محصولات CanaFarma کنف امضاء LOI برای به دست آوردن امکانات ساختمانی

VANCOUVER ، بریتیش کلمبیا، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – CanaFarma Hemp Products Corp. (CSE: CNFA) (“شرکت” یا “CanaFarma”) ابراز خرسندی می کند که اعلام کرده است که نامه ای از قصد (“LOI”) را با یک شرکت خصوصی امضا کرده است تا یک مرکز تولید را برای محصولات مصرفی خود مبتنی بر روغن کنف به دست آورد. عملیات

اکتساب احتمالی شامل 25،000 تسهیلات فوت مربع در داخل است نیوجرسیکه از این طریق شرکت خصوصی در حال حاضر از بخش کوچکی از تسهیلات برای تولید برخی محصولات دارویی و ضدعفونی کننده تحت “شیوه های فعلی تولید خوب” (cGMP) استفاده می کند. این شرکت قصد دارد به تولید و ادامه تولید این محصولات تحت عنوان cGMP و همچنین گسترش استفاده از این تسهیلات برای تولید محصولات مصرفی مبتنی بر روغن کنف مارک Canafarma YOOFORIC بپردازد.

LOI غیر الزام آور است و در حال حاضر یک دوره مراقبت دقیق در حال انجام است که در صورت موفقیت ، مذاکره برای توافق قطعی برای به دست آوردن کلیه دارایی های شرکت خصوصی دنبال می شود.

اخبار مرتبط  Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

دیوید لونسدیلمدیرعامل شرکت CanaFarma گفت: “این پتانسیل را دارد که یک گام مهم دیگر به جلو برای CanaFarma باشد ، زیرا ما همچنان در برنامه استراتژیک کلی خود برای ساختن یک شرکت کاملاً عمودی مستقر در کنف اجرا می کنیم و داشتن تأسیسات تولیدی ما نه تنها به ما این امکان را می دهیم تا از حمایت از رشد فزاینده فروش و گسترش خط محصولات خود ، مقیاس تولید را انجام دهیم ، بلکه محصولات جدیدی جدید را با استفاده از یک ساختار هزینه ای کارآمدتر و قابل کنترل تر ، خیلی سریعتر به بازار عرضه کنیم. “

درباره شرکت CanaFarma Hemp Products Corp.

شرکت CanaFarma Hemp Products Corp. یک شرکت کامل خدماتی است که در صنعت شاهدانه فعالیت می کند و طیف کاملی از محصولات و خدمات مربوط به کنف را به بازار سلامتی مصرف کننده ارائه می دهد. این محصولات و خدمات شامل رشد گیاه شاهدانه با کیفیت عالی ، ارائه خدمات پردازش گیاه شاهدانه و ارائه محصولات مبتنی بر کنف به مصرف کنندگان با استفاده از یک روش بازاریابی مستقر به مشتری مستقر می باشد.

اخبار مرتبط  ارزیابی بازار بسته بندی مواد غذایی جهانی 2018-2026 و تأثیر COVID-19

بیانیه احتیاطی در رابطه با اطلاعات غیرمترقبه: این نسخه خبری شامل برخی “بیانیه های آینده دار” طبق قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است. بیانیه های پیشرو شامل مالکیت احتمالی کل دارایی های شرکت خصوصی و مذاکره برای توافق قطعی با شرکت خصوصی نیست ، اما محدود به آنها نمی شود. اظهارات رو به جلو لزوماً بر پایه تعدادی از برآوردها و فرضیات استوار است كه ، اگرچه منطقی تلقی شوند ، در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند كه ممكن است باعث شود نتایج واقعی و رویدادهای آینده از نظر مادی با آنچه بیان شده یا دلالت می شود متفاوت باشد. با چنین اظهارات آینده نگر چنین عواملی شامل عدم قطعیت های عمومی در تجارت ، اقتصادی ، رقابتی ، سیاسی و اجتماعی می شوند. و تأخیر یا عدم دریافت مصوبات هیئت مدیره ، سهامدار یا نظارتی. خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. شرکت هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، رد می کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

اخبار مرتبط  بازار محصولات آسیا اقیانوس آرام مورینگا تا سال 2027

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

دیوید لونسدیل
مدیر اجرایی
تلفن: (214) 704-7942
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE CanaFarma Hemp Products Corp.

پاسخی بگذارید