با 75 سالگی سازمان ملل متحد ، ییلی و بیش از 200 رهبر تجاری متعهد می شوند که از همکاری مجدد جهانی حمایت کنند

به عنوان نماینده دعوت شده از کارآفرینان صنایع غذایی ، رئیس و رئیس تولید کننده غذای سالم جهانی Yili Group Pan Gang بیانیه را به همراه بیش از 200 مدیرعامل شرکت های بزرگ جهانی از جمله الکس گورسکی، مدیر عامل جانسون و جانسون ، برد اسمیت، رئیس مایکروسافت ، و تنبیه رنجن، مدیرعامل جهانی Deloitte Global ، برای ابراز حمایت خود از درخواست سازمان ملل متحد برای هدایت مشترک جهان به مسیری عادلانه تر ، فراگیرتر و پایدارتر از توسعه و “متحد کردن در تجارت برای جهانی بهتر”.

اخبار مرتبط  Cierto Tequila برنده هشت جایزه بی سابقه در رقابت بین المللی شراب و ارواح 2020

پان معتقد است که همکاری برای منافع متقابل باعث می شود همه احزاب برنده قوی تری باشند. و این همان چیزی است که ییلی در تمام مدت از آن حمایت می کند. این شرکت ابتکار عمل را برای اجرای اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد (SDGs) ، همکاری عمیق با شرکای جهانی خود برای ایجاد مشترک “اکوسیستم بهداشت جهانی” پیش می برد و توسعه پایدار را با برنامه های خاص تأیید می کند.

  • در سال 2016 ، در کنوانسیون سازمان ملل در مورد تنوع بیولوژیکی (CBD) در کانکون ، مکزیک، ییلی تعهد تجارت و تنوع زیستی را امضا کرد و به اولین شرکت چینی امضا کرد.
  • در سال 2017 ، ییلی اولین شرکت غذایی چینی است که به پیمان جهانی ملل متحد پیوست.
  • در سال 2019 ، ییلی با 13 شریک استراتژیک جهانی ، از جمله تترا پاک ، کارگیل و فین میی ، موافقت نامه هایی را امضا کرد تا در دومین نمایشگاه بین المللی واردات چین اولین “شبکه جهانی برای زنجیره تأمین پایدار” صنعت را ایجاد کنند.
  • در سال 2020 ، ییلی “طرح مشترک اکوسیستم بهداشت جهانی” را با شرکای جهانی خود DuPont ، Chr Hansen ، GEA ، Roquette در نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد به منظور ترسیم نقشه “اکوسیستم بهداشت جهانی” و توسعه پایدار کل زنجیره صنعت
اخبار مرتبط  گروه Hozpitality به تازگی وب سایت شبکه اختصاصی میهمان نوازی را در کانادا برای آمریکای شمالی راه اندازی کرده است

پیوندهای تصویر پیوندها:
ارتباط دادن: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=372704
عنوان: Pan Gang ، رئیس و رئیس گروه Yili

منبع گروه یلی