مؤسسه تقطیر آمریكای آمریکایی نام های مختلفی را كه در سال 2020 به نام “بهترین در کلاس” تولید شده توسط سیرك های سدهایی بعدی

RALEIGH ، N.C.، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – مؤسسه تقطیر آمریکا (ADI) به رسمیت شناخته است رالیشرکت فناوری و روحیه مستقر ، Next Century Spirits ، به عنوان تولید کننده “بهترین کلاس” Rum 2020 امروز. Spirits Century سه جایزه از Judgment of Craft Spirits در سال 2020 به میزبانی ADI دریافت کرد ، که قدیمی ترین و بزرگترین اتحادیه صنفی اختصاص داده شده به کاردانی تقطیر در جهان است. در این مسابقه با حضور بیش از 1300 نمونه روحانی که به نمایندگی از 16 کشور در پنج قاره جهان برگزار می شدند ، به خوبی برگزار شد. Spirits Next Century از 85 شرکت کننده در گروه رم بالاتر بود.

Rum Exalted Rum’s Old Century Spirits یک “سنتی ، کارائیب روم سبک ساخته شده در جزایر ویرجیندر سن دوم پر از بشکه برای ظرافتهای ظریف ، بلوط خسته شده و وانیل ، لایه لایه روی موزهای کاراملیزه ، انبه رسیده ، آناناس تازه و نارگیل نان تست شده است. ” نیک اسکارف، Master Blender of Spirits Century Next. قاضیان ADI خاطر نشان كردند كه مقطر به خوبی ساخته شده از شكم ، رایحه ای دلپذیر از گل را با ورودی تمیز و با طعم مطبوع مخلوط می كند.

اخبار مرتبط  Nielsen-Massey Vanillas جاناتان تامپسون را به عنوان مدیر اجرایی منصوب می کند

“ما به عنوان یک شرکت مستقر در فن آوری ، تیم ما نوآوری ارواح تقطیر را بدون قربانی کردن سلیقه های سنتی ، ارزشمند می کند ، زیرا ما با فناوری خود به مشتریان در سراسر جهان خدمت می کنیم.” اسکات بولین، مدیر عامل شرکت Spirits Century. “این دستیابی به خانه” بهترین کلاس رام “با فداکاری تیم مبتکر ما که اشتیاق به ایجاد پروفایل های طعم برتر مشهود است ، ممکن شد.”

مسابقات ADI الزامات جدی برای روحیه را برای شناخت جوایز در نظر می گیرد. یک هیئت متخصص از داوران روح کورکورانه ، بدون دریافت اطلاعات در مورد تولیدکننده ، هرگونه روح ثبت شده را مزه کور کرده و ارزیابی می کنند. ADI با ترکیب نمرات عددی هر قاضی و بحث تسهیل کننده ای که باید به آن مدال یا اعطا شود باید بازتاب کاملی از کیفیت روح ارائه دهد.

اخبار مرتبط  شیلنگهای انعطاف پذیر باغ قیمت تا سال 2027 به 1.5 میلیارد دلار برسد

برای دیدن لیست کاملی از برندگان جودو داوری سال 2020 ، به این قسمت مراجعه کنید موسسه تقطیر آمریکا. برای کسب اطلاعات در مورد ارواح بعدی قرن ، بازدید کنید NextCenturySpirits.com. برای سوالات رسانه ای ، با ما تماس بگیرید یولانا کاستیلو، [email protected].

درباره ارواح قرن بعدی

Spirits Next Century روشهای سنتی تقطیر را با فناوریهای پیشرفته و منحصر به فرد اتمام ترکیب می کند تا روحیه ای پیشرفته ایجاد کند. فن آوری پردازش ثبت شده ما اجازه می دهد تا دستگاه های تقطیر سنتی را برای پخش طعم و مزه های قابل دستیابی گسترش دهد. این فناوری امکان کنترل دقیق بر فرآیند تولید ، حفظ قوام و کیفیت بالا و در نتیجه امکان ایجاد پروفایل های طعم دهنده و جسورانه جسورانه را برای ارواح مورد استفاده در همه چیز از مارک های صنایع دستی گرفته تا مخلوط های فله و بزرگ فراهم می کند.

اخبار مرتبط  OSEA OceanX را به عنوان شریک 3PL برای مقیاس سازی میزان مراقبت از پوست انتخاب می کند

خلاقیت های ما در مسابقات بین المللی Spirits سانفرانسیسکو ، مسابقه اسپیریت لندن ، مسابقه بین المللی بین المللی نیویورک ، عمده فروشان آمریکا ، شراب بین المللی و اسپیریت های بین المللی آمریکا ، چالش بین المللی ارواح ، جوایز Pr٪ f ، جوایز Sip ، USA Spirits Ratings ، Ultimate Spirits Challenge بین المللی شناخته شده اند. و اخیراً انستیتوی تقطیر آمریکایی.

SOURCE ارواح قرن بعدی

لینک های مربوطه

https://nextcenturyspirits.com

پاسخی بگذارید