شرکت آب پریمو تاریخ انتشار سه ماهه اول و جزئیات مربوط به جلسه سالانه 2020 صاحبان سهام را اعلام کرد

TAMPA ، FL، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت آب Primo (NYSE و TSX: PRMW) (“شرکت” یا “Primo”) ، که قبلاً شرکت Cott (NYSE: COT؛ TSX: BCB) ، ارائه دهنده پیشرو مستقیم در تصفیه آب و بطری آب بطری مصرف کننده است. خدمات در آمریکای شمالی و اروپا، و همچنین به عنوان ارائه دهنده پیشرو توزیع کننده های آب ، آب بطری تصفیه شده و آب آشامیدنی مجدد سلف سرویس در ایالات متحده و کانادا، امروز اعلام کرد که این شرکت سه ماهه اول خود را که به پایان رسیده منتشر خواهد کرد 28 مارس 2020 نتایج مالی قبل از باز شدن بازارها پنجشنبه 7 اردیبهشت 2020.

در Primo یک کنفرانس برگزار می شود ، که همزمان پخش شود پنجشنبه 7 اردیبهشت 2020 در ساعت 10:00 بامداد ساعت شرقی. جلسه پرسش و پاسخ ارائه مدیریت را دنبال می کند. برای شرکت در ، لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید:

فراخوان کنفرانس درآمد سه ماهه اول 2020

آمریکای شمالی: (888) 231-8191
بین المللی: (647) 427-7450
شناسه کنفرانس: 6669955
این یک خط تلفنی مستقیم ، فقط گوش دادن است.

اخبار مرتبط  بررسی ملی Zogby Analytics نشان می دهد که 74٪ از آمریکایی ها می گویند کیفیت هوا برای راه اندازی مجدد مدارس و رستوران ها بسیار مهم است

پخش وب برای تماس با کنفرانس درآمد سه ماهه اول 2020

پخش زنده صوتی از طریق وب سایت شرکت به آدرس www.primowatercorp.com در دسترس خواهد بود. به مدت دو هفته پس از این رویداد ، پخش وب برای پخش در بخش روابط سرمایه گذار وب سایت ضبط و بایگانی می شود.

نشست سالانه 2020 صاحبان سهام

امسال به دلیل احتیاط فراوان ، برای مقابله با تأثیر بی سابقه شیوع coronavirus (COVID-19) و برای کاهش خطرات مربوط به سلامتی و ایمنی سهامداران ، همکاران و سایر ذینفعان ما ، نشست سالانه سال 2020 شرکت صاحبان سهام صرفاً از طریق ارتباط از راه دور و در قالب فقط مجازی برگزار می شوند سه شنبه 5 می 2020 در 8:00 صبح دیروز ET.

در این جلسه می توانید با استفاده از شماره کنترلی روی کارت پروکسی ، فرم دستورالعمل رأی گیری یا اطلاع از دسترسی به اینترنت از مواد پروکسی ، صاحبان سهام در www.virtualshareholdermeeting.com/PRMW2020 قابل دسترسی باشند. شرکت آب Primo فرمت نشست سالانه 2020 سهامداران را طراحی کرده است تا اطمینان حاصل کند که صاحبان سهام حق و فرصت های یکسانی برای مشارکت دارند همانطور که در یک جلسه حضوری داشته و دسترسی ، مشارکت و ارتباط صاحبان سهام را از طریق ابزارهای آنلاین تقویت می کنند.

اخبار مرتبط  شرکت آب پریمو نتایج سه ماهه اول سال 2020 را اعلام کرد

میهمانان می توانند به جلسه در www.virtualshareholdermeeting.com/PRMW2020 گوش دهند ، اما فقط صاحبان سهام ممکن است در جلسه ارتباط برقرار کنند یا رأی دهند.

در این جلسه از صاحبان سهام خواسته می شود صورتهای مالی مربوط به سال پایان یافته را دریافت کنند 28 دسامبر 2019 و گزارش در مورد این اظهارات توسط مؤسسه حسابداری رسمی ثبت شده مستقل Primo ، مدیران منتخب ، تصدیق مؤسسه حسابداری رسمی ثبت شده مستقل Primo را تصویب کنید ، رأی مشورتی غیر الزام آور در مورد جبران خسارات اجرایی و برگزاری هرگونه تجارت دیگری که به درستی انجام می گیرد را تصویب کنید. قبل از جلسه و هرگونه تعویق جلسه آورده شده است.

این جلسه به مدت دو هفته پس از این رویداد برای پخش در بخش روابط سرمایه گذار وب سایت ضبط و بایگانی می شود.

اخبار مرتبط  خوراک بازار پروتئین های گیاهی به ارزش 3.4 میلیارد دلار تا سال 2025

درباره شركت آبي پريمو

Primo (قبلاً Cott Corporation) یک ارائه دهنده راه حل های آب خالص با حضور پیشرو در سطح ملی در مستقیم آمریکای شمالی و اروپا به طور مستقیم در صنعت مصرف کننده برای آب بطری ، پنج موقعیت برتر در نقطه استفاده یا تصفیه آب در 21 کشور ما است. ردپایی از کشور و همچنین سمتهای پیشرو در دستگاههای پخش آب ، آب بطری تصفیه شده و آب آشامیدنی مجدد سلف سرویس در ایالات متحده و کانادا. پلت فرم ما به بیش از 2.5 میلیون مشتری در سراسر می رسد آمریکای شمالی و اروپا و توسط مراکز فروش و توزیع و ناوگان های استراتژیک ، و همچنین عمده فروشان و توزیع کنندگان پشتیبانی می شود. این ما را قادر می سازد تا به طور موثری در اقامتگاه ها ، مشاغل و خرده فروشان کوچک و بزرگ سرویس دهیم.

وب سایت شرکت: www.primowatercorp.com

شرکت آب Primo Primo

لینک های مربوطه

https://primowatercorp.com/

پاسخی بگذارید