EnergyWare خریداری شده توسط JOX Energy LLC در خرید استراتژیک

SUNRISE ، Fla.، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در اقدامی استراتژیک ، JOX Energy LLC رسماً از خرید EnergyWare LLC ، ارائه دهنده ملی فناوری بهره وری انرژی ، خبر داد. این خرید به طور رسمی قرار است از امروز عملی شود ، 25 سپتامبر 2020.

EnergyWare تجربه كمك به مشتريان را در تعيين بهترين گزينه ها در تأمين مالي ، طراحي ، اجرا و بزرگنمایی، و دقت بازگشت سرمایه در حال حاضر ، بیش از 99٪ از مشتریان EnergyWare اظهار داشته اند كه محصولات و خدمات ارائه شده توسط ارائه دهنده را بسیار توصیه می كنند.

“در دیدار با گروه EnergyWare ، من بسیار تحت تأثیر کارمندان ، مدیران ، مالکیت و بحث در مورد چشم انداز آنها برای رشد قرار گرفتم. هدف اصلی من با این خرید ادامه پشتیبانی شگفت انگیز مشتری است که تیم EnergyWare در حال حاضر ارائه می دهد.” جیک ژاک، صاحب JOX Energy LLC. “تصمیم برای انجام این کار با رشد بالقوه در بازارهای انرژی و بهره وری انرژی تقویت شد ، زیرا من می دانستم که می خواهم بخشی از آن باشم.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor برای بزرگداشت رویدادهای مهم (LVT-304) یک ساعت منحصر به فرد را تهیه می کند

تیم EnergyWare پروژه های مربوط به فناوری خورشیدی و HVAC را برای مشتریان خود دنبال خواهد کرد و قصد دارد در آینده نزدیک هم در داخل و هم در سطح بین المللی رشد کند.

“ما به EnergyWare بسیار افتخار می کنیم. هنگامی که ما برای اولین بار آن را شروع کردیم ، فقط با تعداد معدودی از نمایندگان شروع به کار کردیم. اکنون ، ما در بیش از 30 ایالت کار می کنیم و با 1000 شرکت ثروت و همچنین با معتبرترین کالج ها و دانشگاه های سراسر کشور ، “گفت مدیر عامل شرکت EnergyWare مایکل برترامین.

“یکی از نکات قابل توجه در اینجا در EnergyWare ، گروه گسترده و متنوعی از افراد است که ما در طول این سالها توانسته ایم با آنها کار کنیم. این واقعاً یک تجربه باورنکردنی است که این افراد از نظر شخصی ، شغلی و مالی رشد کنند.”

اخبار مرتبط  Bunge محدود برنامه ها انتشار سه ماهه دوم سال 2020 و کسب کنفرانس

از طریق این ابتکار استراتژیک و ادغام ، مشتریان EnergyWare محصولات و خدمات اضافی را تحت یک چتر دریافت می کنند و به تعداد فزاینده ای از منابع فنی کارآمد دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این ، مشتریان بین المللی اکنون برای همه نیازهای خود به بهره وری انرژی ، یک نقطه حضور واحد دارند.

وی گفت: “EnergyWare چهار عنصر مهم را تشکیل داده و یک فروشگاه واحد را برای مشاغل تشکیل می دهد تا تصمیم آگاهانه ای درباره کاهش رد پای بیومتریک ، کاهش هزینه های انرژی و سرمایه گذاری مجدد پس اندازهای مذکور برای افزایش ارزش زیبایی شناختی یا املاک اتخاذ کنند.” استیو کانتون، بازوی قبلی سرمایه گذاری در Acostia Ventures و رئیس فعلی EnergyWare LLC.

اخبار مرتبط  غرفه همبرگر جوانه های مزه دار را در یک سفر خوشمزه از طریق استرالیا ، کوبا و آلمان با رویداد جدید دنیای وینرز خود به دست می آورد

“به نظر می رسید پیشنهاد خیلی خوبی است. EnergyWare محصولات و خدمات خود را در سراسر ایالات متحده به شرکت های کوچک متوسط ​​و بزرگ گسترش داده است ، فراتر از انتظارات مشتری است و از افق سرمایه گذاری Acostia Ventures فراتر رفته است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مأموریت EnergyWare برای ساده سازی اطلاعات ، محصولات و فرآیندهای صرفه جویی در انرژی و آب ، لطفاً از https://energywarellc.com/ بازدید کنید.

درباره EnergyWare

ارائه دهنده ملی فناوری بهره وری انرژی. EnergyWare با آوردن مهندسان ، طراحان ، بهترین ها در تولید نژاد و نصب کنندگان فن آوری آموزش دیده انرژی ، همه را زیر یک چتر ، حدس و گمان بهره وری انرژی را از بین می برد.

مخاطب:
بواز سانتیاگو، مدیر
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE EnergyWare LLC