ALA Inducts Sy Gerber در تالار مشاهیر روشنایی

دالاس، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – انجمن نورپردازی آمریکا (ALA) جدیدترین متصدی تالار مشاهیر روشنایی ALA ، Sy Gerber از GM Lighting را به رسمیت می شناسد. این افتخار در سمپوزیوم مجازی ALA در سپتامبر رسمی شد. اعضای انجمن جشن گرفتند گربر عملاً با مشاهده یک ادای احترام ویژه فیلم پیشکسوت روشنایی.

یک وسیله برجسته در صنعت ، گربر ویژگی های مورد نیاز همه اعضای مشاهیر تالار روشنایی ALA را به عنوان کمک کننده قابل توجهی در انجمن و کل صنعت روشنایی تجسم می بخشد. یکی از گربر از مهمترین دستاوردهای قابل توجه ، ایجاد استانداردهای ایمنی حیاتی برای روشنایی فرورفتگی است که نتیجه کار وی با دولت فدرال بود.

نیروی محرکه گربر موفقیت سیستم ارزشی بی دریغ اوست. او اخیراً تأمل کرده است که خصوصیات شخصی برای او از همه مهمتر است. وی گفت: “من صداقت و صداقت خود را با هیچ چیز در دنیا عوض نمی كنم.”

این ارزشها در سالهای شکل گیری او شکل گرفته و رشد کرده است. پس از مرگ مادرش ، گربر توسط عمه ها و عموهایش تربیت شد که اهمیت اخلاق قوی کار را برای او تحت تأثیر قرار می دادند.

به عنوان یک فرد بالغ، گربر تشخیص داد که نقش یک رئیس بیشتر از یک رهبر تیم است. “من کار کردم با مردم من ، “می گوید گربر. “هیچ کس احساس نمی کرد من رئیس هستم … همه احساس می کردند عضوی از شرکت هستند و مردم عاشق آمدن به کار هستند.”

گربر سفر صنعت روشنایی در تأمین برق Efengee آغاز شد ، جایی که وی در زمینه فروش فعالیت می کرد. از آنجا، گربر خانواده اش را به کالیفرنیا و با هواداران Air King کار کرد. ایر کینگ یک شرکت روشنایی فرو رفته خریداری کرد که باعث تحریک آن شد گربر علاقه ، که عشق خود را با صنعت روشنایی آغاز کرد. اقدامات بعدی شامل ایجاد همزمان نورپردازی Capri و تبدیل آن به یک نیروی محرک در صنعت روشنایی هالوژن فرو رفته و تأسیس مشترک GM Lighting در سال 2005 بود.

گربر مهربانی و تعهد به کار او الگویی شایسته تقلید در تلاش برای ارائه بهترین چیزی است که صنعت روشنایی ارائه می دهد. گربر میراث و تأثیر صنعت برای سالهای آینده شناخته و به خاطر سپرده خواهد شد.

بزرگداشت تصویری سالن مشاهیر روشنایی ALA 2020 به گربر در ALAHallofFame.com در دسترس است.

انجمن روشنایی آمریکا یک انجمن بازرگانی است که نمایندگی صنعت روشنایی مسکونی را دارد ، به اعضا و مشتریان آنها خدمات می دهد و ضمن محافظت و پیشبرد صنعت ، ضمن فروش و استفاده صحیح از محصولات روشنایی با کیفیت ، تلاش می کند.

مخاطب: امی وومک، [email protected]

تصاویر مرتبط

sy-gerber.jpg
Sy گربر
Sy Gerber از GM Lighting سالن مشاهیر روشنایی ALA در سال 2020 است

SOURCE انجمن روشنایی آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.alalighting.com/

اخبار مرتبط  Corbion فعالیتهای میکرو جلبک خود را با قرارهای استراتژیک گسترش می دهد