Canopy Rivers نتایج مجمع عمومی عادی و سالانه سهامداران را اعلام می کند

آشا دانییر صندلی منصوب شد ، مدیر مالی شرکتهای مارک های فلکی گارت هانكینسون به عضویت هیئت مدیره انتخاب شد

تورنتو، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Canopy Rivers Inc. (“شرکت“) (TSX: RIV) (OTC: CNPOF) نتایج رأی مجمع عمومی عادی و ویژه سالیانه سهامداران خود را اعلام کرد (“ملاقات“) امروز برگزار شد.

در مجموع ، 59،090،152 از سهام رأی تبعی صادر شده و معوق شرکت (هر یک حاوی یک رأی به ازای هر سهم) و 36،468،318 سهم از چندین شرکت با رأی صادره و معوق شرکت (هر یک دارای 20 رأی به ازای هر سهم) است که 89.104٪ آرا attached ضمیمه شده به کلیه سهام را شامل می شود. سهام برجسته شرکت به صورت حضوری یا با وکالت در جلسه نمایندگی شد.

سهامداران قبل از جلسه به هر یک از موارد تجاری رای مثبت دادند ، از جمله انتخاب نامزدهای مدیر ذکر شده در بخشنامه اطلاعات مدیریت شرکت. این شامل انتخاب گارت هانكینسون به هیئت مدیره شرکت (“تخته“). آقای هنكینسون در حال حاضر به عنوان معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد مالی Constellation Brands، Inc. جان بلرئیس سابق هیئت مدیره ، در جلسه به دنبال انتخاب مجدد نیست.

ناربه الكساندریان ، رئیس جمهور و مدیرعامل Canopy Rivers گفت: “ما از جان بخاطر تعهد و فداكاری خود به Canopy Rivers تشكر می كنیم. در روزهای ابتدایی بخش شاهدانه ، تجربه و راهنمایی های وی بسیار ارزشمند بود.” “ما همچنین از استقبال Garth در هیئت مدیره خود بسیار هیجان زده هستیم. ما معتقدیم که تخصص وی در امور مالی و M&A هم به سود Canopy Rivers و هم برای نمونه کارها ما مفید خواهد بود.”

پس از جلسه ، مدیران انتخاب شدند آشا دانییر به عنوان رئیس هیئت مدیره خانم دانییر از آن زمان عضو هیئت مدیره بوده است سپتامبر 2018 و ریاست هر دو کمیته جبران خسارت ، نامزدی و حکمرانی و کمیته بررسی تعارضات هیئت مدیره را بر عهده داشته است. وی همچنین به عنوان رئیس کمیته ویژه هیئت مدیره بررسی سرمایه گذاری شرکت در PharmHouse فعالیت می کند. جوزف میمران نقش رئیس کمیته جبران خسارات ، معرفی ها و حکمرانی هیئت مدیره را بر عهده خواهد گرفت.

اخبار مرتبط  بازار جهانی طرفداران تهویه مسکونی 1.1 میلیارد دلاری جهانی ، 2020-2027 با مشخصات بازیکنان کلیدی

خانم دانییر گفت: “من از پذیرفتن نقش رئیس هیئت مدیره در این زمان مهم برای Canopy Rivers هیجان زده هستم.” “من مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با هیئت مدیره و مدیریت هستم زیرا هدف ما اجرای استراتژی مالی 2021 ما و ارائه ارزش به سهامداران است.”

نتایج انتخاب مدیران در جلسه به شرح زیر بود:

نامزد مدیر

رأی دادن
برای

٪ آرا cast ریخته شده
برای

رای
نگه داشته شده

٪ رای
نگه داشته شده

ناربه اسکندریان

771،035،464

99.12٪

6،842،733

0.88٪

آشا دانییر

777،628،169

99.968٪

250،028

0.032٪

گارت هانكینسون

771،861،017

99.226٪

6،017،180

0.774٪

مایک لی

771،865،664

99.227٪

6،012،533

0.773٪

ریچارد ماوریناک

777.659.936

99.972٪

218،261

0.028٪

جوزف میمران

777،660،341

99.972٪

217.856

0.028٪

برای جزئیات نتایج رأی گیری درباره هر یک از مشاغل در جلسه ، لطفاً به گزارش نتایج رأی شرکت در زیر مشخصات شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com مراجعه کنید.

درباره Canopy Rivers
رودخانه های سایبان یک شرکت سرمایه گذاری خطرناک است که متخصص حشیش است و دارای 18 نمونه کار در بخشهای مختلف زنجیره ارزش حشیش است. ما معتقدیم که گرد هم آوردن مردم ، سرمایه و ایده ها توانایی کل صنعت شاهدانه را افزایش می دهد. ما با استفاده از بینش های صنعت خود ، تخصص داخلی و رویکرد تز-محور برای سرمایه گذاری ، هدف ما این است که سهامداران را در معرض شرکت های تخصصی و مختل کننده حشیش قرار دهیم. مأموریت ما سرمایه گذاری بر روی مبتکران در سراسر زنجیره ارزش حشیش ، کمک به رشد آنها و در نهایت ایجاد ارزش با هدایت این شرکت ها به سمت یک رویداد کسب درآمد است. همراه با نمونه کارها ، ما در حال ساخت صنعت شاهدانه از فردا ، امروز هستیم.

اخبار مرتبط  ACLIM8's Elite Adventurer Tool ، COMBAR PRO ، در Raised by Wolves ، یک سریال علمی تخیلی سریال سازی شده از استاد داستان نویس و فیلمساز ریدلی اسکات ، به نمایش در آمده است.

اظهارات رو به جلو
این خبر منتشر شده حاوی گزاره هایی است که “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار را شامل می شود ، شامل گزاره هایی در مورد برنامه ها ، اهداف ، عقاید و انتظارات فعلی شرکت با توجه به فعالیت های تجاری آینده و عملکرد عملیاتی. اطلاعات آینده نگر اغلب با کلمات “ممکن است” ، “می تواند” ، “می تواند” ، “باید” ، “اراده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، عبارات “انتظار” یا عبارات مشابه و شامل اطلاعاتی در مورد اعتقاد شرکت به انتخاب آقای هنکینسون برای عضویت در هیئت مدیره هم برای شرکت و هم برای پرتفوی آن مفید است. قصد رئیس هیئت مدیره برای همکاری نزدیک با هیئت مدیره و مدیریت Canopy Rivers برای اجرای استراتژی مالی 2021 خود و ارائه ارزش به سهامداران. و انتظارات از سایر عوامل اقتصادی ، تجاری و / یا رقابتی.

سرمایه گذاران هشدار می دهند که اطلاعات آینده نگر براساس واقعیت تاریخی نیست بلکه در عوض انتظارات ، برآوردها یا پیش بینی های مدیریت در مورد نتایج یا رویدادهای آینده را بر اساس نظرات ، مفروضات و برآوردهای مدیریتی منطقی می داند که در تاریخ اظهارات منطقی است. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در چنین اطلاعات آینده نگرانه معقول است ، اما چنین اطلاعاتی شامل خطرات و عدم قطعیت است و نباید به این اطلاعات اعتماد کرد ، زیرا عوامل ناشناخته یا غیرقابل پیش بینی می توانند اثرات نامطلوبی بر نتایج آینده داشته باشند ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت. از جمله عوامل کلیدی که می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه در اطلاعات آینده نگر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد ، موارد زیر است: خطرات نظارتی و صدور مجوز. خطرات رقابت تغییرات در رشد و روند صنعت شاهدانه ؛ تغییر در فعالیتهای تجاری ، تمرکز و برنامه های شرکت ؛ نوسانات بازار سهام تغییر در شرایط عمومی اقتصادی ، تجاری و سیاسی ، از جمله شرایط مالی جهانی به چالش کشیدن و تأثیر شیوع ویروس کرونا ویروس جدید ؛ تعارض بالقوه منافع؛ چشم انداز نظارتی و اجرای قانون مربوط به شاهدانه ، از جمله خطرات سیاسی و خطرات مربوط به تغییرات نظارتی ؛ تغییر در روابط شرکت با Canopy Growth Corporation و سرمایه گذاران آن. خطرات طرف مقابل ، از جمله خطرات مرتبط با ترتیبات سرمایه گذاری مشترک ؛ خطرات مرتبط با فسخ ، مذاکره مجدد و اجرای قراردادهای مادی ؛ اعتبار ، نقدینگی و خطرات مالی اضافی ؛ تغییر در قوانین قابل اجرا ؛ انطباق با مقررات گسترده دولت ، از جمله تفسیر شرکت از چنین مقررات ؛ تغییر در احساسات جهانی نسبت به صنعت شاهدانه و افکار عمومی آن. خطرات واگذاری و عوامل خطر مندرج در جدیدترین اطلاعات سالانه شرکت و بحث و تحلیل مدیریت شرکت ، تنظیم شده در تنظیم کننده های اوراق بهادار کانادا و موجود در نمایه شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com.

اخبار مرتبط  حراج واشنگتن وینز بیش از 1.74 میلیون دلار در طول اولین سریال رویدادهای مجازی جمع می کند

در صورت تحقق یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم قطعیت ها ، یا باید نادرستی ثابت شود که فرضیه های مربوط به اطلاعات آینده نگر ، نتایج واقعی ممکن است از آنچه در اینجا توصیف شده است ، به طور مد نظر ، برنامه ریزی شده ، پیش بینی شده ، اعتقادی ، تخمینی یا پیش بینی شده متفاوت باشد. اگرچه این شرکت تلاش کرده است خطرات مهم ، عدم قطعیت و عواملی را که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی شود شناسایی کند ، ممکن است موارد دیگری وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج آنطور که پیش بینی شده ، تخمین زده نشده یا در نظر گرفته نشده است. این شرکت قصد ندارد و هیچ تعهدی نیز برای به روزرسانی این اطلاعات آینده نگر به جز موارد دیگری که در قانون اعمال می شود ، به روز نمی کند.

SOURCE Canopy Rivers Inc.