مارک های جهانی با پتانسیل رشد به شانگهای کشیده شده اند

“بیش از پنج سال که در منطقه Huangpu بوده ایم ، از سطح پشتیبانی ارائه شده توسط منطقه Huangpu و همچنین شهر شانگهای، “گفت استوارت مرسیهمدیر عامل و رئیس چین در Brookfield Asset Management. “شانگهای یک شهر واقعاً جهانی است و منطقه Huangpu با داشتن استعدادهای فراوان و محیط کنار رودخانه دروازه ای جذاب به بازار وسیع چین است. “

به گفته مرسیه ، Brookfield Asset Management دفتر مرکزی چینی خود را در منطقه Xintiandi در منطقه Huangpu در سال 2015 ثبت کرد. از آن زمان ، بروکفیلد چین از یک دفتر کوچک پنج نفره به بیش از 300 نفر در شرکت های مختلف تابعه عملیاتی تبدیل شده است.

در حال حاضر ، سرمایه گذاری بروکفیلد در شانگهای شامل یک پروژه ستادی با کاربردهای مختلط ، به نام One East ، همراه با سایر ویژگی های خرده فروشی و پارک های تدارکات.

مرسیه گفت ، مجموعه One East ، که در سال 2019 توسط Brookfield خریداری شد ، در اواخر سال افتتاح می شود ، یک نقطه عطف جدید در منطقه خواهد بود.

بروکفیلد قصد دارد مستأجران اداری و خرده فروشی با کیفیت بالا را از جمله چندین مارک جدید در بازار که شرکای بروکفیلد در سایر نقاط جهان هستند ، به مجتمع جذب کند.

بروکفیلد در حال حاضر بیش از مدیریت می کند 500 میلیارد دلار در سطح جهان در بخشهای اصلی آن از املاک و مستغلات ، انرژی های تجدید پذیر ، زیرساخت ها ، سهام خصوصی و اعتبار.

اخبار مرتبط  تحقیقات علمی نیروی محرکه اصلی توسعه SMOORE است

“بروكفیلد مشتاق گسترش فعالیت در تمام مشاغل خود در است چین و دائماً در حال جستجوی فرصتهایی برای به کار انداختن تخصص عملیاتی و سرمایه خود است. “

“با ظهور جهان از COVID-19 ، شانگهای در مسیر رشد است ، که فرصتی برای سرمایه گذاران صبور و متمرکز بر عملکرد مانند بروکفیلد است. بروكفیلد در مورد چشم انداز بلند مدت و ادامه ظهور طبقه متوسط ​​در حال رشد چین خوش بین است. ما اعتقاد داریم شانگهای یک پایگاه عالی است که می توان حضور خود را در آن گسترش داد چین در سالهای پیش رو ، “او گفت.

شانگهای سرعت سریع گشودن بخش مالی نیز مورد تشویق سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است.

در سال 1992 ، AIA شعبه ای را در شانگهای و یکی از اولین بیمه گران غیر محلی بود که مجوز تجارت شخصی بیمه شخصی را دریافت کرد.

در ماه ژوئن ، AIA توسط مقامات تصویب شد که آن را تبدیل کند شانگهای شعبه یک شرکت بیمه زندگی کاملاً متعلق به خارج از کشور ، اولین در نوع خود برای دریافت چنین مجوزی است. در ماه اوت ، بیمه عمر AIA افتتاح شد شانگهای، به عنوان یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به گروه AIA.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor مجامع تیراندازی هدفمند (SDB-1398) ایجاد می کند

“رشد AIA در شانگهای پشتیبانی زیادی از طرف شانگهای دولت. گشودگی و فراگیر بودن شهر و پذیرش ایده های جدید به AIA فرصت ها و فضای توسعه بیشتری داده است. ” جک جیانگ، مدیر ارشد مشتری AIA Life.

“این تصویب نامه نشان دهنده تسریع بیشتر در گشایش مالی کشور است. همچنین به این معنی است که تحت دور جدید سیاست گشایش مالی چین ، بیشتر و بیشتر شرکت های بیمه با بودجه خارجی این فرصت را دارند که وارد بازار سرزمین اصلی شوند و در واقع ، گشودگی به ارتقا competition رقابت کمک می کند ، که به بهبود کارایی و ارتقا innovation نوآوری کمک می کند. “

“بازار مالی چین از ظرفیت عظیمی برخوردار است و صنعت بیمه در مرحله صعودی است. شرکت های بیمه محلی و خارجی می توانند با بهره گیری از مزایای مربوطه خود و یادگیری از یکدیگر برای دستیابی به توسعه در بازار چین و ارتقا the رشد سالم صنعت بیمه عمر ،” او اضافه کرد.

به گفته این شرکت ، تاکنون این شرکت متقاضی ایجاد شعب جدید در سراسر کشور بوده و محصولات و خدمات با کیفیت بیشتری را به خانواده های چینی ارائه خواهد کرد.

با نگاه به آینده ، سرمایه گذاران خارجی مشتاق گسترش فعالیت های خود در سال هستند شانگهای.

نیویورکShake Shack زنجیره فست فود مبتنی بر غذا گفت که 25 فروشگاه در آن باز خواهد شد شانگهای و سایر شهرها در سالهای آینده ، پس از اولین موفقیت موفقیت آمیز در منطقه Xintiandi در سال 2019.

اخبار مرتبط  Frigorífico Concepción S.A. از آغاز درخواست رضایت رضایت نامه خبر داد

شانگهای مکانی پر جنب و جوش و پر از انرژی و فرصت است. فضای پویا و پرنشاط در شهر دلیل مهمی برای گشودن دهانه خروجی ماست. ” ویلیام لو، مدیر کل Shake Shack China.

Shake Shack یک خط سه ساعته در روز افتتاحیه فروش خود در Xintiandi در سال 2019 ایجاد کرد. در همین حال ، طبق گفته لو ، رستوران غذای غربی با رتبه برتر در برنامه بررسی رستوران Dazhongdianping بوده است.

Shake Shack عناصر چینی را به انحصار فروشگاه Xintiandi در منوی خود گنجانده است. باغ یو.

لو گفت: “ماموریت ما” ایستادن برای یک چیز خوب “است ، بنابراین ما دوست داریم که چیزهای خوب و منحصر به فرد خود را در فهرست خود ارائه دهیم.”

تاکنون ، Shake Shack پنج خروجی را به داخل باز کرده است شانگهای. پکن اولین Shake Shack در ماه اوت افتتاح شد.

“ما از توسعه در سرزمین اصلی چین اطمینان زیادی داریم. شروع از شانگهایوی ، شهری با فرهنگ و غذاهای کاملاً متمایز ، ما مشتاقانه منتظر افتتاح فروشگاه های بیشتری در مکان های دیگر در آینده نزدیک هستیم. “

https://epaper.chinadaily.com.cn/a/202009/18/WS5f6400e2a31099a234350719.html

SOURCE China Daily Global