شرکت تعمیرات اعتبار با هدف آموزش اقلیت ها در طی بیماری همه گیر COVID-19 بستر جدیدی ایجاد می کند

اسکاتسدیل ، آریز.، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 1 سپتامبر 2020 ارنست لرما – مدیرعامل اسرار اعتباری BlueJay از راه اندازی بستر جدید آموزشی خود با هدف کمک به آموزش اقلیت ها خبر داد ایالات متحده در افزایش ضریب هوشی مالی و ترمیم اعتبار آنها.

“من به یاد می آورم که در فقر با 5 خواهر و برادر در محله های اقتصادی ضعیف بزرگ شدم. من باید به خودم می آموختم که چگونه می توانم بالاتر بروم و امنیت مالی خود را کنترل کنم و از آن زمان به دیگران کمک می کردم تا همین کار را انجام دهند. همه گیری فقط باعث بدتر شدن افسردگی مالی شده است در چند ماه گذشته. پلت فرم جدید ما برای کمک به تغییر زندگی اقلیت هایی مثل خودم و فراهم کردن فرصت های بیشتر در دنیای جدید طراحی شده است. ” ارنست لرما – مدیرعامل ، اسرار اعتباری BlueJay.

اخبار مرتبط  دکتر تایرون برتون نابرابری های سیستمی در آموزش و رهبران را در کتاب جدید برجسته می کند

پلت فرم آموزشی BlueJay Credit Secrets شامل آموزش های ویدئویی ، کتاب های کار و حتی الگوهای نامه ای است که به منظور کنترل آسان ترمیم اعتبار هر کسی با هزینه مقرون به صرفه طراحی شده است.

“هدف این است که به اقلیت ها یک گزینه مقرون به صرفه برای تعمیر و حتی یادگیری نحوه سودآوری با استفاده از اعتبار خود را ارائه دهیم. اکثر شرکت ها برای این اطلاعات هزینه بیش از حد دریافت می کنند که باعث می شود اقلیت هایی که فرصت های مشابه دیگران را می خواهند غیرقابل دسترسی باشد. اعتبار BlueJay اسرار در حال تغییر است … “می گوید لرما

اخبار مرتبط  شرکت Potomack حراج های نسل جدیدی را اجرا می کند که توسط بزرگسالان جوان انجام می شود و توسط Pandemic سرچشمه می گیرد

سیستم عامل جدید BlueJay با هدف باز کردن اسرار تعمیر اعتبار ، محتوای جدیدی که به طور منظم اضافه می شود ، پلاتفرم آماده تأثیر مثبت بر هزاران اقلیت آمریکایی است.

پس از سالها تحقیق و کمک به چند هزار نفر در تأیید اعتبار خود ، لرما همچنین راهنمای رایگان برای افرادی که می خواهند رازهای صنعت تعمیر اعتبار را بیاموزند را در کتاب الکترونیکی رایگان خود “The Credit Secrets Blackbook” موجود در وب سایت خود ایجاد کرده است.

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp طراحی پیشرفته ای برای فن های سقفی (CNC-553)

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر اعتبار BlueJay با ما تماس بگیرید ارنست لرما [email protected] یا به www.creditsecretsblackbook.com مراجعه کنید

SOURCE اسرار اعتباری BlueJay

لینک های مربوطه

www.creditsecretsblackbook.com