Cascades یک سینی غذای مقوایی با فرم حرارتی 100٪ قابل بازیافت و بازیافت را راه اندازی می کند ، اولین بار در آمریکای شمالی

این سینی ترموفرم یک راه حل منحصر به فرد بسته بندی مواد غذایی ارائه می دهد که کاملاً با استفاده از رویکرد اقتصاد دایره ای و اصول طراحی بوم طراحی شده است. این سینی از 100٪ الیاف بازیافت شده تشکیل شده است که اکثراً از منابع پس از مصرف کننده دارای گواهی “بازیافت” تحت استاندارد شورای نظارت بر جنگل (FSC®) تهیه می شوند.1 علاوه بر این ، با روکش آب انحصاری طراحی شده است که از آن در برابر رطوبت محافظت می کند بدون اینکه قابلیت بازیافت مقوا را به خطر بیندازد. برخلاف ظروف سنتی که با یک لایه نازک از پلاستیک یا سایر پوشش های غیر قابل بازیافت پوشش داده شده اند ، این سینی مواد غذایی به راحتی قابل بازیافت است و می توان آن را در سطل آشغال بازی قرار داد. پوشش مبتنی بر آب SurfSHIELD® آن همچنین به حفظ یکپارچگی و طراوت غذا کمک می کند و باعث اتلاف مواد غذایی می شود.

اخبار مرتبط  نحوه مراقبت از پوست خشک و تحریک شده در زمستان

این ظرف به طیف نوآورانه سینی های مقوایی راه اندازی شده توسط Cascades در سال 2019 می پیوندد. با استفاده از ترموفرمینگ ، که به آن یک طراحی مطلوب برای بسته بندی مواد غذایی خودکار و بدون هیچ گونه خدشه در عملکرد تجهیزات می بخشد ، خود را متمایز می کند. سختی آن به دقت آزمایش شده است تا علاوه بر کار روی سیستم های پرسرعت ، سینی با جدا شدن اتوماتیک نیز سازگار باشد. ظرفیت انباشته بزرگ آن سرعت پر شدن را افزایش داده و حمل و نقل و ذخیره سازی را بهینه می کند. بنابراین این سینی با طراحی خود با ترکیب کارآیی و احترام به منابع ، در لبه اصلی بازار مواد غذایی قرار دارد.

مطابق با لوک لانژوین، رئیس جمهور و مدیر عامل گروه محصولات ویژه Cascades: “ما همیشه معتقد بوده ایم که مسئولیت زیست محیطی و عملکرد می توانند دست به دست هم دهند. این محصول نوآورانه هر دو مورد را انجام می دهد: این یک راه حل با عملکرد بالا برای بسته بندی مواد غذایی است ، که در همان زمان زمان به صرفه جویی در منابع کمک می کند. هدف ما این است که همراه با مشتریان خود ، تحول گسترده ای در بسته بندی مواد غذایی را به نفع محیط زیست دنبال کنیم. “

اخبار مرتبط  هنگامی که بهترین کره های گردو و میله های پروتئین با هم برخورد می کنند

این Cascades تازه بسته بندی در درجه اول برای تولید کنندگان و فرآورده های غذایی ، به ویژه برای گوشت ، مرغ ، ماهی ، میوه های تازه و سبزیجات در نظر گرفته شده است. این نیازهای بهداشت کانادا و سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برای تماس مستقیم غذا مطابقت دارد.

اخبار مرتبط  Curaleaf به گزارش نتایج مالی و عملیاتی سه ماهه سوم

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول ، اینجا را کلیک کنید.

1 شماره مجوز FSC® C002973

Cascades که در سال 1964 تاسیس شد ، راه حل های پایدار ، ابتکاری و با ارزش افزوده برای بسته بندی ، بهداشت و نیازهای بهبودی ارائه می دهد. این شرکت 12000 زن و مرد شاغل دارد که در بیش از 90 واحد تولیدی در کار می کنند آمریکای شمالی و اروپا. Cascades با فلسفه مدیریت خود ، نیم قرن تجربه در زمینه بازیافت ، و تلاش مستمر در تحقیق و توسعه به عنوان نیروهای محرک ، محصولات نوآورانه ای را که مشتریان به آنها اعتماد کرده اند ، ارائه می دهد ، در حالی که به رفاه مردم ، جوامع کمک می کند. و سیاره سهام Cascades در بورس اوراق بهادار تورنتو با نماد CAS معامله می شود.

SOURCE Cascades Inc.

لینک های مربوطه

www.cascades.com