شرکت Energizer Holdings ، تکمیل 800 میلیون دلار اسکناس ارشد و رضایت از شرایط قبل از بازخرید کامل 6.375٪ اسکناس های برجسته متعلق به سال 2026 را اعلام می کند.

ST لوئیز، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Energizer Holdings، Inc. (NYSE: ENR) (“شرکت”) امروز از اتمام موفقیت آمیز خصوصی خود که قبلاً اعلام شده بود ، خبر داد 800 میلیون دلار در مجموع مبلغ اصلی 4.375٪ اسکناس سالخورده بدهی سال 2029 (“یادداشت های جدید”) در یک پیشنهاد خصوصی ، مشروط به بازار و سایر شرایط عرفی. برخی از شرکتهای تابعه محدود داخلی شرکت ، یادداشت های جدید را بصورت مشترک و جداگانه ، به صورت ناامن تضمین می کنند.

شرکت از خالص درآمد حاصل از فروش یادداشت های جدید ، همراه با پول نقد در دسترس ، برای (i) تأمین بودجه بازخرید اسکناس 2026 (به شرح زیر) و (ii) پرداخت هزینه ها و هزینه های مربوط به بازخرید یادداشت های 2026 و ارائه یادداشت های جدید. در انتظار استفاده از سود خالص برای اهداف مندرج در این بند ، شرکت سود خالص را در یک حساب بانکی تفکیک شده و با بهره که توسط شرکت نگهداری می شود ، واریز کرده است.

همزمان با ارائه یادداشت های جدید ، شرکت اطلاعیه ای برای بازخرید مشروط برای بازخرید کامل آن صادر کرد 750 میلیون دلار جمع مبالغ اصلی مانده 6.375٪ یادداشتهای ارشد متعلق به سال 2026 (“یادداشتهای 2026”). امروز شرکت به متولی یادداشت های 2026 اطلاع داد که شرایط بازپرداخت مشروط برآورده شده اند و بازخرید یادداشت های 2026 در 16 اکتبر 2020.

یادداشت های جدید و ضمانت های مربوط به آنها برای فروش به خریداران م qualifiedسسه واجد شرایط در پیشنهاد اسکناس های ارشد معاف از ثبت طبق قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) و به افراد غیر آمریکایی ارائه شد خارج از ایالات متحده مطابق با مقررات S تحت قانون اوراق بهادار.

یادداشت های جدید و ضمانت نامه های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده اند و مگر در مواردی که ثبت شده باشد ، امکان عرضه یا فروش در ایالات متحده مگر به موجب معافیت یا معامله ای که مشمول شرایط ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی نباشد. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه ضمانت نامه نیست و به منزله پیشنهاد ، درخواست یا فروش در هر حوزه قضایی نیست که چنین پیشنهادی ، خواستگاری یا فروش غیرقانونی باشد. این بیانیه مطبوعاتی مطابق با قانون 135 ج تحت قانون اوراق بهادار صادر می شود.

اخبار مرتبط  لنزهای تماسی BAUSCH + LOMB ULTRA® سیلیکون هیدروژل در چین تصویب را دریافت کردند

درباره شرکت Energizer Holdings، Inc.

شرکت انرژی دهنده ، شرکت (NYSE: ENR) ، دفتر مرکزی آن در سنت لوئیس ، میسوری، یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان باتری های اولیه ، چراغ های قابل حمل و محصولات مراقبت از خودکار ، عملکرد ، مبرد و عطر است. نمونه کارها مارک های شناخته شده جهانی شامل Energizer® ، Armour All® ، Eveready® ، Rayovac® ، STP® ، Varta® ، A / C Pro® ، Refresh Car Your! ® ، California Scents® ، Driven® ، Bahama & Co. ® ، LEXOL® ، Eagle One® ، Nu Finish® ، Scratch Doctor® و Tuff Stuff®. ماموریت Energizer به عنوان یک شرکت تولید کننده کالاهای مصرفی با مارک جهانی ، هدایت هزینه برای ارائه ارزش به مشتریان و مصرف کنندگان ما بهتر از دیگران است.

بیانیه های آینده نگر

این سند شامل هر دو عبارت تاریخی و آینده نگر است. اظهارات رو به جلو براساس واقعیت های تاریخی نیستند بلکه در عوض انتظارات ، برآوردها یا پیش بینی های ما در مورد نتایج یا رویدادهای آینده را شامل می شوند ، از جمله ، بدون محدودیت ، فروش آینده ، حاشیه ناخالص ، هزینه ها ، درآمد ، جریان های نقدی ، نرخ مالیات و عملکرد شرکت. این عبارات را به طور کلی می توان با استفاده از کلمات یا عبارات آینده نگر شناسایی کرد مانند “باور” ، “انتظار” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “ممکن است” ، “می تواند” ، “قصد” ، “باور” “تخمین” ، “برنامه” ، “هدف” ، “پیش بینی” ، “احتمال” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “چشم انداز” یا سایر کلمات یا عبارات مشابه. این اظهارات تضمین کننده عملکرد نیستند و ذاتاً در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیاتی شناخته شده و ناشناخته هستند که پیش بینی آنها دشوار است و می تواند باعث شود نتایج واقعی ما با نتایج بیان شده در آن اظهارات تفاوت اساسی داشته باشد. ما نمی توانیم به شما اطمینان دهیم که هر یک از انتظارات ، برآوردها یا پیش بینی های ما محقق خواهد شد. اظهارات آینده نگرانه موجود در این سند فقط از تاریخ این سند ارائه می شود و ما از هرگونه تعهد به روزرسانی عمومی هر بیانیه آینده نگر برای انعکاس رویدادها یا شرایط بعدی صرف نظر می کنیم. عوامل متعددی می توانند باعث شوند نتایج واقعی و رویدادهای ما تفاوت معناداری با آنچه بیان شده یا ضمنی گفته های آینده نگر است ، از جمله ، بدون محدودیت:

 • شرایط اقتصادی و بازار
 • روند بازار در دسته هایی که ما در آن رقابت می کنیم.
 • تأثیر شیوع COVID-19 در تقاضای مصرف کننده ، هزینه ها ، مخلوط محصولات ، در دسترس بودن محصولات ما ، ابتکارات استراتژیک ما ، زنجیره تأمین جهانی ما و شرکای ما ، عملیات و مسیرهای بازار.
 • توانایی ما در ادغام مشاغل ، تحقق نتایج پیش بینی شده مشاغل به دست آمده و به دست آوردن صرفه جویی در هزینه ، هم افزایی و سایر مزایای پیش بینی شده مشاغل خریداری شده در بازه زمانی پیش بینی شده یا به طور کلی.
 • تأثیر مشاغل به دست آمده در عملیات تجاری ما.
 • موفقیت محصولات جدید و توانایی توسعه مداوم و بازاریابی محصولات جدید.
 • توانایی ما در جذب ، حفظ و بهبود توزیع با مشتریان اصلی ؛
 • توانایی ما در ادامه تبلیغات برنامه ریزی شده و سایر هزینه های تبلیغاتی.
 • توانایی ما در اجرای به موقع ابتکارات استراتژیک ، از جمله بازسازی ، و تغییرات بازار بین المللی به روشی که تأثیر مثبتی بر وضعیت مالی و نتایج عملیات ما بگذارد و فعالیت های تجاری ما را مختل نکند.
 • تأثیر ابتکارات استراتژیک ، از جمله بازسازی ، در روابط ما با کارمندان ، مشتریان و فروشندگان.
 • توانایی ما در حفظ و بهبود سهم بازار در دسته هایی که علی رغم افزایش فشار رقابتی در آنها فعالیت می کنیم.
 • قدرت مالی توزیع کنندگان و تامین کنندگان ؛
 • توانایی ما در بهبود عملیات و تحقق بخشیدن به صرفه جویی در هزینه ها.
 • تأثیر انگلستان روابط تجاری آینده پس از خروج از اتحادیه اروپا ؛
 • تأثیر نرخ ارز خارجی و کنترل ارز ، و همچنین جبران خالص ها ؛
 • تأثیر شرایط نامساعد یا غیر منتظره آب و هوایی ؛
 • عدم اطمینان از توقف مورد انتظار LIBOR و انتقال به هر معیار نرخ بهره دیگر ؛
 • تأثیر مواد اولیه و سایر هزینه های کالا ؛
 • تأثیر تغییرات قانونی یا تعیین مقررات یا تغییرات مقامات فدرال ، ایالتی و محلی و خارجی ، از جمله تعیین گمرک و تعرفه ها ، و همچنین تأثیر تغییرات احتمالی در قوانین ، سیاست ها و مقررات مالیاتی ؛
 • هزینه ها و آسیب های شهرت مرتبط با حملات سایبری یا نقض امنیت اطلاعات یا سایر رویدادها ؛
 • تأثیر ادعاهای تبلیغاتی و مسئولیت محصول و سایر دعاوی؛ و
 • انطباق با میثاق های بدهی و حفظ رتبه های اعتباری و همچنین تأثیر بهره و بازپرداخت اصل بدهی موجود و هرگونه بدهی در آینده.
اخبار مرتبط  BioHiTech سفارشات اضافی هضم مواد غذایی از شرکت کارناوال با ارزش تقریبی 500000 دلار دریافت می کند

علاوه بر این ، سایر خطرات و عدم قطعیت هایی که در حال حاضر برای ما شناخته نشده اند و یا غیرمادی می دانند ، می توانند بر صحت اظهارات آینده نگرانه تأثیر بگذارند. لیست فاکتورهای بالا گویا است ، اما به هیچ وجه جامع نیست. تمام اظهارات آینده نگر باید با درک عدم اطمینان ذاتی آنها ارزیابی شود. خطرات و عدم اطمینان های اضافی شامل مواردی است که هر از گاهی در اسناد عمومی ما ثبت می شود ، از جمله مواردی که تحت عنوان “عوامل خطر” در فرم 10-K ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“کمیسیون”) شرح داده شده است 19 نوامبر 2019 و فرم 10-Q ما در کمیسیون ثبت شده است 5 آگوست 2020.

SOURCE Energizer Holdings، Inc.

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp برای کاربرانی که دارای اثر انگشتهای طولانی هستند ، کمک پیام کوتاه را توسعه می دهند.

لینک های مربوطه

www.energizer.com