محصولات طنز از “شوخی های ناشناس” ، راهی بی نظیر برای ارسال شوخی های ناشناس

INDIANAPOLIS، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – “شوخی های ناشناس” ، در حال حاضر آرایه ای از روش های طنزآمیز را برای دوستان و همکاران شوخی در حالی که ناشناس باقی مانده اند ، ارائه می دهد.

عینک های ناامیدکننده همیشه راه مطمئن برای خندیدن از کسی هستند و چه راهی بهتر از ارسال یک دوست یا همکار جعبه ای بی پایان! جعبه جعبه جعبه یک راه بی پایان برای شوخی کردن به کسی است در حالی که آنها با سرخوردگی پنج جعبه را در کل باز می کنند. در حالی که هر جعبه فقط جعبه دیگری را در خود جای داده است ، می توانید جعبه نهایی را در اختیار داشته باشید که حاوی یکی دیگر از شوخی های خنده دار آنها است و این باعث می شود یک جعبه بزرگ در یک جعبه باشد. آنها همچنین برخی از جعبه ها را از شوخی می گیرند که همیشه بسیار مفید هستند.

گاهی اوقات تنها کاری که باید لبخند بزنید بر روی شماره گیری شخص یا قدم زدن دوست شما یا قدم دوست داشتن فرد است ، یک پیام عاشقانه است که در سیب زمینی در نامه ارسال می شود. سیب زمینی با پیام دست نویس راهی منحصر به فرد برای نشان دادن شخصی است که از شما مراقبت می کند. همه عاشق سیب زمینی هستند.

مردم ساعت ها هنگام رانندگی به محل کار و کار خود را می گذرانند ، در خستگی از ترافیک گیر افتاده اند که باید به همه سردرد دهند. یک راه مطمئن برای رفت و آمد بهتر برای همه ، آلت تناسلی های رنگارنگ است که می توانید روی شیرهای تایر خودرو قرار دهید. این کاورهای لاستیکی لاستیک به شکل فالیک ، روشی خنده دار است که بدترین قسمت روز دنیا را به جالب ترین تبدیل کنید.

“شوخی های ناشناس” با ارسال یک لوله بدون مارک به شما کمک می کند تا دوست یا همکار خود را بخندید. گیرنده نسبت به آنچه در داخل است ، بی پروا خواهد بود ، قطعاً انتظار توجیهی جادویی را که در قالب یک بمب زرق و برق بر روی آنها رونمایی شود ، ندارد.

‘شوخی های ناشناس’ اکنون شوخی بزرگ دیگری را در قالب Beeping Endless ارائه می دهد. لیوانی که شامل یک بوق بی پایان است که به طور تصادفی بین هر 5 تا 35 دقیقه اتفاق می افتد. این را از دوستان و خانواده خود پنهان کنید و تماشای آنها را به صورت دیوانه وار برای یافتن آن جستجو کنید.

‘شوخی های ناشناس’ نیز دارای کد تخفیف 5٪ از اولین خرید شما است. برای اولین بار شوخی های بسیار خوبی از آنجایی که شوخی های آنها از قبل ارزان است.

این وب سایت خرده فروشی بی نظیر انواع مختلفی از شوخی های با دقت فکر را برای شما انتخاب کرده است. ‘Pranks Anonymous’ افتخار می کند که دارای 93٪ بررسی های 5 ستاره است ، شاهکاری فوق العاده که آنها به دلیل اخلاق کاری باورنکردنی خود به راحتی انجام می دهند.

فحش دادن افراد به شخصه می تواند کار سختی باشد زیرا آسان است که برنامه هایی که کارآمد آنها نیست به همان اندازه که می خواهید آنها کار کنید. این شرکت ، “شوخی های ناشناس” ، شوخی را برای شما انجام می دهد ، به طوری که بسیار ساده تر می توانید دوستانتان را فریب دهید.

مخاطب:
شوخی های ناشناس
7207726569
[email protected]
https://pranksannam.com/

منبع شوخی ناشناس

لینک های مربوطه

https://pranksannam.com

اخبار مرتبط  جواهرات هنری جیمز اوری اکنون در حال حاضر وانت های بدون تماس و کنونی را ارائه می دهد

پاسخی بگذارید