کیساکی NYC بیش از 800 وعده غذایی را برای اولین پاسخ دهندگان مبارزه با Covid-19 ارائه می دهد

نیویورک، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – Kissaki Omakase مستقر در NYC – رستوران ناهار خوری با تمرکز ژاپنی و غذاهای ژاپنی – تحویل داده است 800 وعده های غذایی به اولین پاسخ دهندگان به عنوان یک تشکر از تلاش های شما در مبارزه با Covid-19. از زمان شروع برنامه در اواخر ماه مارس ، آنها موفق شده اند 35000 دلار در خرید وعده های غذایی از طریق دوستان و مشتریان برای نگه داشتن مهمترین پزشکان ، پرستاران و کارکنان بیمارستان ، از آنجا که همچنان به طور گسترده و کاملاً کار برای مراقبت از بیماران نیویورکی از 5 ولسوالی و لانگ آیلند.

وی گفت: “ما اوایل ماه مارس رستوران را به دلیل كوید به طور موقت بسته كردیم اما برای كارمندانمان و این همه كاركنان بهداشتی كه دیدیم شبانه روز كار می كنند ، مجبور بودیم كاری انجام دهیم، “ می گوید گری کانفر، صاحب کیساکی ما شروع به تهیه وعده های غذایی ارزان قیمت برای همه پزشکان و پرستارانی کردیم که بسیار سخت کار کرده اند.

این رستوران مشغول نگه داشتن روزانه بیش از 100 وعده غذایی است. جعبه های ناهار کیساکی مورد توجه کارگران خط مقدم قرار گرفته است. شامل جولیا گورلیک، یک پرستار در NYU Langone در NYC. “جعبه های ناهار ما از کیساکی لبخندی به چهره ما وارد کرده است. این یک رفتار خوب و کمی استراحت از هرج و مرج همه ما در نیویورک با آنها سر و کار داشته اند، “ گفت خانم گورلیک. آقای کانفر همچنین یادداشتهای تشکر از کارگران خط مقدم در را دریافت کرده است کوه سینا، میونونیدس ، جزیره کوی ، بلویو ، متدیست ، مونتفیوور ، ساحل شمالی ، اسلون کاترینگ و سایر بیمارستانهای منطقه ای که رستوران به آنها تحویل داده است.

به گفته آقای کانفر ، “برای رفع نگرانی ها در مورد زایمان ، ما هرگونه احتیاط را در پیش بینی خود بر عهده داشته ایم. از تضمین فروشندگان و کارمندان ماسک و استریل کردن کلیه بسته ها قبل از ترک رستوران ، ما می خواهیم همه بدانند که ایمنی آنها بیشترین است چیز مهم برای ما. ” برای پاسخگویی به تقاضا ، کیساکی یک روبات ساخت ساز ASME865 CE را خریداری کرد تا از تقاضای آن اطمینان حاصل کند و اطمینان حاصل کند که آنها وعده های غذایی را سریع دریافت می کنند. “در حالی که رول دست ها نان و کره ما هستند ، دیدن این که چه کاری می تواند انجام دهد ، واقعاً جذاب است، “ گفت آقای کانفر.

در حالی که کیساکی به محض رفع محدودیت های NYC باز خواهد گشت ، آقای Kanfer خوشحال است که کارمندان خود را حفظ کرده و به درخشان کردن پزشکان کمک می کند. پرستاران روز “من بسیار خوشحالم که توانستیم کسی را در شرایط سختی قرار دهیم که کمی بهتر شود. شما فقط می توانید بسیاری از پیتزا ها و ساندویچ ها را بخورید ، بنابراین آوردن رستوران ما به آنها بسیار معنی دارد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه تحویل وعده غذایی Kissaki Omakase برای اولین پاسخ دهندگان ، به https://explorekissaki.com/meals-for-the-frontlines مراجعه کنید

SOURCE Kissaki Omakase LLC

اخبار مرتبط  مدیر عامل شرکت Hollister Biosc علوم ، بروزرسانی شرکت را ارائه می دهد

پاسخی بگذارید