یک برنامه بلند مدت برای حمایت از اضطراب و افسردگی در سراسر جهان

نیویورک، 26 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در سراسر جهان ، مردم با اضطراب و افسردگی زندگی می کنند. اضطراب بیش از 284 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داده است. افسردگی بیش از 264 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داده است.یکی نیمی از شرایط بهداشت روانی از سن 14 سالگی شروع می شود ،دو و با Covid-19 ، این تعداد در حال افزایش است. مایبلین نیویورک به عنوان مارک شماره 1 بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی ، فرصتی برای ارائه حمایت کافی برای کمک به زنان و جوانان برای غلبه بر موانعی که مانع از تأثیرگذاری آنها در جهان می شود ، دارد. به همین دلیل ما برنامه جهانی را راه اندازی کرده ایم Maybelline Brave Together، برای کمک به از بین بردن کلاله های مربوط به اضطراب و افسردگی ، پشتیبانی انتقادی منحصر به فرد و کمک به هرکسی ، هر کجا که باشد ، با شجاعت با دنیای خود روبرو شود.

طی دو سال گذشته ، میبلین تحقیقاتی را به رهبری متخصص سازمان داده و گروه های متمرکز را برای درک بهتر مسائل بهداشت روان هدایت کرده است. علاوه بر این ، میبلین با همکاری سازمانهای غیر انتفاعی CRISIS TEXT LINE ، JED و NAMI برای ایجاد تأثیر ملموس بر روی افرادی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کنند ، کار کرده است. در جهانی که تخمین زده می شود از هر پنج نفر یک نفر از اضطراب و افسردگی رنج می برد ،3 تأثیر آن بر زنان به طور نامتناسبی زیاد است.4 و بیشتر شرایط بهداشت روان از مراقبت و درمان مورد نیاز برخوردار نیستند.5

اخبار مرتبط  COVID - 19 برنامه های تأثیر و بازیابی

وی گفت: “میبلین همیشه به قدرتی که ما برای ایجاد اتفاقات در زندگی خود داریم ، اعتقاد داشته است. و ما می دانیم که برای داشتن احساس آمادگی و توانایی لازم به سلامت روانی نیاز داریم.” تریشا ایاگاری، رئیس برند جهانی ، میبلین نیویورک. “ما می خواهیم با استفاده از صدای جهانی خود ، لکه را از گفتگوهای بهداشت روان پاک کنیم و پشتیبانی را به راحتی در دسترس قرار دهیم. اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، ما باید برای حمایت از کسانی که با اضطراب و افسردگی زندگی می کنند ، در دسترس باشیم.”

اخبار مرتبط  WD-40 شرکت گزارش می دهد نتایج مالی سه ماهه سوم سال 2020

برنامه Maybelline’s Brave Together با مشارکت با سازمان های غیرانتفاعی سعی در از بین بردن لکه نگران کننده اضطراب و افسردگی ، ارائه حمایت و منابع بین نسلی و پرورش فرهنگی دارد که افرادی را که با این شرایط روبرو هستند و عزیزانشان را قادر سازد. عزیزان بدانید که تنها نیستید. سایت آنلاین هدفمند به مردم اجازه می دهد تا از سراسر جهان به جامعه ای با الهام از دنیای واقعی و داستان هایی از افرادی که سفر سلامت روان خود را دارند ، به علاوه نظرات ، مشاوره و منابع متخصص ، دسترسی داشته باشند.

یکی از اصلی ترین کارشناسان مسئول این برنامه دکتر کاتلین پایک ، روانشناس بالینی و استاد مرکز پزشکی ایروینگ دانشگاه دانشگاه هستند. کلمبیا و در مدرسه بهداشت عمومی Mailman در کلمبیا. دکتر. پایک به عنوان یک مشاور علمی برای برنامه شجاع با هم خدمت می کند و یک مطالعه جهانی را با حمایت مالی میبلین ، در مورد نرخ و دلایل خاص اضطراب و افسردگی در زنان ژنرال Z انجام می دهد. “در حال حاضر یک نیاز فوری به یک برنامه ای از این قبیل ، و من افتخار می کنم که با میبلین در زمینه طراحی جامعه ای برای کسانی که می خواهند مکالمات باز و شجاعانه پیرامون بهزیستی عاطفی را یاد بگیرند ، گوش دهند و از آنها الهام بگیرند ، همکاری می کنم. ”

اخبار مرتبط  CoveringsETC از راه اندازی مجموعه جدید Terrazzo خبر داد

میبلین برای رسیدن به محلی که جامعه ماست ، با همکاری Crisis Text Line ، یک سازمان غیرانتفاعی پیشرو ، امکان دسترسی بیشتر به مشاوره بحران رایگان و محرمانه 24/7 را فراهم کرده است. کسانی که به آن نیاز دارند می توانند برای ارسال مشاوره بحران با هم به شماره 741741 پیامک کنند.

با روحیه رفاقت و برای پرورش یک فرهنگ جهانی حمایت از کسانی که از اضطراب و افسردگی رنج می برند ، Maybelline متعهد به سرمایه گذاری USD استطی پنج سال آینده 10 میلیون در سازمانهای بهداشت روان در سطح جهان که هدف ما را برای ایجاد یک تغییر واقعی مشترک دارند. به مکالمه آنلاین در www.maybelline.com/bravetogether یا در اینستاگرام با برچسب هایMybelline و # BraveTogether.

مخاطب:
کریستن تولی[email protected]
مولی مایکلسون[email protected]

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1281519/Maybelline_Brave_Together_Logo.jpg

منبع میبلین

منبع میبلین