دریافت کننده نشان افتخار هرشل “وودی” ویلیامز و بنیاد وی با UPS تیم می شوند

این بنای یادبود بخشی از یک تلاش ملی است که توسط ویلیامز و بنیاد وی برای تکریم ، شناخت و خدمت به خانواده های طلای ستاره و میراث عزیزانشان که آخرین فداکاری در ارتش ایالات متحده را انجام داده اند ، آغاز شده است. گرچه ویلیامز 96 سالهانرژی و تعهد به این مأموریت کاملاً خارق العاده است ، این مربوط به من نیست ، مربوط به آنهاست! “. آنها را خانواده های طلای ستاره و عزیزانشان.

همکاری با UPS:
موفقیت طرح یادبود یادبود خانواده های طلای ستاره تا حد زیادی توسط داوطلبان ، سازمان ها ، افراد و شرکت های بی شماری انجام شده است. به ویژه یک شرکت که عمیقاً به ماموریت خدمت به خانواده های ستاره طلای ملت ما متعهد بوده است ، UPS است.

اخبار مرتبط  نه کسب و کار پیشرو راه اندازی ابتکار جدید برای سرعت بخشیدن به پیشرفت به آینده صفر خالص

بنیانگذار توضیح داد: “کارهای کمی وجود دارد که می توانیم به تنهایی انجام دهیم. فقط با کمک دیگران است که می توانیم مأموریت خود را انجام دهیم. UPS به ما کمک می کند تا در خدمت خانواده های طلای ستاره خود باشیم” وودی ویلیامز.

تا به امروز ، یو پی اس با انتقال 13 بنای یادبود از خانواده طلای ستاره طلایی به جوامع سراسر کشور از بنیاد وودی ویلیامز پشتیبانی کرده است. با انجام این کار ، یو پی اس بیشتر از جابجایی برخی از گرانیت ها ، آنها در یک ماموریت خدماتی مشارکت دارند که به سود بسیاری از افراد خواهد بود.

اخبار مرتبط  گروه Husqvarna شرایط بازار را بهبود بخشیده و به روز رسانی معاملات را ارائه می دهد

مرگ عزیزی که در ارتش خدمت می کند ، کل خانواده وی را تحت تأثیر قرار می دهد. آی تیبسیار مهم است که خانوادهفداکاری ها به خاطر سپرده می شود و یو پی اس افتخار دارد که هر دو کمک مالی بنای یادبود در کنتاکی“ایالت یو پی اس رییس جمهور برندان کاناوان گفت

اخبار مرتبط  شرکت های Lowe's ، سهام سهم نقدی سه ماهه را 9٪ به 0.60 دلار در هر سهم افزایش می دهند

درباره بنیاد وودی ویلیامز:
بنیاد وودی ویلیامز یک سازمان غیرانتفاعی 501c3 خیریه است که چشم انداز دریافت کننده نشان افتخار هرشل را دنبال می کند وودی “ویلیامز”. ماموریت آنها احترام ، شناخت و خدمت به خانواده های Gold Star و میراث عزیزانشان است که آخرین فداکاری را انجام داده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و حمایت از این امر لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://www.hwwmohf.org

منبع بنیاد وودی ویلیامز