صف های Zaxby تا لیست پخش شده SoundCloud از سر و صدای رستوران در محیط تنظیم شده است

جوئل بولگر ، CMO ، Zaxby گفت: “در میان دستورات سرپناه در خانه و توصیه های دور از ذهن ، بسیاری از مشتریان ما از آشنایی با تجربه ناهار خوری Zaxby بی بهره هستند.” “ما می خواهیم طرفداران برند بتوانند چشم خود را ببندند و تصور کنند که آنها در کنار خانواده و دوستان خود در رستوران های ما هستند.”

لیست پخش Zaxby’s SoundCloud دارای موسیقی اختصاصی به چهار روز محبوب (ناهار ، شام ، اواخر شب و یکشنبه) با صدای مناسب محیط و گفتگو کامل است. آهنگ پنجم صداهای کاملاً محیطی است که به شنوندگان این امکان را می دهد تا گفتگوی خود را ایجاد کنند. طرفداران وفادار Zaxby صداهای آشنا مانند سفارشات را می شناسند ، فریزر ماشین آزاد Coca-Cola (که شامل ریختن یخ گلوله های محبوب است) ، بسته های سس باز می شود و موارد دیگر.

اخبار مرتبط  MGM Resorts از بازگشایی تابستان Luxor ، Mandalay Bay و ARIA خبر داد

Zaxby’s به تازگی گزینه جدیدی از منو را برای پاسخگویی به نیاز خانواده های پناهنده در خانه راه اندازی کرده است. بسته های خانوادگی Zax شامل 20 مرغ Fingerz یا 30 بال بی پناه با طرف های قابل تقسیم برای تغذیه چهار نفر در یک نقطه قیمت ارزشی $ 24.99در آخرین مکان در مکانهای مشارکت کننده موجود است قیمت ها و هزینه های تحویل ممکن است متفاوت باشد.

یک جایگزین برای فست فود ، Zaxby’s غذای تازه ، آماده و سفارش داده شده با مرغ فینگرز و بال های ساخته شده در انواع نه سس را ارائه می دهد. در این منو همچنین چهار زالاد و هشت ساندویچ به همراه سهم های مکمل شامل نیش های چدار سفید سرخ شده ، چیپس های تیتری ، قارچ های سرخ شده تند و همچنین برای مدت زمان محدود ترشی های سرخ شده مشاهده می شود.

اخبار مرتبط  نام تجاری خوش شانس اولین مکان را دوباره باز می کند. بیش از 20K ماسک از کمپین "دریافت 5 ، 5 برای 25 دلار" اهدا کرده است

Zaxby’s دارای بیش از 900 مکان در 17 ایالت است که احتمالاً طبق دستورالعمل های ایالتی و فدرال ، دوباره به صورت موج باز می شوند ، بنابراین لیست پخش برای چند هفته دیگر بهترین چیز برای بسیاری از مشتریان خواهد بود.

درباره Zaxby’s
توسط دوستان دوران کودکی تأسیس شده است زاک مک لروی و تونی تاونلی در سال 1990 ، Zaxby’s متعهد است در یک فضای سرگرم کننده و بی نظیر که در آن مشتریان دوست هستند ، انگشتان مرغ ، بال ، ساندویچ و سالاد را سرو کنید. Zaxby’s در 17 ایالت به بیش از 900 مکان افزایش یافته است و مقر آن در این ایالت است آتن ، جورجیا. برای اطلاعات بیشتر به zaxbys.com یا zaxbysfranchising.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  مدیر عامل شرکت Hollister Biosc علوم ، بروزرسانی شرکت را ارائه می دهد

تماس با رسانه:
اردن اردن
تامبراس
+1 (540) 629-3137
[email protected]

منبع Zaxby’s

لینک های مربوطه

https://www.zaxbys.com

پاسخی بگذارید