشتری کند

وی گفت: “من واقعاً باعث افتخار است كه توسط فرماندار پریتزكر به عنوان عضو كمیته مشاوره بهداشت بزرگسالان فرماندار به همراه بسیاری از اعضای برجسته جامعه عمومی بهداشت ، آموزش ، درمان و شاهدانه منصوب شده باشم.” کریس کران. “تحت رهبری فرماندار پریتزکر ، راه اندازی اولیه از ایلینوی بازار مصرف شاهدانه بزرگسالان بسیار موفقیت آمیز بوده است و الگویی برای سایر کشورها است که به دنبال اجرای قانونی بازار شاهدانه هستند. دیدن صدای طرفداران حشیش که در این کمیته نمایندگی می شوند بسیار عالی است و من به دنبال کارهای پیش رو برای حفظ آن هستم ایلینوی رهبری در بازار شاهدانه ایالات متحده. ”

فروش دارایی مریلند

4Front همچنین اعلام کرد که فروش سه مورد را به پایان رسانده است مریلند درمانگاه تقریباً به Ethos شاهدانه 5.5 میلیون دلار ایالات متحده

برای دریافت به روزرسانی های شرکت و اضافه شدن به لیست توزیع ایمیل لطفا در اینجا ثبت نام کنید

درباره 4Front Ventures Corp.

4Front (CSE: FFNT) (OTCQX: FFNTF) یک اپراتور و خرده فروش شاهدانه چند کشور است و دارای یک مزیت بازار در محصولات تولیدی شاهدانه با کیفیت کم و با کیفیت کم است. 4Front مجموعه ای از بیش از 25 مارک شاهدانه از جمله Marmas ، تولید و توزیع می کند. شفاف مثل شیشه، Funky Monkey ، Pebbles و مجموعه سلامتی Pure Ratios که از طریق خرده فروشی ها و زنجیره داروهای مارک دار Mission با موقعیت استراتژیک توزیع می شوند.

دفتر مرکزی آن در ققنوس ، آریزونا، 4Front عملیات در ایلینوی، ماساچوست، کالیفرنیا، میشیگان و ایالت واشنگتن. از ژنتیک گیاهی گرفته تا تجربه خرده فروشی شاهدانه ، تیم 4Front در کل زنجیره ارزش حشیش تخصص به کار می برد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت 4Front www.4frontventures.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  iAnthus گزارش مالی مالی سه ماهه اول سال 2020

این خبر انتشار توسط مدیریت 4Front Ventures تهیه شده است که مسئولیت کامل محتوای آن را بر عهده می گیرد. بورس اوراق بهادار کانادا (“CSE”) مسئولیت کافی بودن این خبر را بررسی نکرده و نمی پذیرد. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

این خبر منتشر شده به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای فروش هر یک از اوراق بهادار در نیست ایالات متحده. به موجب اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ، اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده از 1933 ثبت نشده و نخواهد شد و ممکن است در این کشور عرضه یا فروش نشود ایالات متحده یا برای اشخاص ایالات متحده مگر اینکه تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ثبت شده باشند یا معافیت از ثبت نام در دسترس باشد.

اظهارات رو به جلو

اظهارات موجود در این خبرنامه که اظهارنظرهای آینده نگرانه ای است ، در معرض خطرات و عدم اطمینان مختلفی در مورد عوامل خاصی است که در اینجا و جاهای دیگر در پرونده های دوره ای 4Front Ventures با تنظیم کنندگان اوراق بهادار افشا می شود. کلماتی مانند “اراده ، می تواند ، برنامه ریزی ، برآورد ، انتظار ، قصد ، ممکن ، بالقوه ، باور ، باید” و عباراتی از این قبیل ، در این خبر منتشر می شوند ، عباراتی آینده نگر هستند.

اظهارات رو به جلو ممکن است شامل ، بدون محدودیت ، گزاره های مربوط به تحولات آینده و تجارت و عملیات 4Front Ventures ، تحولات مربوط به تحولات قانونی در ایالات متحده، انتظارات در مورد بیماری همه گیر COVID-19 ، درآمد آینده یا انتظارات تعدیل شده EBITDA ، اظهارات مربوط به زمان بسته شدن یا معامله در حال انجام یا در حال انجام یا در صورت دستیابی به تأییدیه های نظارتی و سایر اظهارات مربوط به پیشرفت های آینده کسب و کار. بسته شدن معاملات شرح داده شده در این خبر ، از جمله واگذاری پنسیلوانیا و مریلند دارایی و فروش بدهی قابل تبدیل ، منوط به شرایط عرفی است و هیچ تضمینی برای بسته شدن چنین معاملات وجود ندارد.

اخبار مرتبط  هفته گذشته تقریبا 27.5 میلیون دلار دارایی فروخته شده از طریق HiBid.com. قایق ، اتومبیل ، کامیون ، تراکتور و موارد دیگر برای فروش در حراج های آینده

اگرچه 4Front Ventures تلاش کرده است تا عوامل مهمی را که می توانند باعث نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها با آنچه در بیانیه های آینده نگر وجود دارد متفاوت کند ، شناسایی کند ، عوامل دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای مورد انتظار پیش بینی نشده ، تخمین زده شود یا در نظر گرفته شده ، از جمله ، اما محدود به این نیست: وابستگی به گرفتن تأییدیه های نظارتی ؛ سرمایه گذاری در شرکتهای هدف یا پروژه هایی که دارای سابقه محدود یا فاقد سابقه عملیاتی هستند و مشغول فعالیتهایی هستند که هم اکنون طبق قوانین فدرال ایالات متحده غیرقانونی تلقی می شود تغییر در قوانین؛ سابقه عملیاتی محدود اتکا به مدیریت؛ الزامات مالی اضافی رقابت؛ مانع رشد بازار و پذیرش دولت به دلیل ناسازگاری افکار عمومی و درک صنعت ماری جوانا برای استفاده پزشکی و بزرگسالان و تغییر نظارتی یا سیاسی.

نمی توان اطمینان داشت که چنین اطلاعاتی دقیق هستند یا انتظارات یا برآورد مدیریت از تحولات ، شرایط یا نتایج آینده تحقق می یابد. در نتیجه این خطرات و عدم قطعیت ها ، نتایج یا حوادث پیش بینی شده در این اظهارات آینده نگر ممکن است با نتایج یا رویدادهای واقعی تفاوت اساسی داشته باشد.

بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. اظهارات آینده نگر در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه ارائه شده است. 4Front Ventures از هرگونه قصد و تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح چنین اطلاعاتی صرف نظر می کند ، مگر در مواردی که قانون لازم الاجرا می کند ، و 4Front Ventures هیچگونه مسئولیتی در قبال افشای اطلاعات مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، نمی پذیرد.

منبع 4 جلو

لینک های مربوطه

https://4frontventures.com