Fire & Flavour سرمایه گذاری مشترکی با EMG برای رقابت جهانی در مشاغل گریل و ذغال ایجاد می کند

آتن ، گا، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Fire & Flavour ™ ، یک مبتکر بازار در مورد کباب سازی ساده و خوش طعم ، خوشحال است که اعلام می کند که یک ارتباط استراتژیک عمده با گرین بی ، ویسکانسینشرکت تدارکات و بازاریابی مبتنی بر Englewood Group Marketing (EMG). این رابطه جدید به دو شرکت این امکان را می دهد تا از بازار در حال رشد محصولات کبابی خانگی و موقعیت Fire & Flavour ™ برای رشد چشمگیر در بازارهای تجارت الکترونیکی و خرده فروشی آجر و ملات استفاده کنند.

Fire & Flavour in در سال 2003 تاسیس شد ، به تازگی HERO ™ Grill ، یک کوره ذغالی قابل حمل که با بهره گیری از یک فناوری اختصاصی غلاف زغال چوب ، تهیه کباب را ساده ، تمیز و قابل حمل است ، توسعه داده است. Fire & Flavour currently در حال حاضر یکی از مارک های سریع در کباب کردن ذغال است ، به ویژه در بخشهای مختلف محصولات زغال چوبی ، مواد اولیه آتش و جنگلهای سیگار کشیدن.

اخبار مرتبط  شریک عمده فروشان Instacart و C&S برای ارائه راه حل های تجارت الکترونیکی به شبکه فروشندگان مستقل

Fire & Flavour مدیر عامل شرکت می گوید: “با این رابطه جدید ، Fire & Flavour به خوبی قادر به بهره گیری از روند جهانی برای پایداری ، شفافیت مواد اولیه و انتخاب طعم خواهد بود.” دیویس ناکس. “ترکیب منابع با EMG به ما امکان می دهد تا به سرعت سهم بازار خود را در گروهی تحت سلطه مارک های قدیمی گسترش دهیم. ما معتقدیم که مصرف کنندگان به دنبال درجه بالاتری از نوآوری هستند و EMG به ما در پاسخگویی به این تماس کمک خواهد کرد.”

مدیر عامل شرکت EMG گفت: “Fire & Flavour innov یک مبتکر ثابت شده است و چشم انداز منحصر به فردی برای محصولات آینده به ارمغان می آورد” کوین اوک. “ما آماده ایم که Fire & Flavour را به طور کامل تأمین کنیم تا به سرعت توسعه نوآوری های جدید را تسریع کنیم ، در حالی که نقاط توزیع جهانی را با استفاده از تیم فروش فصلی EMG ، همراه با تخصص خود در حمل و نقل مستقیم به مصرف کننده و توزیع انبار به بازار ، گسترش می دهیم. ”

اخبار مرتبط  شرکت میر ، ایالات متحده و آشیا کوری 6،500 عایشه را برای خوردن اهدا می کنند. فرا گرفتن. بازی. پایه

درباره Fire & Flavour
کباب کردن در حیاط پشتی یکی از سرگرمی های آمریکایی است و بسیاری از افراد در طی همه گیری جهانی COVID-19 بیشتر به انجام آن پرداخته اند. گردآوری خانواده ها ، به ویژه در مورد غذاهای کبابی ساده و سالم ، همان چیزی است که Fire & Flavour در مورد آن است. تاسیس شده در آتن ، جورجیا توسط کارآفرینان زن و شوهر دیویس و جنا ناکس، Fire & Flavour on در لیست 500 مجله کوچک با سرعت رشد شرکت مجله Inc قرار گرفته است و در سراسر کشور به خرده فروشی های بزرگ مانند Kroger ، Lowe و Publix گسترش یافته است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید fireandflavor.com

اخبار مرتبط  ILS سیستم های مستقل زندگی در مواجهه با سختی ، تعهدات مشتری و عضو را تأمین می کند

درباره گروه بازاریابی Englewood (EMG)
Englewood Marketing Group company یک شرکت جهانی در زمینه راه حل های محصول است و کالاهای مصرفی مارک تجاری را به خرده فروشان عمده آنلاین و آفلاین از جمله مارک های Nostalgia ™ ، HomeCraft ™ ، Taco Tuesday ™ و Steril-Wize providing ارائه می دهد.

EMG انبارهای خودکار را در بلومینگتون ، کالیفرنیا، گرین بی ، ویسکانسین و ساوانا ، جورجیا، و دارای فناوری و فرآیندهای اختصاصی لجستیکی است که امکان حمل بیش از 50000 بسته تجارت الکترونیکی منفرد در روز را فراهم می کند. با بیش از 80 سال تجربه توزیع ، تدارکات و بازاریابی ، EMG به فروشندگان و خرده فروشان خود محصولات و خدماتی را می دهد که به صورت سفارشی برای نیازهای آنها ساخته شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد EMG ، مراجعه کنید emg-usa.com

تماس با رسانه: مرسر بروکنبرو
706-540-6258 / [email protected]

SOURCE آتش و طعم

لینک های مربوطه

http://www.fireandflavor.com