جایزه Sanna Sleep “بهترین محصول”

لس آنجلس، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مارک های سانا(www.sannasleep.com) ، اعلام کرد که سانا بخوابمحصول نوآورانه کانابینوئید و مبتنی بر ترپن ، 1 جایزه دریافت کردخیابان در WeedCon West قرار دهید. بیش از دوازده متخصص صنعت ، مصرف کننده و خریداران محصول این محصول را مورد قضاوت قرار دادند. بیش از 130 محصول در این رویداد مورد ارزیابی قرار گرفتند.

سانا بخواب توسط یک زیست شناس مولکولی ساخته شده است و با تأیید پزشک برای کمک به افراد در یک خواب عمیق و آرام استراحت کرده و احساس شادابی و انرژی می کند. فرمول منحصر به فرد در سانا بخواب شامل نسبت سفارشی کانابینوئیدهای جدا شده و ترکیبی اختصاصی از ترپن های انتخابی که خواب عمیق را ایجاد می کنند بدون هیچ یک از عوارض جانبی ناخواسته که معمولاً در مورد سایر محصولات خواب وجود دارد.

اخبار مرتبط  ترکیبات تمیز کاری و ایمنی در برابر حرارت را ایجاد کنید

وی گفت: “ما افتخار می کنیم که در این مسابقه معتبر بهترین محصول را به ما اهدا کرده اند.” جاناتان میلر، مدیر عامل شرکت مارک های سانا. “هدف ما این است که در سراسر جهان به عنوان بهترین محصول خواب مبتنی بر کانابینوئید شناخته شویم.”

به همین منظور ، میلر از برنامه های این شرکت برای معرفی محصول در سال خبر داد کانادا و انگلستان اواخر امسال علاوه بر این ، این شرکت در حال نهایی کردن توافقنامه تولید برای آوردن است سانا بخواب به اورگان، فلوریدا، و چندین ایالت دیگر.

اخبار مرتبط  نه شرکت پیشرو ابتکار جدیدی را برای تسریع در پیشرفت به سمت آینده صفر خالص آغاز کردند

خواب Sanna به دلیل روشی منحصر به فرد در تعامل با سیستم آندوکانابینوئید کار می کند. فرمول کاملاً طبیعی و گیاهی در سانا بخواب گیرنده های CB1 و CB2 را دقیقاً هدف قرار می دهد و به سرعت احساس آرامش و خواب آلودگی را تحریک می کند ، در حالی که کاملاً تا صبح خسته می شود.

فرمول موجود در سانا بخواب حاوی مقدار کمی THC ، یکی از مواد فعال موجود در شاهدانه است. بر این اساس ، این محصول در حال حاضر فقط برای فروش در داروخانه های مجاز است.

مهم است ، سانا بخواب با کانابینوئیدهای خالص و منزوی ساخته شده است ، به طوری که فرمول در هر ژل کلاهک سازگار است. علاوه بر این، سانا بخواب با ترکیبی از دوز دقیق دقیق مواد تشکیل دهنده کاملاً متعادل است به طوری که کاربر هرگز هیچ اثر روانگردان را احساس نمی کند یا “بالا نمی رود”.

اخبار مرتبط  Marks & Spencer Polygiene را در حوله ها معرفی می کند

برای افرادی که در خوابیدن یا خواب ماندن مشکل دارند ، یا کسی که فقط یک خواب خوب می خواهد ، سانا بخواب عالی است – آنقدر قوی است که می تواند تأثیرگذار باشد ، اما به اندازه کافی ملایم است که می تواند در هر زمان دلخواه استفاده شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خواب سانا ، یا یافتن نزدیکترین فروشنده ، به این آدرس مراجعه کنید: SannaSleep.com

اتصال:

فیس بوک: سانا.خواب

اینستاگرام: سانا.خواب

رسانه ها:

پست الکترونیک: [email protected]

منبع سانا بخواب

لینک های مربوطه

http://SannaSleep.com