میبلین نیویورک یک برنامه طولانی مدت Brave Together را برای حمایت از افراد مبتلا به اختلالات اضطرابی و افسردگی آغاز می کند English English español español Polski Polski English English English Deutsch Deutsch Français Français

نیویورک ، 27 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مردم در سراسر جهان اضطراب و افسردگی را تجربه می کنند. بیش از 284 میلیون نفر از اختلالات اضطرابی رنج می برند. بیش از 264 میلیون نفر از افسردگی رنج می برند.1 نیمی از بیماری های روانی از سن 14 سالگی آغاز می شود2، و در طی همه گیری Covid-19 ، این تعداد فقط رشد می کنند. ماربل آرایشی و بهداشتی شماره 1 در سراسر جهان ، میبلین نیویورک توانایی ارائه پشتیبانی مورد نیاز برای از بین بردن موانع زندگی زنان و جوانان را دارد. ما در حال شروع یک برنامه جهانی برای تجزیه و تحلیل و از بین بردن علل این پدیده های منفی هستیم میبلین شجاع با همطراحی شده برای کمک به استیگماتیزه کردن مبتلایان به اضطراب و افسردگی ، به ویژه پشتیبانی فردی مورد نیاز را فراهم می کند و به همه نیازمندان در همه جا کمک می کند تا در دنیای اطراف خود احساس اطمینان بیشتری کنند.

طی دو سال گذشته ، میبلین به تحقیقات تخصصی و گروه های متمرکز برای بهبود درک مسائل بهداشت روان کمک کرده است. علاوه بر این ، میبلین در حال همکاری و همکاری با سازمان های غیر انتفاعی CRISIS TEXT LINE ، JED و NAMI برای ایجاد تغییر واقعی در زندگی افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی است. در جهانی که تخمین زده می شود از هر پنج نفر یک نفر دچار اضطراب و افسردگی است3، نسبت نامتناسبی زیادی از زنان با چنین مشکلاتی روبرو هستند.4 با این حال ، بیشتر اختلالات روانی فراموش شده و یا درمان نمی شوند.پنج

اخبار مرتبط  نیو هاون به ساکنان خوشبختانه با اسب درمانی كمك كرد

“در میبلین ، ما اعتقاد جدی داریم که دستیابی به اهداف یک فرد تأثیر قابل توجهی در زندگی او دارد. Trisha Ayyagari ، مدیر برند جهانی ، Maybelline نیویورک ، می گوید و ما می دانیم كه سلامت روان برای آماده شدن برای آن بسیار مهم است.تریشا آیاگاری) “ما می خواهیم با استفاده از صدای خود ، که جهان می شنود ، از شر برچسب های بهداشت روان خلاص شویم و پشتیبانی را به راحتی در دسترس قرار دهیم. امروز ، بیش از هر زمان دیگری ، ما باید آماده کمک به کسانی باشیم که در اضطراب و افسردگی به سر می برند. ”

برنامه Brave Together ، با همکاری میبلین با مشارکت سازمانهای غیرانتفاعی برجسته ، با هدف پایان دادن به تعصب نسبت به افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی ، ارائه حمایت و منابع تولید نسلی و ایجاد فرهنگی که به کسانی که رنج می برند اجازه می دهد چه کسی این مبارزه را رهبری می کند و عزیزانشان متوجه می شوند که آنها تنها نیستند. یک پلت فرم اختصاصی آنلاین امکان دسترسی به یک جامعه آنلاین را در سراسر جهان فراهم می کند ، جایی که آنها می توانند ایده های الهام بخشی از زندگی واقعی بگیرند و داستان های افرادی را که در مسیر سلامت روان آنها هستند یاد بگیرند ، همچنین نظرات روانپزشکان را دریافت می کنند ، مشاوره می گیرند و استفاده می کنند منابع ارائه شده

اخبار مرتبط  تحلیل جهانی خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان کارمندان 2020-30

یکی از کلیدی ترین افراد متخصص در اجرای این برنامه دکتر کاتلین پایک است (پایک کاتلین) ، روانشناس بالینی و استاد مرکز پزشکی اروینگ دانشگاه کلمبیا و دانشکده تحصیلات تکمیلی بهداشت عمومی. پستچی در دانشگاه کلمبیا. دکتر پایک یک مشاور علمی در برنامه شجاع با هم است و در حال انجام مطالعه با بودجه میبلین در سراسر جهان برای ارزیابی میزان و دلایل اضطراب و افسردگی در زنان ژنرال Z است. “یک نیاز مبرم به چنین برنامه ای وجود دارد ، و من من افتخار می کنم که با میبلین همکاری کردم تا جامعه ای را برای کسانی که می خواهند یاد بگیرند ، گوش دهند و گفتگوی آزاد و شجاعانه ای را در مورد بهزیستی عاطفی یاد بگیرند ، ایجاد کنند. ”

اخبار مرتبط  2020 ارزیابی بازار تمیزکننده سطحی با توجه به بیماری همه گیر COVID-19

برای پاسخگویی به نیازهای اعضای جامعه ما در هر کجا که قرار داشته باشند ، Maybelline با همکاری خط غیر منتخب Crisis Text Line امکان دسترسی بیشتر به یک خط تلفن رایگان 24/7 را فراهم می کند که امکان مشاوره محرمانه در شرایط بحرانی را با ارسال پیام کوتاه به “TOGETHER” به شماره 741741 برای ارتباط با یک مشاور بحران.

شرکت میبلین ، با هدایت ایده های وحدت و ایجاد یک فرهنگ جهانی واقعی برای حمایت از افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی قصد سرمایه گذاری دارند طی پنج سال آینده 10 میلیون دلار به سازمانهای بهداشت روان در سراسر جهان که هدف ما را برای ایجاد یک تغییر برای بهتر مشترک دارند. در صفحه به بحث آنلاین موضوع بپردازید www.maybelline.com/bravetogether یا در اینستاگرام با استفاده از برچسب هایMaybelline و # BraveTogether.

اطلاعات تماس:
کریستن تولی (کریستن تولی) – [email protected]
مولی مایکلسون (مولی میکلسون) – [email protected]

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1281519/Maybelline_Brave_Together_Logo.jpg

منبع میبلین