یک برنامه بلند مدت برای مبارزه با اضطراب و افسردگی در سراسر جهان

نیویورک، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مردم در سراسر جهان از اضطراب و افسردگی رنج می برند. اضطراب بیش از 284 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داده است. افسردگی بیش از 264 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داده است.1 نیمی از بیماری های روانی از ابتدا شروع می شود سن 14 سال2، و با توجه به Covid-19 ، این تعداد در حال افزایش است. مایبلین نیویورک به عنوان شماره یک مارک بین المللی آرایش ، توانایی ارائه حمایت صحیح برای از بین بردن موانعی را دارد که در رشد شخصی آنها اغلب مانع زنان و جوانان است. ما برنامه جهانی را شروع می کنیم Maybelline Brave Togetherاضطراب و افسردگی را از بین ببرند ، حمایت های مهم فردی را ارائه دهند و به مردم در سراسر جهان کمک کنند تا شجاعانه جهان خود را فتح کنند.

طی دو سال گذشته ، میبلین طرفداری از تحقیقات تخصصی و ایجاد گروه های متمرکز برای بررسی بهتر موضوع بهداشت روانی است. علاوه بر این ، میبلین همچنین با شرکای غیر انتفاعی CRISIS TEXT LINE ، JED و NAMI همکاری کرده است تا به طور مستقیم به افرادی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کنند ، کمک کند. در جهانی که تخمین زده می شود از هر پنج نفر یک نفر دچار اضطراب و افسردگی شود3 زنان بطور نامتناسبی تحت تأثیر قرار می گیرند.چهارم علاوه بر این ، بیشتر بیماری های روانی درمان نمی شوند.5

اخبار مرتبط  واردات برادران زیاد ، اهداکنندگان مواد غذایی لبنانی را برای کمک به قربانیان ویرانی بیروت گرد هم می آورد

“میبلین همیشه معتقد بود که ایجاد تغییر در زندگی ممکن است. و ما می دانیم که سلامت روانی برای احساس آمادگی برای آن بسیار مهم است. ” تریشا آیاگاری، رئیس جمهور برند جهانی در میبلین نیویورک. وی افزود: “ما می خواهیم با استفاده از صدای جهانی خود ، ننگ بیماری روانی را از بین ببریم و پشتیبانی را بیشتر در دسترس قرار دهیم. اکنون بیش از هر زمان دیگری ، ما باید در کنار کسانی باشیم که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کنند. ”

اخبار مرتبط  پاناكیا اسرائیل اعلام كرد كه مجوز GMP EU را دریافت كرده است كه برای تولید و صادرات اروپایی حشیش پزشکی و محصولات پیشرفته لازم است

برنامه Maybelline’s Brave Together با همکاری با سازمان های غیرانتفاعی برجسته با هدف کاهش لکه نگران کننده اضطراب و افسردگی ، ارائه حمایت و منابع بین نسلی ، و ترویج فرهنگی که در آن افراد دارای مشکل و عزیزانشان بدانند آنها تنها نمی مانند. این وب سایت که به طور ویژه نگهداری می شود ، به افراد در سراسر جهان امکان دسترسی به یک انجمن آنلاین را می دهد که شامل الهام از دنیای واقعی و داستان هایی از مردم در سفر خود به سلامت روان است و متخصصان ، نکات و منابع مربوط به بهداشت روان را ارائه می دهد.

“یکی از مهمترین متخصصان این برنامه دکتر است. کاتلین پایک، روانشناس بالینی و استاد مرکز پزشکی ایروینگ دانشگاه کلمبیا و دانشکده بهداشت عمومی کلمبیا میلمن. دکتر. پایک مشاور پژوهشی برنامه Brave Together است و یک مطالعه جهانی با بودجه Maybelline را در مورد میزان و دلایل اضطراب و افسردگی در زنان Z تولید می کند. میبلین برای همکاری در ایجاد یک جامعه برای کسانی که می خواهند بیشتر بیاموزند و گوش دهند و مکالمات باز و جسورانه درباره سلامتی عاطفی را تشویق کنند همکاری می کند.

اخبار مرتبط  هدف از سیستم خواب HOGO: "آرامش کامل"

میبلین می خواهد در جایی که بیشتر به کمک نیاز است درست باشد و در حال همکاری با سازمان غیرانتفاعی متن متن بحران برای دسترسی بهتر به مشاوره رایگان و محرمانه 24/7 بحران از طریق پیام کوتاه است. در صورت نیاز به کمک ، می توانید کلمه TOGETHER را از طریق پیام کوتاه به شماره 741741 ارسال کنید تا با مشاور بحران تماس بگیرید.

به منظور با هم بودن و تولید فرهنگ جهانی واقعی برای مبارزه با اضطراب و افسردگی ، میبلین متعهد است طی پنج سال آینده 10 میلیون دلار در سازمان های بهداشت روان در سراسر جهان سرمایه گذاری کنید که می خواهند درست مثل ما تغییراتی ایجاد کنند. با آنلاین بحث کنید www.maybelline.com/bravetogether یا در اینستاگرامMybelline و # BraveTogether.

مخاطب:
کریستن تولی[email protected]
مولی میکلسون[email protected]

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1281519/Maybelline_Brave_Together_Logo.jpg

منبع میبلین