لوازم ورزشی DICK’S برای ایجاد آینده ای رایگان از کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف اقدام می کند

تخمین زده می شود که ایالات متحده به تنهایی استفاده می کند 100 میلیارد کیسه پلاستیکی در سال ، و کمتر از 10 درصد اینها بازیافت می شوند. کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف معمولاً از پلاستیک بکر مشتق شده از سوخت های فسیلی ساخته می شوند و در زمره 10 ماده برتر یافت شده در سواحل و آبراهه های سراسر جهان هستند که ورزشکاران در آن بازی و اکتشاف می کنند. DICK’S در تلاش است تا ردپای محیطی خود را با نرخ بازیافت 70٪ برای فروشگاههای خرده فروشی و فعالیتهای خود کاهش دهد. به عنوان گام بعدی در این سفر ، این شرکت تمرکز خود را بر حذف کیسه های پلاستیکی خرده فروشی یکبار مصرف گذاشته است.

به عنوان اولین قدم برای دستیابی به این هدف ، DICK’S به این گروه پیوسته است کنسرسیوم برای ابداع مجدد کیف خرده فروشی به عنوان شریک اصلی بخش ورزش و فضای باز و در کنار شرکای موسس CVS Health ، Target و Walmart و همچنین Kroger و Walgreens کار خواهد کرد. DICK’S در تلاش برای یافتن راه حل های پایدارتر برای جایگزینی کیسه خرده فروشی فعلی از طریق مرکز حلقه بسته شرکای اقتصاد بخشنامه ، مدیر عامل کنسرسیوم است. فراتر از ابتکار کیف. Closed Loop Partners ابتکار امسال را برای شناسایی ، آزمایش و اجرای راه حل ها و مدل های مناسب طراحی که با پایداری بیشتری به هدف کیف خرده فروشی فعلی ارائه می دهند ، آغاز کرد.

وی افزود: مشتریان ما علاقه مندان به فضای باز هستند و علاقه زیادی به همكاری برای تمیز و ایمن نگه داشتن سیاره ما برای نسل های آینده دارند پیتر لند، مدیر ارشد ارتباطات و پایداری کالاهای ورزشی DICK’S. وی افزود: ما مانند مشتریان خود متعهد هستیم كه آنچه را كه می توانیم انجام دهیم تا از هدر رفتن زباله ها در اقیانوس ها و محیط طبیعی خود جلوگیری كنیم و مشتاقانه منتظر كار روی طرح فراتر از كیسه هستیم.

اخبار مرتبط  جامعه لبنیات مینه سوتا تاج 67 شاهزاده کیایی از راه شیری را تاج گذاری کرد

کنسرسیوم اخیراً چالش فراتر از کیف را با مشارکت IDEO راه اندازی کرده است ، که در حال حاضر ایده هایی را از سراسر جهان برای اختراع مجدد کیف خرده فروشی فعلی می پذیرد – که می تواند شامل مدل های قابل استفاده مجدد ، مواد جدید یا نوآوری های نرم افزاری و سخت افزاری باشد که نیاز شما را برطرف می کند. کلا برای کیف ها DICK’S به عنوان شریک اصلی بخش ورزش و فضای باز کنسرسیوم ، اولویت ها و فعالیت ها را برای ابتکار عمل در این بخش هدایت می کند.

وی گفت: “ما می خواهیم آینده ای را كه در آن زباله از گذشته است تحقق بخشیم. تعهد دیك در ایجاد دنیای پایدارتر برای مشتریان خود ، آنها را به یك شریک كامل كنسرسیوم برای ابداع مجدد كیف خرده فروشی تبدیل می كند.” کیت دالی، مدیر عامل مرکز اقتصاد بخشنامه در شرکای حلقه بسته.

ابتکار فراتر از کیف یک رویکرد سه ساله جامع برای شناسایی و مقیاس گذاری راه حل های مقرون به صرفه ، در دسترس و کم مصرف دارد. این طرح بر انگیختن نوآوری ، پیشبرد بازیابی مواد از طریق سرمایه گذاری در زیرساخت ها ، شناسایی بهترین روش ها برای سیاست گذاری و جلب نظر مصرف کنندگان متمرکز است. کنسرسیوم قصد دارد راه حل های کوتاه مدت را برای جایگزینی کیف خرده فروشی فعلی در ابتکار آزمایش و راه اندازی کند ، در حالی که همچنان به اصلاح راه حل های طولانی مدت ادامه می دهد تا اطمینان حاصل شود که ما هم برای نیازهای امروز و هم برای فردا طراحی می کنیم. این طرح نه تنها خرده فروشان عمده را به عنوان شرکای کنسرسیوم گرد هم می آورد ، بلکه با ذینفعان در سراسر زنجیره ارزش کیسه ، از جمله تأمین کنندگان ، امکانات بازیابی مواد ، شهرداری ها ، گروه های حمایت ، سیاست گذاران و سایر افراد برای حمایت از این رویکرد مشارکتی طراحی شده برای ترویج راه حل های مناسب بازار همکاری می کند. که می تواند برای خرده فروشان ، مشتریان و بازارهای نهایی مقیاس بندی و ارزش ایجاد کند.

اخبار مرتبط  InventHelp کلاه تقویت شده را برای مشروبات الکلی مشروب (NMJ-452) ارائه می دهد

درباره DICK’S Sporting Goods، Inc.
DICK’S Sporting Goods، Inc در سال 1948 تاسیس شد ، یک خرده فروش کالاهای ورزشی همه کانال است که مجموعه گسترده ای از تجهیزات ورزشی ، پوشاک ، کفش و لوازم جانبی معتبر و با کیفیت را ارائه می دهد. از همان زمان 1 آگوست 2020، این شرکت 726 مکان کالاهای ورزشی DICK’S را در سراسر کشور اداره می کند ایالات متحده، خدمت و تشویق ورزشکاران و علاقه مندان به فضای باز برای دستیابی به بهترین نتایج شخصی خود از طریق ترکیبی از هم تیمی های اختصاصی ، خدمات درون فروشگاهی و فروشگاه های ویژه منحصر به فرد اختصاص داده شده به تیم های ورزشی ، پوشاک ورزشی ، گلف ، لژ / فضای باز ، تناسب اندام و کفش.

دفتر مرکزی آن در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا، DICK’S همچنین فروشگاه های تخصصی Golf Galaxy و Field & Stream و همچنین GameChanger ، یک برنامه موبایل ورزشی جوانان برای برنامه ریزی ، ارتباطات و نگهداری امتیازات زنده را در اختیار دارد و اداره می کند. DICK’S محصولات خود را از طریق یک پلت فرم تجارت الکترونیکی غنی از محتوا ارائه می دهد که با شبکه فروشگاه آن یکپارچه شده و راحتی و تخصص یک ویترین 24 ساعته را به مشتریان ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحه روابط سرمایه گذاران به آدرس dicks.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت حمل و نقل راه حل های ساختمان سالم را برای بهبود کیفیت هوا برای بازگشایی بازار در ایالت نیویورک ارائه می دهد

مخاطب: [email protected]

تلاش های پایداری: 2018 هدفنامه

دسته بندی: شرکت

درباره مرکز اقتصاد چرخشی در شرکای حلقه بسته
مرکز اقتصاد بخشنامه در شرکای حلقه بسته رقابتی را برای حل چالش های مادی و پیشبرد اقتصاد دایره ای برگزار می کند. اولین اقدام آن ، کنسرسیوم NextGen ، شرکت های پیشرو در تولید مواد غذایی و آشامیدنی را برای شناسایی و تجاری سازی یک فنجان قابل بازیافت ، قابل استفاده قابل استفاده و / یا قابل استفاده مجدد متحد کرد. دوازده راه حل جام برنده انتخاب شد و کنسرسیوم از آزمایش و آزمایش این راه حل های جدید پشتیبانی می کند تا سرعت رسیدن به مقیاس را تسریع کند. اکنون ، با مشارکت خرده فروشان برجسته در ایالات متحده، تمرکز بر روی کیسه های خرده فروشی پلاستیکی یکبار مصرف است ، یک چالش و فرصتی که مهمترین ذهن جامعه و مصرف کنندگان نگران تأثیر پلاستیک های یکبار مصرف بر محیط زیست ما است. در اینجا درباره کار مرکز اطلاعات بیشتری کسب کنید.

SOURCE DICK’S Sporting Goods، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.dickssportinggoods.com