شرکت بهداشت و درمان CVS اولین کنفرانس درآمد سه ماهه 2020 را برگزار می کند

WOONSOCKET، R.I.، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت بهداشت CVS (“CVS Health” یا “شرکت”) (NYSE: CVS) یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران و سرمایه گذاران برگزار خواهد کرد. چهارشنبه ، 6 می 2020، در 8:00 صبح (ET) برای بحث در مورد نتایج مالی خود برای سه ماهه اول سال 2020.

یک پخش وب صوتی از کنفرانس به طور همزمان از طریق بخش روابط سرمایه گذار از وب سایت CVS Health برای کلیه علاقه مندان پخش می شود. برای دسترسی به پخش وب ، به http://investors.cvshealth.com مراجعه کنید. این پخش وب به مدت یک سال پس از تماس کنفرانس بایگانی و در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  فیلم ضد میکروبی PURAFILM، ، به طور مشترک در ژاپن ساخته شده و اکنون در دسترس عموم است

درباره CVS سلامتی

کارمندان CVS Health در حدود یک هدف مشترک برای تبدیل شدن به مهمترین شرکت بهداشتی مصرف کننده در جهان متحد هستند. ما بر اساس تغییر نیازهای مصرف کننده در حال تکامل هستیم و با افرادی که در آن هستند ، ملاقات می کنیم ، چه در جامعه در یکی از نزدیک به 10،000 بازدید محلی ، در خانه و یا در کف دست آنها. جدیدترین پیشنهادات ما – از مکانهای HealthHUB® که در حال تعریف مجدد داروخانه هستند تا برنامه های نوآورانه که به مدیریت شرایط مزمن کمک می کند – طراحی شده اند تا تجربه ای با کیفیت بالاتر ، ساده تر و مقرون به صرفه تر ایجاد کنند. درباره نحوه تبدیل سلامت در http://www.cvshealth.com بیشتر بدانید.

اخبار مرتبط  Global Market Insights، Inc. می گوید: درآمد بازار شیر را تا سال 2026 به 21 میلیارد دلار برساند.

SOURCE CVS شرکت بهداشت و درمان

لینک های مربوطه

http://www.cvshealth.com

پاسخی بگذارید