پاول بلاک به عضویت هیئت مدیره Eastside Distilling و رئیس نامگذاری شده است

پورتلند ، سنگ معدن، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – Eastside Distilling، Inc. (NASDAQ: East) امروز انتصاب انتصاب را اعلام کرد پل بلوک به هیئت مدیره شرکت ، موثر است 20 آوریل 2020. بر 24 آوریل 2020رئیس هیئت مدیره پل شون استعفای خود را از هیئت مدیره منصوب کرد ، که در آن تاریخ مؤثر است. پس از استعفای وی ، هیئت مدیره آقای بلاک را به عنوان رئیس هیئت انتخاب کرد.

آقای بلاک یک مجتمع کالاهای مصرفی با تجربه بیش از سه دهه در رانندگی در رشد سودآوری کسب و کار ، ایجاد چرخش در کسب و کار ناکارآمد و ایجاد جریان پایدار با درآمد بالا برای شرکت های دولتی ، تقسیمات شرکت ها و شرکت های بزرگ سهام دار سهام دار است. آقای بلاک به عنوان یک رهبر تحول ساز با سابقه قوی در تقویت مجدد برخی از مارک های مصرف کننده مشهور جهان و تسریع درآمدها در شرکت های کم توان شناخته شده است.

در اوایل کار و طی یک دوره ده ساله ، آقای بلوک در شرکت بازاریابی ، فروش ، تبلیغات فروش ، مدیریت برند و توسعه محصول جدید در سمت بازرگانی ، فروش ، تبلیغات فروش ، مدیریت برند و توسعه محصولات جدید مقام های مختلفی را در دست داشت و در نهایت ریاست کمیته نوآوری میلر و توسعه میلر شارپ آبجو غیر الکلی وی سپس به عنوان معاون رئیس بازاریابی توسط شرکت واردات گینس مشغول به کار شد تا رشد برندهای Guinness Stout ، Bass Ale و Pilsner Urquel را تسریع کند. در طول سه سال بلوک در گینس ، این شرکت بیش از 30٪ رشد درآمد از فروش و خرید ارگانیک داشت. پس از گینس ، آقای بلاک بعنوان مدیر ارشد بازاریابی و سپس مدیر کل VP / مدیر کل ، از حق بیمه Allied Domecq استفاده کرد ایالات متحده آمریکا Spirits Division جایی که وی هدایت کسب ، توزیع ، ادغام و گسترش محصول Stolichnaya Vodka را بر عهده داشت. علاوه بر این ، بلاک و تیم وی ، چرخش Courvoisier را از -5٪ به + 10٪ از فروشها ، Beefeater Gin را برای رشد سریع تر به مصرف کنندگان جوان ترمیم و مجدداً مجدداً جایگزین کردند. ایالات متحده آمریکا Spirits Premium Division به عنوان GM در + 9٪ سود عملیاتی دو سال متوالی رشد می کند

اخبار مرتبط  Red Xifeng در اجلاس NEXT (Sky 2020) برای اولین بار کمک می کند تا از طریق همکاری به آگاهی از فرهنگ الکل چینی کمک کند

بعداً در دوران حرفه ای خود ، آقای بلوك بیش از 15 سال به عنوان مدیر ارشد اجرایی در قهوه و چای سارا لی خدمت كرد ایالات متحده آمریکا، Merisant در سراسر جهان و SVP در سراسر جهان. به عنوان مدیر اجرایی قهوه و تیم سارا لی ، بلاک و تیم عملکرد عملکرد در سال اول را با +116٪ معکوس کردند. به عنوان رئیس و مدیر اجرایی شرکت Merisant Worldwide ، بلاک و تیم تثبیت کننده برند در حال کاهش برابری ، تثبیت ، برند Whol Earth Sweetener را ایجاد و راه اندازی و ترازنامه تراز تجاری را بهبود بخشید. بلاک و تیم سپس EBITDA 20٪ رشد کردند ، بدهی خود را پرداخت کردند و این شرکت را با 35٪ IRR سرمایه گذار فروختند. بعنوان مدیر ارشد اجرایی SVP Worldwide ، یک رهبر جهانی 500 میلیون میلیون دلار در خیاطی خانگی که بیشتر با نام تجاری Singer شناخته می شود ، بلاک برای “ابداع” مدل تجاری و آماده سازی شرکت برای فروش استفاده شد. آقای بلاک و تیم به سرعت با نتایج مالی فوق العاده و یک برنامه قوی 3 ساله یک تحول استراتژیک و تاکتیکی را در پیش گرفتند.

در حال حاضر ، آقای بلوک به عنوان رئیس جمهور و عضو هیئت مدیره شرکت GLG Life Tech Corporation (“GLG”) ، یکی از تولید کنندگان برجسته و پایدار و عمودی یکپارچه در جهان از شیرین کننده های طبیعی با کالری صفر فعالیت می کند. پس از چهار سال به عنوان عضو هیئت مدیره GLG ، آقای بلاک از رئیس هیئت مدیره GLG خواسته شد تا نقش موثری را برای پیشبرد رشد ، مقیاس کسب و کار و جذب جدید کسب کند.

اخبار مرتبط  Koofex هفته دیجیتال Cosmoprof Asia را برای راه اندازی سشوار جدید بدون برگ با فن آوری بالا معرفی می کند که بازدید کنندگان را به تجربه جدید خشک کردن معرفی می کند

عصر تبلیغات و هفته نام تجاری آقای بلاک را به عنوان یکی از “بازاریاب برتر” در سال معرفی کرد ایالات متحده آمریکا. شرکت واردات گینس وی را به عنوان “مدیر بازاریابی سال” نامگذاری کرد و گروپ دنون به وی “جایزه رئیس” را برای نوآوری اعطا کرد. علاوه بر این ، فدراسیون UJA برای “رهبر برجسته صنعت” از آقای بلاک با “جایزه ادگار برونفمن” تجلیل کرد.

لارنس فیرستون، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره Eastside Distilling اظهار داشت: “ما خوشحالیم که استقبال کردیم پل بلوک به مشرق هيئت مدیره. پل یک مدیر محصولات مصرفی فصلی است و تجربه گسترده ای در صنایع مختلف از جمله آبجو و ارواح دارد. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا از تجربیات وی برای بهره مندی استفاده کنیم مشرق“”

“هیئت مدیره همچنین می خواهد تشکر کند پل شون بخاطر کمکهای زیادی که به عنوان رئیس هیئت مدیره در طول سال گذشته داشته و در تلاشهای آینده وی آرزو می کنیم. در زمان تغییر قابل توجه در مشرق، او یک مدیر بزرگ تجارت بوده و رهبری پایدار را حفظ کرده است. “آقای Firestone نتیجه گیری کرد.

درباره تقطیر Eastside

Eastside Distilling، Inc. (NASDAQ: EAST) در حال تولید روحیه کاردستی با کیفیت بالا و برنده جایزه در پورتلند، اورگاناین شرکت با توجه به ترکیب بندی محصولات بسیار زیبایی که شامل Redneck Riviera و نام تجاری همراه Granny Rich Whisky ، Azuñia Tequilas ، Burnside Bourbons و Rye ، Hue-Hue Coffee Rum ، و Portland Potato Vodkas می باشد ، متمایز است. همه مشرق ارواح از نظر کیفیت و طعم از ترکیبات طبیعی ساخته می شوند. مشرق شرکت تابعه Craft Bottling + Canning یکی از بزرگترین بطری های روحیه مستقل شمال غربی و کنسروهای آماده نوشیدن است. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.eastsidedistilling.com یا شرکت را دنبال کنید توییتر و فیس بوک

اخبار مرتبط  کارخانه هوشمند Dreame Technology محدودیت سرعت مکش را پشت سر گذاشته و تولید انبوه موتورهای جارو برقی را با سرعت 150،000 دور در دقیقه آغاز کرده است روسیه - Pусский ایالات متحده آمریکا - انگلیسی فرانسه - Français Deutschland - Deutsch

هشدارهای مهم در مورد اظهارات پیشرو

برخی از موضوعات مورد بحث در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است بیانیه های آینده نگر باشند. این موارد شامل خطرات و عدم قطعیت هایی است که ممکن است نتایج واقعی را از نظر مادی متفاوت کند ، از جمله موارد زیر: تغییر در شرایط اقتصادی. عوامل رقابتی عمومی؛ پذیرش محصولات این شرکت در بازار؛ موفقیت شرکت در بدست آوردن مشتریان جدید؛ موفقیت شرکت در توسعه محصول؛ توانایی شرکت در اجرای مدل تجاری و برنامه های استراتژیک خود. موفقیت شرکت در ادغام اشخاص و دارایی های اکتسابی و کلیه خطرات و اطلاعات مرتبط با آن که هر از گاهی در پرونده های شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) شرح داده می شود ، شامل صورت های مالی و اطلاعات مرتبط با آن در سالانه شرکت می باشد. گزارش در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه موقت در فرم 10-Q. نمونه هایی از بیانیه های آینده نگر در این نسخه ممکن است عبارت هایی از ارتباط با استراتژیک استراتژیک ، عمودی محصول ، درآمد پیش بینی شده و سودآوری ما باشد. شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی اطلاعات احتیاطی در این نسخه بر عهده ندارد.

SOURCE Eastside Distilling، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.eastsidedistilling.com


پاسخی بگذارید