بازار سیستم های برودتی صنعتی تا سال 2030 به 41 میلیارد دلار درآمد می رسد: P&S Intelligence

نیویورک، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در سال 2019 ، 340 میلیارد دلار ارزش داروهای پزشکی و سایر محصولات بیوتکنولوژی در سراسر جهان خریداری شده است. از آنجا که یک زنجیره سرد کارآمد برای تأمین دارو ضروری است ، رشد در زنجیره سرما در سراسر جهان تقاضای محلولهای برودتی را برانگیخته است. در نتیجه ، جهانی است اندازه بازار سیستم های برودتی صنعتی، که ارزش داشت 26.8 میلیارد دلار در سال 2019 ، قرار است رشد کند 41.1 میلیارد دلار طبق P&S Intelligence ، تا سال 2030 ، با 5.0٪ CAGR بین سالهای 2020 و 2030.

جدا از کاربرد چنین تجهیزات در بخش دارویی و بیوتکنولوژی ، اهمیت آنها در ذخیره سازی و عرضه محصولات کشاورزی ، غذاهای دریایی و غذاهای منجمد نیز به پیشرفت بازار سیستم های برودتی صنعتی کمک می کند. از آنجا که همه این محصولات فاسدشدنی هستند ، برای جلوگیری از تجزیه طبیعی آنها با عملکرد میکروبی ، باید خنک کننده کافی حفظ شود.

نسخه نمونه این گزارش را در @ دریافت کنید https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/industrial- refrigere– Equipment-market / گزارش-نمونه

بازار سیستم های برودتی صنعتی شاهد تأثیرات سوem همه گیر ویروس کرونا است. همانطور که تعداد زیادی از تولیدکنندگان در صنعت به آن اعتماد می کنند چین برای قطعات و مواد اولیه ، قفل شدن در کشور به تولید تجهیزات برودتی آسیب رسانده است. از طرف تقاضا ، تقاضا برای محصولات بیشماری که سردخانه برای آنها ضروری است کاهش یافته است ، که منجر به فروش کم تجهیزات شده است.

در سال های آینده ، گروه کمپرسورها بر اساس نوع تجهیزات بر بازار سیستم های تبرید صنعتی تسلط خواهند یافت. کمپرسور ضروری ترین جز component یخچال ها است ، به همین دلیل هزینه بالاتری نیز دارند. تقریباً 35٪ از قیمت خرید یک سیستم تبرید صنعتی کامل می تواند فقط برای کمپرسور باشد.

اخبار مرتبط  Maison Martell از افتتاح L'Atelier Martell Shenzhen خبر می دهد

آمونیاک بر اساس نوع مبرد ، بالاترین درآمدزا در بازار سیستم های برودتی صنعتی در گذشته بود. ساخت تجهیزات برودتی مبتنی بر آمونیاک 20-30٪ هزینه کمتری نسبت به تجهیزات دیگری که از گازهای دیگر استفاده می کنند ، دارد. علاوه بر این ، آمونیاک همچنین ماده مبرد 3-10٪ کارآمدتر از گازهای دیگر است ، به همین دلیل محبوب است.

گزارش را با TOC مفصل در مورد گزارش تحقیقات بازار سیستمهای تبرید صنعتی مرور کنید: بر اساس نوع تجهیزات (کمپرسورها ، کندانسورها ، اواپراتورها ، کنترل ها) ، نوع مبرد (آمونیاک ، دی اکسید کربن ، هیدروفلوروکربن) ، کاربرد (غذا و نوشیدنی ها ، مواد شیمیایی و دارویی ، روغن و گاز) ) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی و پیش بینی رشد تا سال 2030 @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/industrial- refrigeration- Equipment- بازار

در آینده نزدیک پیش بینی می شود که بالاترین مقدار CAGR ، یعنی 6.1٪ ، در بازار سیستم های تبرید صنعتی توسط گروه مواد شیمیایی و دارویی ، تحت تقسیم بندی با کاربرد ، تجربه شود. با توجه به شیوع روزافزون بسیاری از بیماری ها ، زنجیره سرماخوردگی دارویی در حال گسترش در سراسر جهان است. به همین ترتیب ، تبرید در بخشهای شیمیایی ، نفت و پتروشیمی برای رطوبت زدایی هوا ، متراکم شدن گازها و حفظ ترکیبات استفاده می شود.

اخبار مرتبط  به تشکیل جلسه عمومی فوق العاده AB Electrolux توجه کنید

آسیا و اقیانوسیه (APAC) که بیشترین سهم را در بازار سیستم های برودتی صنعتی در گذشته داشت ، در آینده نیز این کار را ادامه خواهد داد. برخی از کشورهای صنعتی و پرجمعیت در APAC واقع شده اند ، که به طور خودکار منجر به تقاضای زیاد برای محصولات عرضه شده از طریق زنجیره سرد می شود. علاوه بر این ، بسیاری از کشورهای منطقه برای تقویت بخش تولید خود ، در زنجیره سرد سرمایه گذاری می کنند. به عنوان مثال ، دولت هند بودجه ای را تأیید کرد 67.1 میلیون دلار (INR 743 کرور) برای 27 پروژه یکپارچه زنجیره سرد در سپتامبر 2020.

درباره این گزارش س inquال کنید @ https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url= صنعت-یخچال-تجهیزات-بازار

شرکتهایی که به ادغام و خریدهای بالقوه رشد بالاتر نگاه می کنند

بازیکنان در بازار سیستم های تبرید صنعتی در حال امضای توافق نامه های ادغام و خرید هستند تا شانس بیشتری برای رشد به خود بدهند ، ایده ای که در پشت چندین حرکت استراتژیک وجود دارد:

  • گسترش سبد محصولات آنها
  • پذیرایی از یک مشتری گسترده تر
  • ارائه طیف کاملی از راه حل های سرویس و نگهداری
  • هدف قرار دادن شرکت های تولید مواد غذایی و آشامیدنی ، بسته بندی ، مونتاژ خودرو و تجهیزات پزشکی
  • افزایش حضور آنها در سراسر کشورها

شرکتهای بزرگ بازار جهانی سیستمهای تبرید صنعتی عبارتند از Carrier Global Corporation، Trane Technologies plc، Dover Corporation، Hussmann Corporation، Johnson Controls International PLC، Daikin Industries Ltd.، Industrial Frigo SRL، Midea Group Co. Ltd.، Emerson Electric Co. ، GEA Group Aktiengesellschaft ، Danfoss A / S ، BITZER Kühlmaschinenbau GmbH ، Mayekawa Mfg. Co. Ltd. و Star Refrigeration Ltd.

اخبار مرتبط  فدرال معرفی و پشتیبانی از سراسر کشور را برای پشتیبانی از بازگشایی و فراتر از آن ارائه می دهد

گزارشهای بیشتر را مرور کنید

بازار سیستمهای برودتی صنعتی APAC

بازار سیستمهای تبرید صنعتی APAC پیش بینی شده است که به این بازار برسد 10،696.1 میلیون دلار طبق P&S Intelligence تا سال 2023 این بازار عمدتاً به دلیل عواملی مانند رشد صنعت فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی و افزایش بازار زنجیره سرد شاهد رشد چشمگیری بوده است.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/apac-industrial- refrigeration-systems-market

خاورمیانه و بازار سیستمهای برودتی صنعتی و آفریقا

خاورمیانه & آفریقا (MEA) انتظار می رود بازار سیستم های تبرید صنعتی به دست یابد 2،406.8 میلیون دلار طبق P&S Intelligence تا پایان سال 2023. کشورهایی که عمدتاً شورای همکاری خلیج فارس (GCC) در منطقه MEA هستند ، به دلیل تجاری سازی سریع تدارکات زنجیره سرد و همچنین افزایش مصرف مبردهای سازگار با محیط زیست ، آماده رشد در بازار سیستم های تبرید صنعتی هستند.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/mea-industrial- refrigeration-systems-market

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره کارآفرین ، با فراهم آوردن سر و صدا از اطلاعات بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، به شرکت ها امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با هوشمندی پایه گذاری کنند.

مخاطب:

پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]

وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence