مینه سوتا ساخته داگلاس و تاد بوربن لیکور کرم بوربن دسته کوچک جدید را منتشر می کنند

مینیاپولیس، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت تقطیر فیلیپس امروز از عرضه یک لیکورکرم بوربن داگلاس و تاد کوچک استفاده کرد.

صنایع دستی در مینه سوتا قدیمی ترین تقطیر خانگی متعلق به خانواده ، بوربن کلاسیک Douglas & Todd برنده جایزه حداقل چهار سال در بشکه های بلوط سوخته جدید است. سپس با طعم های غنی از لوبیا وانیل و خامه نرم کننده ای که از مزارع میدوسترن تهیه می شود ، کمال گرفته و ترکیب می شود و به وفادار ماندن به مأموریت این برند در حمایت از تولیدکنندگان محلی کمک می کند.

داگلاس و بورد باند کوچک تاد به داخل ضربه می زند مینه سوتا تأمین آب طبیعی و دمای شدید ایالت در طول فرآیند پیری ، بشکه ها را منبسط و منقبض می کند و طعم های بیشتری را به وجود می آورد که به مشخصات گرد عطر و طعم نوشیدنی کرم بوربن جدید Douglas & Todd Small Batch کمک می کند.

“با افزایش محبوبیت بوربن آمریکایی ، ما فرصتی را دیدیم که طرفداران اصلی داگلاس و تاد به دنبال گسترش کابینت های مشروبات الکلی خود را فراتر از روح قهوه ای هستند.” آن مک کورماک، مدیر نام تجاری وابسته در شرکت تقطیر فیلیپس. “مشروب خامه ای هم دوستداران ویسکی و هم متخصصان دسر را مجذوب خود می کند و برای آن شبهای سرد زمستان کنار آتش مناسب است.”

لیکور کرم بوربن Douglas & Todd Small Batch آخرین محصول در خط لوله نوآوری فیلیپس است. در حال حاضر به صورت عرضه محدود در بطری های 750 میلی لیتری با قیمت پیشنهادی خرده فروشی در دسترس است 34.99 دلار. درست به موقع فصل بوربن ، می توان از آن به صورت خنک ، روی صخره ها یا حتی در قهوه به عنوان یک غذای نرم کننده لذت برد. آب نارگیل کرم Douglas & Todd Bourbon هم اکنون در خرده فروشی های منتخب در دسترس است و به زودی به خرده فروشان آنلاین عرضه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.douglasandtodd.com مراجعه کرده وDouglasandToddBourbon را در اینستاگرام دنبال کنید.

درباره فیلیپس دلهره آور:

شرکت تقطیر فیلیپس (فیلیپس) یکی از نوآورترین و ماندگارترین شرکت های تولیدکننده مشروبات الکلی در آمریکای شمالی. با بیش از 107 سال ساخت ، فیلیپس به تولید محصولات با کیفیت بالا و تنها با استفاده از بهترین مواد تشکیل دهنده از سراسر جهان ادامه می دهد. فیلیپس به طور مداوم پیشگام صنعت ارواح است ، از اولین شناپ های آمریکایی در دهه 1930 گرفته تا ودکا طعم دار در دهه 1950 تا ویسکی طعم دار در دهه 1990 تا ارواح ارگانیک در دهه 2000. نمونه کارهای فیلیپس شامل داگلاس و بورد باند کوچک تاد، ودكا با طعم ودكا ماورا بنفش ، ارواح آلی Prairie ، ویسكی های Revel Stoke ، Casa Centinela و Cabrito Tequilas ، مارکا نگرا and Meteoro Mezcals، La Hechicera Aged Rum، Tomatin Scotch Whiskeys، rum Trader Vic، and Phillips Spirits. شرکت مستقر در پرینستون ، مین.، با دفاتر در مینیاپولیس.

منبع داگلاس و تاد بوربن

لینک های مربوطه

https://douglasandtodd.com

اخبار مرتبط  "کاهو بهشت" غذای جدید میان وعده های غذایی را که با مزایای تغذیه ای همراه با مواد مغذی موجود است ، راه اندازی کرد