Sears Outlet متعهد شده است تا به موارد اساسی در طول همه گیری دسترسی پیدا کند

املاک هافمن ، Ill.، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – Sears Outlet ، یک خرده فروش پیشرو در خانه ملی که حامل مواردی است که به عنوان ضروریات در طول بیماری همه گیر COVID-19 از جمله وسایل خانگی مانند یخچال ، فریزر ، واشر ، خشک کن و همچنین ابزارهای برقی و دستی استفاده می شود ، امروز اعلام کرد که فروشگاه های آن همچنان برای سرویس آماده است. عموم.

وی گفت: “براساس راهنمایی های مقامات بهداشت و درمان دولتی و محلی ، فروشگاه های خرده فروشی ما برای دسترسی به اقلام ضروری در طول این همه گیری ، از جمله لوازم خانگی و ابزار ، در دسترس عموم هستند.” ویل پاولمدیر ارشد اجرایی و رئیس جمهور. وی ادامه داد: ما برای اطمینان از سلامتی و ایمنی کلیه همکاران و مشتریان خود اقدامات قابل توجهی انجام داده ایم ، از جمله افزایش تعداد دفعات تمیز کردن ، حفظ بهداشت عمومی و اجرای شیوه های دوری اجتماعی. علاوه بر این ، تیم های تحویل ما اقدامات پیشگیرانه از جمله شستشو را دنبال می کنند. دستها ، ضد عفونی کننده اشیاء اغلب لمس شده ، حمل ضد عفونی کننده دست و انجام اقدامات دوردست اجتماعی را توصیه می کنند. ”

اخبار مرتبط  موفقیت در آزمایش HeiQ Viroblock در برابر ویروس که باعث COVID-19 می شود

برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه Sears Outlet برای پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 انجام می دهد ، به این آدرس بروید: https://www.searsoutlet.com/oa/what-were-doing/.

علاوه بر خرید درون فروشگاهی ، مصرف کنندگان می توانند وانت و یا تحویل فروشگاه را به صورت 24/7 در www.searsoutlet.com مرور ، خریداری و برنامه ریزی کنند. این وب سایت همچنین اطلاعاتی در مورد نحوه پاسخگویی Sears Outlet به بیماری همه گیر COVID-19 و همچنین به روزرسانی در ساعت کار فروشگاه های فردی ارائه می دهد. در حالی که Sears Outlet باز است ، اما اخیراً اعلام شد Sears که وابسته به Sears Outlet نیست ، تمام فروشگاههای خود را برای باقی مانده ماه آوریل بسته می کند.

Sears Outlet اخیراً از ادغام با این شرکت خبر داد اوهایوفروشگاه خرده فروشی مبلمان خانگی مستقر American Transport برای ایجاد یک فروشگاه مشترک 300 فروشگاهی برای مبلمان ، تشک و لوازم خانگی. شرکت ها در راه هستند تا ادغام را طبق برنامه ریزی در اواخر آوریل به پایان برسانند. فعالیت های Grand Opening برای تجلیل از ادغام ، که در ابتدا برای پایان ماه آوریل برنامه ریزی شده بود ، به تعویق افتاده است تا زمان مشخص شده در اواخر تابستان.

اخبار مرتبط  سانسور و خطرات سکوت

مشتریان می توانند اطلاعات بیشتری در مورد انتقال Sears Outlet به لوازم جدید مبلمان ، مبلمان ، تشک در www.searsoutlet.com/rebrand و www.americanfreight.com/sears-outlet-rebrand را پیدا کنند.

درباره خروجی Sears
Sears Outlet یک خرده فروش ملی داخلی است که با هدف ارائه مشتری های خود به فروشگاه و دسترسی آنلاین به محصولات جدید و یک نوع در سراسر مجموعه گسترده ای از کالاهای تجاری از جمله لوازم خانگی ، چمن و تجهیزات باغ ، پوشاک ، تشک ، کالاها و ابزارهای ورزشی با قیمتهایی که به طور قابل توجهی پایین تر از قیمت لیست هستند.

اخبار مرتبط  گروه دادا خدمات تحویل اختصاصی را برای خرده فروشان زنجیره ای راه اندازی کرد

درباره باربری آمریکا
از سال 1994 ، شرکت حمل و نقل آمریکایی به مشتریان کمک می کند تا در مبلمان و تشک های باکیفیت پس انداز کنند. حمل و نقل آمریکایی گزینه های پرداخت انعطاف پذیر از جمله استراحت رایگان را ارائه می دهد و امروز آن را به خانه می برد 50 دلار با برنامه های پرداخت آسان و آسان از طریق نخستین امور مالی آمریکا (برای جزئیات بیشتر به www.americanfreight.com/50 مراجعه کنید). با بیش از 170 فروشگاه و بیش از 2 میلیون مشتری راضی ، حمل و نقل آمریکایی همچنان در حال رشد است در حالی که ماموریت ما یکسان است: هر روز ضمن ارائه خدمات عالی به مشتری ، بهترین فروش را با قیمت کمتر بفروشید. شرکت حمل و نقل آمریکایی تحویل روز را برای همه اقلام موجود در انبار ارائه می دهد. برخی محدودیت ها و محدودیت ها اعمال می شود. برای جزئیات بیشتر به همکار فروشگاه مراجعه کرده یا به www.americanfreight.com مراجعه کنید.

منبع خروجی سورس

لینک های مربوطه

https://www.searsoutlet.com

پاسخی بگذارید