اندازه بازار کفش طبی ارزش 12.97 میلیارد دلار تا سال 2027

سانفرانسیسکو، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود به بازار جهانی کفش طبی برسد 12.97 دلار میلیاردی تا سال 2027، طبق گزارش جدید Grand View Research، Inc. ، در حال گسترش است CAGR 5.7٪ بیش از مدت پیش بینی پیش بینی می شود افزایش موارد مربوط به پا ، پیچ خوردگی مچ پا ، زخم ، دیابت و کشیدگی و درد پا به دلیل چاقی باعث رشد این بازار شود. طبق انجمن پزشکی پزشکی اطفال آمریکا (APMA) ، در سال 2018 ، نزدیک به 81٪ از افراد چاق پذیرفتند که به دلیل اضافه وزن ، شاهد درد پا و چندین مورد پا و مچ پا بوده اند.

بخش مردان بازار را رهبری کردند و 57.2٪ از درآمد جهانی در سال 2019 را به خود اختصاص دادند. افزایش نوآوری در فن آوری و راه اندازی محصولات باعث تقاضای کفش های پزشکی شده است. به عنوان مثال ، در سال 2019 ، بارتراپس با نام تجاری Footwear Unlimited ، Inc کفش های راحتی با فناوری Posture + ارائه داد که به فرد کمک می کند تا وضعیت را اصلاح کند و فشار و فشار را بر روی زانوها ، انگشتان پا و مچ پا کاهش دهد. کفش ها دارای یک جام پاشنه پشتیبانی کننده و یک ارتزی داخلی هستند که درد پا را کاهش می دهد.

پیشنهادهای اصلی گزارش:

 • کانال توزیع آنلاین به عنوان سریعترین کانال توزیع در سال 2019 ظهور کرد و انتظار می رود در تمام دوره پیش بینی خود پیشرو باشد. افزایش دسترسی کفش های پزشکی از مارک های مختلف ، تحویل رایگان و تخفیف فصلی در سیستم عامل های خرده فروشی الکترونیکی از جمله مهمترین دلایل رشد بخش است.
 • بخش مردان بازار را رهبری کردند و 57.2 درصد از درآمد جهانی در سال 2019 را به خود اختصاص دادند
 • آسیا و اقیانوسیه سریعترین رشد منطقه ای منطقه با CAGR 6.1٪ از سال 2020 تا 2027 است. انتظار می رود رشد آگاهی مردم در مورد مزایای کفش پزشکی از جمله افزایش جریان خون ، بهبود تحرک و افزایش حمایت از پا ، بازار منطقه را هدایت کند.
اخبار مرتبط  فراتر از غذاهای بهتر ، LLC با صدور هشدار آلرژی در مورد شیر ناشناخته در گلدان شکلات بادام زمینی شکلاتی با میللیبل دار

گزارش تحقیق 80 صفحه ای را با ToC در مورد “اندازه بازار کفش پزشکی ، گزارش تجزیه و تحلیل سهام و روند با استفاده نهایی (مردان ، زنان) ، توسط کانال توزیع (آفلاین ، آنلاین) ، بر اساس منطقه () بخوانید.آمریکای شمالی، اروپا، APAC ، مرکزی و آمریکای جنوبی، MEA) ، و پیش بینی های بخش ، 2020 – 2027 “در: https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/medical-footwear- market

انتظار می رود که بخش زنان سریعترین CAGR را با 5.9٪ از سال 2020 تا 2027 به ثبت برسانند. تولیدکنندگان با راه اندازی کفش های گاه به گاه برای زنان ، سبد محصولات خود را گسترش داده اند و این رشد بخش را افزایش می دهد. به عنوان مثال ، در جولای 2019، دکتر کفش ، یک برند کفش طبی ، کفشی به سبک Athleisure ، روت در گروه زنان ، ساخته شده از چرم کامل دانه و دارای خطوط درز ، جعبه انگشت محافظ ، زیره های پایدار ، زیره های قابل جدا شدن و مواد ضد سایش است. برای کمک به دوام ، پایداری و پشتیبانی.

شیوع COVID-19 (ویروس کرونا) صنعت کفش ، از جمله کفش پزشکی ، را با کاهش تقاضا به دلیل تعطیلی فروشگاه ها ، اقدامات قفل و محدودیت در واردات و صادرات در سطح جهانی ، به شدت تحت تأثیر قرار داده است. داده های فروش برای آمازون بین اواسط فوریه و اواسط مارس 2020 نشان داد که فروش کفش به طور متوسط ​​40 درصد کاهش یافته است. مصرف کنندگان نسبت به عادت های هزینه خود آگاهی بیشتری پیدا کرده و تمایل به خرید عمده محصولات اساسی دارند که این یک چالش بزرگ برای بازار است.

انتظار می رود کانال توزیع آنلاین سریعترین رشد را در طول دوره پیش بینی کند. افزایش محبوبیت کانالهای تجارت الکترونیکی در بین تولیدکنندگان و نفوذ زیاد اینترنت در میان هزاره ها ، ژنرال Z و ژنرال X باعث فروش این کانال شده اند. وب سایت های تجارت الکترونیکی مانند آمازون ، Flipkart ، Orthorest و Dr. Comfort تخفیف ها ، معاملات و راه اندازی های جدیدی را ارائه می دهند که باعث جذب مصرف کنندگان و رشد بخش می شوند.

اخبار مرتبط  iAnthus گزارش نتایج مالی 2019 مالی و ارائه به روز رسانی های تجاری اضافی

آمریکای شمالی بازار کفش های پزشکی را تحت سلطه خود درآورده و 33.5 درصد از سهم درآمد جهانی را در سال 2019 به خود اختصاص داده است. رشد بازار منطقه ای توسط تعداد فزاینده ای از مردم که شاهد مسائل مربوط به پا در منطقه هستند تأمین می شود. بر اساس گزارشی از سوی انجمن پزشكی پزشكان اطفال آمریكا ، 50٪ از مردم آمریكا به دلیل ضعف در طراحی كفش و فعالیت های ضربه ای زیاد مانند پریدن ، دویدن و رقص ، فعالیت های خود را در فضای باز به دلیل درد پا محدود كرده اند.

آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود سریعترین CAGR را با 6.1٪ از سال 2020 تا 2027 به ثبت برساند. انتظار می رود افزایش موارد دیابت در منطقه تقاضای کفش پزشکی را به دنبال داشته باشد. علاوه بر این ، مردم در کشورها ، از جمله چین، هند، و ژاپن، از سلامتی خود آگاه تر شده اند و مایل به خرید کفش هایی هستند که می تواند درد مزمن پا را تسکین دهد.

Grand View Research بازار جهانی کفش پزشکی را بر اساس استفاده نهایی ، کانال توزیع و منطقه تقسیم کرده است:

 • چشم انداز استفاده نهایی از کفش های پزشکی (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
 • چشم انداز کانال توزیع کفش پزشکی (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
 • چشم انداز منطقه ای کفش پزشکی (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
  • آسیا و اقیانوسیه
  • مرکزی & آمریکای جنوبی
  • خاورمیانه & آفریقا

لیست بازیکنان اصلی بازار کفش طبی

 • تعادل جدید
 • دکتر راحتی
 • مفیستو
 • Aetrex Worldwide، Inc.
 • ارتوپت
 • دونا
 • شرکت بین المللی دارکو
 • Aetrex Worldwide، Inc.
 • دکتر ذن ، شرکت
 • شرکت دفاع جاذبه
اخبار مرتبط  InventHelp Inventor مجامع تیراندازی هدفمند (SDB-1398) ایجاد می کند

گزارشات تحقیق بیشتری را در اینجا پیدا کنید صنعت پوشاک ، کفش و لوازم جانبی، توسط Grand View Research:

 • بازار کمربند هیدراتاسیون انتظار می رود که افزایش آگاهی در بین افراد آگاه از سلامتی در سراسر جهان باعث افزایش فعالیت بدنی شود ، که به نوبه خود دامنه کمربندهای آبرسانی را افزایش می دهد.
 • بازار راکت اسکواش انتظار می رود افزایش محبوبیت کدو سبز در سراسر جهان عامل اصلی تقاضای این راکت ها باشد.
 • لپ تاپ Car Case Market اندازه بازار کیف قابل حمل لپ تاپ جهانی در ارزش گذاری شد 1.86 میلیارد دلار در سال 2018 و انتظار می رود با CAGR 3.4٪ از 2019 تا 2025 گسترش یابد.

دسترسی به گراند ویو قطب نما، BI ما پایگاه داده تحقیقات بازار بصری شامل 10،000+ گزارش را فعال کرده است

درباره تحقیقات Grand View

Grand View Research ، شرکت تحقیق و مشاوره بازار مستقر در ایالات متحده ، گزارش های تحقیقاتی همزمان و سفارشی و خدمات مشاوره ای را ارائه می دهد. ثبت نام شده در کالیفرنیا و دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو، این شرکت شامل بیش از 425 تحلیلگر و مشاور است که هر ساله بیش از 1200 گزارش تحقیقات بازار را به پایگاه داده گسترده خود اضافه می کند. این گزارش ها تجزیه و تحلیل عمیق 46 صنعت در 25 کشور مهم جهان را ارائه می دهد. Grand View Research با کمک یک پلت فرم تعاملی اطلاعات بازار ، به شرکتهای Fortune 500 و موسسات مشهور دانشگاهی کمک می کند تا فضای کسب و کار جهانی و منطقه ای را درک کرده و فرصتهای پیش رو را بسنجند.

مخاطب:
شری جیمز
متخصص فروش شرکت ها ، ایالات متحده آمریکا
Grand View Research، Inc.
تلفن: 1-415-349-0058
تلفن رایگان: 1-888-202-9519
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.grandviewresearch.com
ما را دنبال کنید: LinkedIn | توییتر

SOURCE Grand View Research، Inc.