یک برنامه بلند مدت برای حمایت از اضطراب و افسردگی در سراسر جهان

نیویورک، 26 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مردم در سراسر جهان با اضطراب و افسردگی زندگی می کنند. اضطراب بیش از 284 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داده است. افسردگی بیش از 264 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داده است.1 نیمی از اختلالات روانی از 14 سالگی شروع می شود ،2 و با Covid-19 ، این تعداد در حال افزایش است. مایبلین نیویورک به عنوان مارک شماره 1 بین المللی آرایش ، فرصتی برای ارائه حمایت مناسب برای کمک به غلبه بر موانعی که زنان و جوانان برای موفقیت روبرو هستند ، دارد. ما در حال راه اندازی برنامه هدف جهانی هستیم Maybelline Brave Together برای کمک به تخریب اضطراب و افسردگی ، حمایت فردی حیاتی را ارائه دهید و به همه کمک کنید ، در همه جا ، با شجاعت با جهان روبرو شوند.

طی دو سال گذشته ، میبلین تحقیقاتی را که توسط متخصصان انجام شده و بحث های گروهی را برای درک بهتر موضوع بهداشت روان انجام داده است. میبلین همچنین با شرکای سازمان های غیر انتفاعی مانند CRISIS TEXT LINE ، JED و NAMI همکاری کرده است تا تأثیر ملموسی بر روی افرادی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کنند داشته باشد. در جهانی که تخمین زده می شود از هر 5 نفر 1 نفر تحت تأثیر اضطراب و افسردگی قرار دارد ،3 زنان بطور نامتناسبی تحت تأثیر قرار می گیرند.4 و بیشتر مشکلات بهداشت روان پیشگیری و درمان نمی شود.5

اخبار مرتبط  افزایش محبوبیت شکلات های تیره به رشد بازار فیبر کاکائو. ارزش TMR تا سال 2030 به 747 میلیون دلار افزایش یافته است

“میبلین همیشه به قدرت اتفاق افتادن اتفاقات در زندگی شما اعتقاد داشته است. و ما می دانیم که سلامت روانی برای احساس آمادگی لازم برای انجام این کار ضروری است.” تریشا آیاگاری، رئیس جهانی مارک Maybelline New York. وی افزود: “ما می خواهیم از صدای جهانی خود برای ایجاد لكه بینی در گفتگوی بهداشت روان و دسترسی بیشتر به پشتیبانی استفاده كنیم. اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، باید در دسترس افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی باشیم.”

با مشارکت با سازمان های غیر انتفاعی ، هدف برنامه شجاع با هم Maybelline شکستن کلاله مرتبط با اضطراب و افسردگی ، ارائه حمایت و منابع برای همه نسل ها و ترویج فرهنگی است که در آن افراد رنج دیده و عزیزانشان بدانید که آنها تنها نیستند. سایت آنلاین ویژه ایجاد شده برای این منظور امکان دسترسی افراد از سراسر جهان به جامعه آنلاین را فراهم می کند که علاوه بر متخصصان بهداشت روان ، نکات و راهنمایی ها ، الهام بخش و داستان های واقعی مردم و سفرهای بهداشت روان آنها را ارائه می دهد. منابع

اخبار مرتبط  Thomas'® مینی کروسانت های مورد علاقه طرفداران را در سراسر کشور گسترش می دهد

“یکی از کارشناسان برجسته برنامه دکتر کاتلین پایک ، روانشناس بالینی در است دانشگاه کلمبیا مرکز پزشکی ایروینگ و دانشکده بهداشت عمومی کلمبیا میلمن. دکتر. پایک یک مشاور علمی در برنامه شجاع با هم است و در حال انجام یک مطالعه جهانی ، با بودجه میبلین ، در مورد میزان و دلایل اضطراب و افسردگی ویژه زنان از نسل Z است. “اکنون یک برنامه فوری به این برنامه ضروری است و من افتخار می کنم همکاری با میبلین برای ایجاد جامعه ای برای افرادی که می خواهند مکالمات باز و شجاعانه در مورد بهزیستی عاطفی را یاد بگیرند ، گوش دهند و از آنها الهام بگیرند. ”

اخبار مرتبط  گزارش MSC نتایج مالی سه ماهه سوم سال مالی 2020

میبلین برای خدمت به جامعه ما در هر کجا که باشد ، با خط اصلی غیرانتفاعی Crisis Text Line همکاری کرده است تا دسترسی بیشتر به راهنمای محرمانه بحران را 24 ساعت در روز / 7 روز هفته از طریق پیام کوتاه فراهم کند – مردم نیازمندان می توانند برای برقراری ارتباط با مشاور بحران با هم به شماره 741741 وارد شوند.

به روحیه با هم بودن و پرورش یک فرهنگ جهانی واقعی در حمایت از اضطراب و افسردگی ، Maybelline متعهد به سرمایه گذاری است طی پنج سال آینده 10 میلیون دلار در سازمانهای بهداشت روان در سراسر جهان که هدف ما را برای ایجاد یک تغییر واقعی مشترک دارند. به مکالمه آنلاین در www.maybelline.com/bravetogether یا در Instagram با بررسیMaybelline و # BraveTogether.

مخاطب:
کریستن تولی[email protected]
مولی میکلسون[email protected]

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1281519/Maybelline_Brave_Together_Logo.jpg

منبع میبلین

منبع میبلین