شرکت گرداب نتایج 30 ماهه اول را در تاریخ 30 آوریل اعلام می کند و در 1 ماه مه تماس کنفرانسی را برگزار می کند

بنتون هاربور ، میشی، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Whirlpool (NYSE: WHR) نتایج مالی و ارائه مطالبات مالی در سه ماهه اول خود را در 4:10 p.m. روز پنج شنبه، 30 آوریل 2020 ، شرکت Whirlpool سپس کنفرانسی را برگزار می کند تا در ساعت 8 بامداد در ET در مورد عملکرد خود با جامعه سرمایه گذاری صحبت کند. جمعه ، اول ماه مه 2020.

برای شرکت در تماس کنفرانس با شماره تلفن (866) 393-4306 تماس بگیرید و از کد تأیید گرداب استفاده کنید. این شرکت پیشنهاد می کند که شرکت کنندگان پیش از جلسه تماس بگیرند ، زیرا ممکن است مدت زمان انتظار بیشتر از زمان معمول را تجربه کنند. شرکت کنندگان بین المللی باید با شماره (734) 385-2616 تماس بگیرند و از کد تأیید گرداب استفاده کنند.

اخبار مرتبط  Maison Martell از افتتاح L'Atelier Martell Shenzhen خبر می دهد

کنفرانس کنفرانس به صورت زنده در وب سایت شرکت از طریق وب پخش می شود www.whirlpoolcorp.com و ممکن است با کلیک کردن روی برگه “سرمایه گذاران” واقع در بالای صفحه دسترسی پیدا کنید. برای گوش دادن به پخش زنده ، شرکت کنندگان باید حداقل 15 دقیقه قبل از تماس کنفرانس به سایت مراجعه کنند تا هرگونه نرم افزار رسانه مورد نیاز جریان را بارگیری کنند. آمارهای کلیدی مالی ، ارائه درآمد و ثبت بایگانی شده کنفرانس حداقل 30 روز در وب سایت شرکت در دسترس خواهد بود.

درباره شرکت گرداب
شرکت Whirlpool (NYSE: WHR) پیشروترین شرکت بزرگ لوازم خانگی در جهان است که تقریباً دارای آن است 20 میلیارد دلار در فروش سالانه ، 77000 کارمند و 59 مرکز تحقیقاتی تولید و فناوری در سال 2019. این شرکت به بازار عرضه می کند گرداب ، KitchenAid ، Maytag ، کنسول ، Brastemp ، Amana ، Bauknecht ، JennAir ، Indesit و سایر نامهای تجاری بزرگ تقریباً در همه کشورها در سراسر جهان. اطلاعات اضافی در مورد این شرکت را می توان در WhirlpoolCorp.com یافت ، یا ما را در توییتر درWhirlpoolCorp پیدا کنید.

اخبار مرتبط  مواد مخدر کانادا مستقیم در حال کاهش قیمت تمام داروهای اختلال عملکرد نعوظ آن است

افشای وب سایت
ما به طور مرتب اطلاعات مهم را برای سرمایه گذاران در وب سایت ما ، whirlpoolcorp.com ، در بخش “سرمایه گذاران” ارسال می کنیم. ما همچنین قصد داریم بخش داغ و پرسشهای داغ این صفحه وب را به عنوان ابزاری برای افشای مطالب ، اطلاعات غیر عمومی و برای انجام تعهدات افشای ما تحت مقررات FD به روز کنیم. بر این اساس ، سرمایه گذاران باید علاوه بر پیگیری اطلاعیه های مطبوعاتی ما ، پرونده های SEC ، تماس های کنفرانس عمومی ، ارائه ها و پخش های وب ، بر بخش سرمایه گذاران وب سایت ما نظارت داشته باشند. به اطلاعات موجود در مورد آن دسترسی داشته باشید یا به آن دسترسی پیدا کنید ، صفحه وب ما با مراجعه به این بخش وارد نشده است و جزئی از این پرونده نیست.

اخبار مرتبط  ریحانا یک پوست جدید آرایشی و بهداشتی جدید را معرفی می کند

شرکت گرداب منبع

لینک های مربوطه

http://www.whirlpoolcorp.com

پاسخی بگذارید