همکاران گروه Etam با Bambuser برای ایجاد نمایش سالانه هفته مد سالانه قابل خرید هستند

استکهلم، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Etam ، بزرگترین مارک لباس زیر در فرانسه و هفتمین بزرگترین در سراسر جهان است ، با ارائه دهنده پخش زنده ویدئو تعاملی Bambuser همکاری کرده است تا خرید زنده را در حین نمایش زنده این شرکت امکان پذیر کند ، که امروز ، سه شنبه ، 29 سپتامبر با شروع در etam.com/liveshow پخش می شود 18:30 CEST.

در حالی که مارک های 2020 سیزدهمین دوره از رویداد هفته مد مورد انتظار ، اولین بار است که خرید ویدیوی زنده را در برنامه گنجانده است. همکاری Etam با Lafayette Plug و پلت فرم نوآوری Play آنها را قادر به پیگیری سریع راه حل خرید ویدیوی زنده با Bambuser کرده است.

گروه Etam در تجربه مشتری دیجیتال پیشگام است و دائماً بین فروشگاه های آجر و ملات و جهان آنلاین پل می سازد و رویکرد phygital خود را در هسته اصلی استراتژی خود قرار می دهد.

اخبار مرتبط  کیا موتورز آمریکا رکورد فروش ماه سپتامبر را اعلام کرد

وی می گوید: “هدف ما از این مشارکت این است که به سرعت در ادغام راه حل های نوآورانه ، ارتقا experience تجربه مشتری و ارائه یک مدل تجاری همه کانال ، ادامه دهیم.” الیا هاسون، مدیر دیجیتال گروه Etam.

نمایش امسال با مضمون “Glamour، Rhinestones and Sequins” تغییر خواهد کرد پاریس بلوار مشهور هاوسمن به یک راه باریک با فاصله از اجتماع. شروع در ساعت 18:30 (6:30 بعد از ظهر) ، مخاطبانی که جریان مستقیم را مشاهده می کنند “در پشت صحنه” هدایت می شوند ، جایی که آنها هنگام آماده سازی برای نمایش ، که از ساعت 21:00 شروع می شود ، دیدگاه داخلی خود را از مدل ها و افراد مشهور بدست می آورند (21:00) هنگامی که مدل ها ساعت 21:30 از مد باریک خارج شدند (9:30 بعد از ظهر) ، مخاطبان این فرصت را خواهند داشت تا از طریق فناوری خرید و فروش زنده ویدیویی بسیار با تعامل و جذاب Bambuser ، از گربه مات استفاده کنند.

اخبار مرتبط  موسسات خیریه PetSmart آیمه گیلبره را به عنوان رئیس جمهور منصوب می کند

به دنبال افزایش تقاضا برای خرید ویدیوی زنده ، بامابوسر امروز همچنین از تأسیس شرکت هایی در انگلیس و ایالات متحده با دفاتر جدید در لندن و نیویورک به ترتیب.

می گوید: “نمایش زنده سالیانه Etam به طور سنتی یک تجربه شگفت انگیز است و با افزودن خرید زنده ویدئویی ، آنها آن را به سطح جدیدتری می رسانند که مشارکت و جذابیت بیشتری دارد.” سوفی آبراهامسون، مدیر ارشد بازرگانی در بامبوزر.

“ما اطمینان داریم که مخاطبان دوست دارند احساس کنند که بیشتر در واقع در این نمایشگاه هستند – به علاوه آنها از خرید وسایلی که به تازگی دیده اند استقبال سریع می کنند. این بسیار قدرتمند است و حتی وقتی دنیا به” بازگشت ” normal، “ما پیش بینی می کنیم این همان چیزی است که هفته مد آینده به نظر می رسد.” آبراهامسون ادامه می دهد.

اخبار مرتبط  دانلود قسمت دوم فصل دوم سریال هم گناه

برنامه Live Show 2020 Etam در etam.com/liveshow و همچنین در instagram.com/etam پخش می شود. موارد محدود نمایش زنده نیز از 30 سپتامبر در فروشگاه موجود خواهد بود.

اطلاعات تماس

سوفی آبراهامسون
CCO Bambuser
[email protected]
+46 8 400 160 00

بامبوزر یک شرکت نرم افزاری است که متخصص جریان مستقیم ویدئویی تعاملی است. محصول اصلی این شرکت ، خرید زنده ویدئو ، یک راه حل نرم افزاری مبتنی بر ابر است که توسط مشتریانی مانند تجارت الکترونیکی جهانی و مشاغل خرده فروشی برای میزبانی از تجارب خرید زنده در وب سایت ها ، برنامه های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی استفاده می شود. بامبوسر در سال 2007 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در استکهلم. Erik Penser Bank AB مشاور مجاز Bambuser است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/bambuser/r/etam-group-group-partners-with-bambuser-to-make-fans-fitness-week-week-live-show-shoppable ، c3204819

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع Bambuser