غذاهای لبنی راحت که طعم و تغذیه را تحویل می دهند

برای دستیابی به طعم لذیذ و بدون خدشه دار کردن برنامه غذایی سالم خود ، دستورالعمل های یک قابلمه متعادل از نظر غذایی مانند دستورالعمل های “Whole in One” توسط الی کریگر، چندین مورد از آنها برای تأمین سوخت وعده های غذایی عزیزان شما نیاز به لبنیات دارند. شیر معمولاً به عنوان یک ماده اصلی همه کاره برای تهیه غذا و یک نوشیدنی مغذی برای خانواده هایی با مواد مغذی ضروری مانند کلسیم که باعث سلامت استخوان در کودکان و نوجوانان می شود ، دیده می شود.

کریگر گفت: “من همیشه سعی می کنم دستور العمل هایی ایجاد کنم که باعث شود مردم بتوانند راحت غذا درست کنند و غذا بخورند.” “به عنوان یک دوستدار غذا و رژیم درمانی ، من همیشه بدنبال آن تعادل شگفت انگیز بین سلامتی و چشایی هستم. لبنیات واقعا می تواند شما را به آنجا برساند زیرا نه تنها تغذیه عالی بلکه طعم ، بافت و رضایتمندی عالی را نیز برای شما فراهم می کند.”

با دستورالعمل هایی از کریگر مانند غذاهای گیاهی-دوست داشتنی بروکلی چدار Skillet Straille ، گل کلم گل کلم ریزوتو دارای مواد مغذی و میگو و نخود یا سوپ قارچ استروگاناف که به راحتی درست می شود ، به غذاهای راحتی با مصرف لبنیات روی آورید. این ظروف روش های متعادل و آگاه از سلامتی را برای لذت بردن از وعده های غذایی خوش طعم در حالی که مواد مغذی ضروری موجود در لبنیات را ارائه می دهند ، ارائه می دهند.

کریگر گفت: “شیر ، پنیر و ماست همگی حاوی پروتئین هستند و من فکر می کنم اکثر مردم متوجه نیستند که یک فنجان شیر دارای 8 گرم پروتئین با کیفیت بالا است که بیش از یک تخم مرغ است.” “وقتی این حرف را به مردم می زنم ، برای آنها واقعاً خبرساز است. پروتئین از بسیاری جهات کلیدی است زیرا مردم اغلب بدنبال دریافت پروتئین بیشتر در رژیم های غذایی خود هستند.”

راه حل های بیشتر برای وعده های غذایی خانوادگی را در milkmeansmore.org پیدا کنید.

اخبار مرتبط  FASHIONPHILE بودجه 38.5 میلیون دلاری در بودجه سری B را که توسط NewSpring به دست آمده است ، افزایش می دهد

گل کلم “Risotto” با میگو و نخود فرنگی
دستور تهیه مجوز “کل در یک” توسط الی کریگر از طرف Milk به معنای بیشتر است
خدمات: 4

2 قاشق غذاخوری روغن زیتون
1/2 فنجان موسیر خرد شده
3 فنجان برنج گل کلم
1/4 قاشق چای خوری نمک ، بعلاوه اضافی ، برای مزه دار کردن
1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه آسیاب شده
2 قاشق غذاخوری ، به علاوه 1 قاشق چایخوری ، آرد همه منظوره
1 3/4 فنجان 1٪ شیر کم چرب
3/4 فنجان پنیر پارمزان تازه رنده شده ، تقسیم شده
میگو 1 پوند متوسط ​​(26-30 عدد در هر پوند) ، تمیز شده و دم آن ها برداشته می شود
1 1/2 فنجان نخود فرنگی تازه یا یخ زده
2 قاشق غذاخوری برگ ریحان تازه ، برش روبان

در ماهیتابه بزرگ و نچسب روی حرارت متوسط ​​، روغن را گرم کنید. موسیر را اضافه کنید و بپزید تا 2 دقیقه نرم شود. برنج گل کلم ، 1/4 قاشق چایخوری نمک و فلفل را هم بزنید. 2 دقیقه بپزید.

آرد را روی گل کلم بپاشید و هم بزنید تا در آن ترکیب شود و شیر را اضافه کرده و بپزید ، گاهی اوقات هم بزنید تا جوش بیاید. 1/2 فنجان پنیر پارمزان را هم بزنید تا مخلوط شود و سپس میگو و نخود فرنگی را اضافه کنید.

بازگشت به جوش آمدن. پخت و پز را با هم زدن گاه به گاه ادامه دهید تا میگوها صورتی رنگ شوند و دیگر شفاف نباشند و سس غلیظ شود ، حدود 5 دقیقه. نمک اضافی را مزه دار کنید ، سپس مزه دار کنید ، سپس با ریحان و پنیر پارمزان باقی مانده تزئین کنید.

کلم بروکلی چدار Skillet Strata
دستور تهیه مجوز “کل در یک” توسط الی کریگر از طرف Milk به معنای بیشتر است
خدمات: 4

2 قاشق غذاخوری روغن زیتون ، تقسیم شده
3 فنجان باگت گندم سبوس دار یا سایر نان های پوستی ، به صورت مکعب های 1/2 اینچ برش خورده
1 پیاز کوچک ، خرد شده
3 فنجان کلم بروکلی خرد شده (تقریبا 1/2 سر) ، خرد شده به قطعات 1/2 اینچ
6 تخم مرغ بزرگ
3/4 فنجان شیر کم چرب یا کامل
1 قاشق چایخوری خردل دیژون
1/2 قاشق چایخوری نمک
1/2 قاشق چایخوری فلفل سیاه تازه آسیاب شده
1/2 فنجان پنیر چدار بسیار تیز بسته بندی شده ، خرد شده

اخبار مرتبط  تیم های قلعه سفید همراه با ارسال کنندگان برای آوردن لغزنده های معروف معروف خود به طور مستقیم به درب شما

فر را با حرارت 450 درجه فارنهایت گرم کنید. در ماهیتابه 10 اینچی ضد فر با حرارت متوسط ​​، 1 قاشق غذاخوری روغن را گرم کنید. نان را به ماهیتابه اضافه کرده و بپزید ، و مرتب آن را پرتاب کنید ، تا زمانی که قهوه ای طلایی شود ، حدود 6 دقیقه. نان را به بشقاب منتقل کنید و خرده ریزها را با احتیاط از ظرف پاک کنید.

روغن باقیمانده را به ماهیتابه اضافه کرده و پیاز را اضافه کرده و بپزید تا کمی نرم شود ، 2 دقیقه. کلم بروکلی را اضافه کرده و مرتباً هم بزنید تا 3 دقیقه نرم شود ، بپزد.

در کاسه متوسط ​​، تخم مرغ ، شیر ، خردل ، نمک و فلفل را بزنید. پنیر و نان اضافه کنید آنرا پرتاب کنید تا مخلوط شود و سپس مخلوط نان را روی سبزیجات در قابلمه بریزید.

روی آن را با فویل بپوشانید و 10 دقیقه بپزید و سپس آنرا باز کنید و پخت را ادامه دهید تا لایه ها در مرکز قرار بگیرند ، 5-8 دقیقه. از فر خارج کنید و بگذارید 5 دقیقه بماند.

برای سرو ، قسمت هایی را با قاشق بزرگ بیرون بیاورید یا به صورت گوه برش دهید.

سوپ قارچ استروگانوف
دستور تهیه مجوز “کل در یک” توسط الی کریگر از طرف Milk به معنای بیشتر است
خدمات: 4

2 قاشق غذاخوری روغن زیتون
2 موسیر متوسط ​​(حدود 3/2 فنجان) خرد شده
1 بسته (10 اونس) قارچ دکمه سفید ، اصلاح و برش خورده
1 بسته (10 اونس) قارچ کرمینی ، اصلاح و برش خورده
2 حبه سیر ، خرد شده
4 فنجان آب مرغ یا سبزیجات کم سدیم
1 قاشق غذاخوری سس Worcestershire
1 قاشق چایخوری خردل دیژون
3/4 قاشق چایخوری نمک ، بعلاوه اضافی ، برای مزه دار کردن
1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه آسیاب شده
1 فنجان رشته فرنگی تخم مرغ گندم کامل
1 فنجان 1٪ شیر کم چرب
2/3 فنجان خامه ترش ، تقسیم شده
2 قاشق غذاخوری آرد همه منظوره
2 قاشق غذاخوری جعفری تازه خرد شده

اخبار مرتبط  لیبی تأیید دادگاه برای همه اقدامات "روز اول" برای پشتیبانی از عملیات تجاری را دریافت می کند

در قابلمه سوپ را روی حرارت متوسط ​​، روغن را گرم کنید. موسیر را اضافه کرده و گاه به گاه هم بزنید تا 2 دقیقه نرم شود ، آن را بپزید. قارچ های دکمه ای و قارچ های کرمینی را اضافه کنید ، حرارت را به متوسط ​​متوسط ​​افزایش دهید و گاهی اوقات هم بزنید تا زمانی که قارچ مایع آزاد شود و شروع به قهوه ای شدن کنید ، بپزید. سیر را هم بزنید و 30 ثانیه بپزید. آبگوشت ، سس Worcestershire ، خردل ، 4/3 قاشق چایخوری نمک و فلفل اضافه کنید. به جوش آوردن رشته فرنگی تخم مرغ را اضافه کرده و به آرامی و بدون روپوش بجوشانید تا 5 دقیقه نودل تقریباً نرم شود.

در پارچ یا کاسه متوسط ​​، شیر ، 1/3 فنجان خامه ترش و آرد را بزنید تا آرد حل شود. ملاقه 1/2 فنجان آبگوشت را از قابلمه درون مخلوط شیر قرار دهید و خوب هم بزنید سپس مخلوط شیر را در قابلمه بریزید. در حین هم زدن ، ملایم بجوشانید و سپس حرارت را کم کنید و بگذارید تا آرام بجوشد ، 2 دقیقه نمک اضافی را مزه دار کنید ، تا مزه دار شود.

با تزئین عروسک ترش باقیمانده ترش و جعفری سرو کنید.

مایکل فرانسوی
[email protected]
1-888-824-3337
editors.familyfeatures.com

درباره سندیکا تحریریه ویژگی های خانواده
یک منبع اصلی برای غذای با کیفیت بالا ، سبک زندگی و محتوای خانه و باغ ، Family Features نکاتی را به صورت موضعی و فصلی ، غذاهای آماده ، اطلاعات ، دستور العمل ها ، فیلم ها ، اینفوگرافیک و موارد دیگر در اختیار خوانندگان قرار می دهد. مقالات و اطلاعات اضافی را در Culinary.net و eLivingToday.com بیابید.

SOURCE سندیکا تحریریه ویژگی های خانواده

لینک های مربوطه

http://www.familyfeatures.com