احترام آل شارپتون در گفتگو با All-Star Line-Up برای تور مجازی کتاب برای RISE UP

بالا بروید دعوت اصلی او برای اقدام است ، و در این کتاب ، روحانی شارپتون با تجربیات بی نظیر ده ها ساله خود به عنوان رهبر حقوق مدنی ، سیاستمدار و مجری تلویزیون و رادیو ، رای دهندگان را تشویق می کند تا برای آنچه که معتقدند ایستادگی کنند و تغییر دهند در کشورشان که در بالا بروید، او بازنگری می کند در نکات برجسته دولت اوباما ، انتخابات 2016 ، متعاقب آن ترامپ در مورد حزب جمهوری خواه و تعاملات و روابط وی با دیگر بازیگران اصلی در سیاست و فعالیت. وی همچنین صداها و جنبش های جدیدی را که در واکنش به ریاست جمهوری ترامپ پدید آمده اند تقویت می کند.

در تور کتاب مجازی وی به روحانی شارپتون و این رهبران اندیشه بپیوندید:

  • کتابهای ساحل چپ (سنت لوئیس ، MO) ، 28/9 ، 8 عصر EST، w / مارتین لوتر کینگ سوم و پیت بوتیگیگ
  • سیاست + نثر (ایالت واشنگتن) ، 29/9 ، 6 عصر EST، w / مایکل اریک دایسون
  • پاساژ کتاب (Corte Madera ، کالیفرنیا) ، 10/1 ، 8:30 بعد از ظهر EST، w /آلیشیا گارزا
  • MahoganyBooks (ایالت واشنگتن) ، 10/3 ، ساعت 4 عصر EST، w / ون جونز

کشیش شارپتون خاطرنشان می کند ، “من خوشحالم که در این قالب مجازی با خوانندگان سراسر کشور صحبت می کنم و منتظر گفتگوهای قابل تأمل و الهام بخشی هستم که با این صداهای انتقادی خواهیم داشت.”

کشیش آل شارپتون میزبان “PoliticsNation” MSNBC و بنیانگذار و رئیس شبکه اقدام ملی (NAN) ، یکی از سازمان های برجسته حقوق مدنی در جهان است. کشیش با بیش از 40 سال تجربه به عنوان رهبر جامعه ، سیاستمدار ، وزیر و مدافع آل شارپتون یکی از مشهورترین رهبران حقوق مدنی در آمریکا است. شارپتون همچنین میزبان نمایش رادیویی پخش شده در سطح ملی با نام “Keepin ‘It Real” است که پنج روز در هفته در 40 بازار پخش می شود. او ساکن است نیویورک.

زندگینامه مجری:

اخبار مرتبط  رشد سایبان تغییرات در عملکردهای جهانی را برای هدایت تمرکز استراتژیک اعلام کرد

مارتین لوتر کینگ سوم
مارتین لوتر کینگ ، سوم، فرزند دوم مارتین لوتر کینگ ، جونیور و کورتا اسکات کینگ، با پیام بصیرت امید و مدنیت خود ، انگیزه مخاطبان را در سراسر جهان فراهم کرده است. او مشعل والدین خود را به دست گرفته و تلاش برای برابری و عدالت را برای همه مردم ادامه داده است. وی سفرهای گسترده ای به سراسر جهان انجام داده و پیام عدم خشونت و نقش آن را در حل تعارضات جهانی ، بین المللی و بین فرهنگی گسترش داده است. علاوه بر خدمات عمومی به عنوان کمیسر منتخب از شهرستان فولتون جورجیا، آقای کینگ به عنوان رئیس کنفرانس رهبری مسیحیان جنوبی ، که توسط پدرش نیز بنیان گذاشته شد ، و مرکز تغییرات اجتماعی غیرخشونت آمیز مارتین لوتر کینگ ، که پس از ترور پدرش توسط مادرش تاسیس شد ، خدمت کرده است. او خودش چندین سازمان را از جمله تحقق بخشیدن به رویا ، یک سازمان غیرانتفاعی غیرانتفاعی غیرانتفاعی که صلح و استراتژی های توسعه بدون خشونت را توسعه می دهد ، تاسیس کرده است.

پیت بوتیگیگ
پیت بوتیگیگ به عنوان یک شهردار دو بار در خدمت کرده است ساوت بند ، ایندیانا و کاندیدای دموکرات برای ریاست جمهوری بود ایالات متحده در سال 2020. فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد و یک دانشمند آکسفورد رودز ، بوتگیگ در نیروی دریایی ایالات متحده ثبت نام کرد و هنگامی که به آنجا اعزام شد ستوان شد. افغانستان در سال 2014. در آوریل 2019 او نامزدی خود را برای ریاست جمهوری اعلام کرد و در فوریه 2020 در انتخابات انجمن های آیووا پیروز شد ، و تبدیل به اولین شخص همجنسگرای آشکارا شد که در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری یا کمیسیون انتخابات برنده شد.

اخبار مرتبط  رویدادهای "ارتقا on روی ابر" حضور جهانی در 128th نمایشگاه کانتون را خواستار است

مایکل اریک دایسون
دکتر. مایکل اریک دایسون هست یک دانشگاه جورج تاون استاد جامعه شناسی ، الف نیویورک تایمز نویسنده نظر ، و سردبیر همکار The New Republic و وب سایت The Undefeated از ESPN.

آلیشیا گارزا
آلیشیا گارزا یکی از خالقان # BlackLivesMatter و Black Lives Matter Global Network است ، یک پروژه سازماندهی بین المللی برای پایان دادن به خشونت و ستم دولت علیه مردم سیاه. شبکه جهانی زندگی سیاه زندگی می کند اکنون دارای 40 فصل در 4 کشور است. وی همچنین به عنوان مدیر استراتژی و مشارکت برای اتحاد ملی کارگران داخلی ، صدای برتر ملت برای میلیون ها کارگر خانگی در ایالات متحده. علاوه بر این ، آلیشیا یکی از بنیانگذاران Supermajority ، خانه جدیدی برای فعالیت زنان است.

ون جونز
ون جونز مدیر عامل شرکت اصلاح کنید اتحاد، میزبان CNN و مفسر سیاسی و یک تهیه کننده برنده جایزه امی. جونز بیش از 25 سال در مبارزه برای اصلاح عدالت کیفری رهبر بوده است. وی بسیاری از شرکتهای پر رونق اجتماعی را از جمله مرکز حقوق بشر الا بیکر ، رنگ تغییر و Dream Corps – شتاب دهنده عدالت اجتماعی که Dream Corps TECH ، Green For All و # cut50 را در خود جای داده است ، تأسیس و هدایت کرد. قانون مرحله اول را تصویب کنید (یک لایحه دو حزب فدرال که نیویورک تایمز مهمترین دستیابی به موفقیت در عدالت کیفری در یک نسل است).

اخبار مرتبط  دریافت کننده نشان افتخار هرشل "وودی" ویلیامز و بنیاد وی با UPS تیم می شوند

درباره مطبوعات میدان هانوفر
Hanover Square Press داستانهای جذاب و غیر داستانی جذابی را منتشر می کند که طیف گسترده ای از ژانرها را شامل می شود – از جنایت ، هیجان ، ادبیات و داستان های مفهوم بالا گرفته تا تاریخ روایت ، روزنامه نگاری ، علوم ، زندگی نامه و خاطرات. مطبوعات Hanover Square اولین عناوین خود را در سال 2018 منتشر کرد ، از جمله نیویورک تایمز بهترین فروشندگان طوفان شدید توسط ریک راس، لینکلن آخرین دادگاه ، تئودور روزولت برای دفاع ، و جان آدامز زیر آتش، توسط دن آبرامز و دیوید فیشر، برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به HanoverSqPress.com یا در Instagramhanoversquarepress مراجعه کنید.

درباره انتشارات تجارت هارلکین
انتشارات تجارت هارلکین ناشر برجسته داستان های تجاری و داستان نویسی داستانی است. این شرکت ماهانه بیش از 100 عنوان در دو قالب چاپی و دیجیتالی منتشر می کند که در سطح جهانی به مخاطبان می رسد. این ناشر شامل بسیاری از سبک های قابل شناسایی است که طیف گسترده ای از ژانرها را در بر می گیرد ، خانه بسیاری از برندگان جایزه است نیویورک تایمز و ایالات متحده آمریکا امروز نویسندگان پرفروش Harlequin بخشی از ناشران HarperCollins ، دومین ناشر بزرگ کتاب های مصرفی در جهان است. از طریق برنامه جهانی چاپ HarperCollins ، عناوین Harlequin در 17 کشور و 16 زبان منتشر می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً از HarlequinTradePublishing.com وHTPBooks در اینستاگرام دیدن کنید.

منبع هارلکین

لینک های مربوطه

http://www.harlequin.com