راه اندازی آینده FibreCity Salem

لس آنجلس، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شبکه های SiFi قرار است اولین FibreCity ساحل شرقی خود را در سالم، در ایالت ماساچوست.

این شبکه فیبر نوری با بودجه خصوصی در سطح شهر راه اندازی خواهد شد و از همه خانه ها و مشاغل منطقه پشتیبانی خواهد کرد. این شبکه همچنین امکان دسترسی به برنامه های شهر هوشمند را برای آنها فراهم می کند.

ساخت شبکه فیبر نوری قبل از پایان سال آغاز می شود و در صورت اجازه هوا در سال 2022 تکمیل می شود.

GigabitNow با دقت به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات اینترنت در انتخاب شده است سالم. این شرکت به دلیل ارائه خدمات عالی به مشتریان و ارائه طیف گسترده ای از محصولات با قیمت های رقابتی شهرت دارد.

“GigabitNow خوشحال است که با شبکه SiFi برای ارائه خدمات اینترنت سریع ، گیگابیت و بالاتر از هر چیز دیگری در شهر شریک است. سالم امروز ، استفان میلتون ، مدیر عامل شرکت GigabitNow گفت. همکاری طولانی مدت ما با SiFi Networks در دستیابی به هدف ما در ارائه سریعترین سرویس اینترنت به جوامع در سراسر ایالات متحده و در دسترس قرار دادن بهترین سرویس اینترنت برای افراد بیشتر بسیار مثر بوده است. ‘بین آنها. “

اخبار مرتبط  گروه مشاوره RTG پیروزی جدید را با Furla اعلام می کند

شبکه فیبر واقعاً قادر به تحریک توسعه اقتصادی در هر شهری است ، و این در مورد نیز صدق می کند سالم. این شبکه به این شهر پیرامونی کمک خواهد کرد بوستون برای جذب و حفظ مشاغل جدید ، در حالی که کار از راه دور را برای ساکنان آن تسهیل می کند.

به لطف این شبکه ، این شهر همچنین قادر خواهد بود تا از برنامه های هوشمند شهر ، به ویژه مرتبط با زمینه های آموزشی ، بهداشتی یا حتی مدیریت پسماند ، نام ببرد.

“ما خوشحالیم که SiFi Networks تصمیم گرفته است یک شبکه فیبر نوری را در شهر ما مستقر کند. این نوع شبکه واقعاً توانایی تأمین زیرساخت های لازم برای تحریک توسعه اقتصادی و بهبود کیفیت زندگی برای ساکنان ما را دارد. همچنین به ما امکان می دهد با اتصال به بسیاری از برنامه های شهر هوشمند که از قبل در دسترس هستند ، برای آینده برنامه ریزی کنیم. ” سالم، کیم دریسکل.

اخبار مرتبط  صنعت تخته سه لا در سراسر جهان تا سال 2027

شبکه Salem FibreCity freely برای ارائه دهندگان خدمات ، خواه خدمات اینترنت ، خدمات امنیت خانه ، خدمات تلفن همراه یا حتی خدمات آموزشی را ارائه دهند ، آزادانه در دسترس خواهد بود.

“ما از شروع کار ساخت و ساز در اینجا بسیار خوشحالیم سالم. بن باتری-جوبسون ، مدیر عامل شرکت SiFi Networks گفت: ما نمی توانیم صبر کنیم تا مردم شهر را بشناسیم و بهترین شبکه را به آنها بدهیم.

“آنچه مدل ما را منحصر به فرد می کند ، علاوه بر سرعت و قابلیت اطمینان بی نظیر شبکه ، این است که به طور مستقل کار می کند. این به همه ارائه دهندگان خدمات اجازه می دهد تا به شبکه بی طرف دسترسی پیدا کنند ، این بدان معنی است که خیابان ها فقط یک بار حفر می شوند. “

اخبار مرتبط  متخصص نورپردازی فریودیا در GE & # 039؛ واگذاری واحد روشنایی خود: پایان دوره

فیبی اسمیت ، رئیس صندوق زیرساخت شهر هوشمند و مشارکت شبکه های SiFi ، گفت: “پروژه FibreCity از سالم چشم انداز ما در مورد پشتیبانی از زیرساخت دیجیتال با کیفیت بالا که به راحتی قابل دسترسی و سازگار با برنامه ها و خدمات شهر هوشمند است را ارائه می دهد. در زمانی که اتصال بیش از هر زمان دیگری مهم شده است ، ما بسیار خوشحال هستیم که از همکاری خود با شبکه های SiFi در جوامع واقع در ساحل شرقی استفاده می کنیم. “

سالم دومین شهری است که با مشارکت صندوق زیرساخت شهر هوشمند و شبکه های SiFi تأمین اعتبار می شود. اولین FibreCity. در ساخته شد فولرتون و اولین مشتریان خود را به شبکه متصل کرد. FibreCity جدید در آینده در شهرهای دیگر برنامه ریزی شده است.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1281633/SiFi_Networks_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://sifinetworks.com

منبع شبکه های SiFi