کاسیو مدل همکاری EDIFICE را با هوندا ریسینگ منتشر می کند

هوندا ریسینگ به فعالیت های ورزشی موتور اشاره دارد که شرکت هوندا موتور ، آموزشی ویبولیتین در سراسر جهان دنبال می کند. این شرکت به عنوان تأمین کننده واحدهای نیرو برای فرمول یک Scuderia AlphaTauri در کانون توجه قرار گرفته استتیمی که کاسیو شریک رسمی آن است. همکاری هوندا ریسینگ و EDIFICE که هر دو ریشه در آن دارند ژاپن، از یک تعهد مشترک به استفاده از قابلیت های پیشرفته در کارهای جهانی خود تبدیل شده است.

اخبار مرتبط  سیستم شمارش سوئیسی به مشتریان کمک می کند تا از منحنی جلوتر بمانند

مدل جدید EFS-560HR چهارمین مدل همکاری با هوندا ریسینگ است. این ساعت الهام گرفته از پیست مسابقه است که نمادی از موضوع مشترک بین توسعه فن آوری های تست شده توسط هوندا در اتومبیل های سواری و توسعه EDIFICE فن آوری های ساعت بهمراه پیشنهادات تیم های مسابقه است. در طراحی ساعت آخرین جزئیات در نظر گرفته شده است ، از یک پایان خاص روی صفحه که شبیه یک سطح مسابقه ای آسفالت است ، تا لهجه های قرمز در دور صفحه و صفحه های صفحه ای که باعث ایجاد محدودیت در مسیرهای مسابقه می شود.

اخبار مرتبط  مارک های خارجی در فضای باز آمادگی خود را برای تغییر Spin با نام و نشانگر بورس تغییر می دهند

این حاشیه از الیاف کربن ساخته شده است که در مسابقات اتومبیلرانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برای مقاومت در برابر شرایط سختی که مکانیک های مسابقه تجربه می کنند ، گروه با CORDURA پوشانده شده استپارچه ای با کولار درج فیبر. شیشه ساخته شده از سیستم ضد شفاف یاقوت کبود و ضد خراش ، کاربرد فوق العاده ای دارد. صفحه شماره گیری ، باند و قاب پشتی با آرم هوندا ریسینگ درج شده است. مدل همکاری در بسته بندی های ویژه ای ارائه می شود که طرفداران هوندا ریسینگ را بیش از پیش هیجان زده خواهد کرد.

اخبار مرتبط  در طول بچه ها ماه درست بخورید ™ ، آکادمی تغذیه و رژیم های غذایی تنقلات سالم را تشویق می کند

کولار علامت تجاری یا علامت تجاری ثبت شده E.I. du Pont de Nemours and Company.

EFS-560HR: https://products.edifice-watches.com/asia-mea/fa/_detail/EFS-560HR-1A/

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD