مایکل کورس با تبلیغات جدید توسط کارمندان ، روحیه جامعه را برجسته می کند

با تکیه بر احساس ارتباط و روحیه جامعه با الهام از همه گیر جهانی ، مایکل کورس به کشور خود متوسل شد تا استعداد مورد نیاز آخرین کمپین Watch Hunger Stop را که ابتکار بشردوستانه دیرینه آن است ، پیدا کند. این نام تجاری به طور مشترک با برنامه جهانی غذا سازمان ملل (WFP) تولید شده است. مبارزات امسال به دلیل حضور بسیاری از سفیران مشهور از جمله کیت هادسون ، هالی بری و لوپیتا نیونگو معروف است ، در عوض کارمندان مایکل کورس در تمام سطوح سازمان ، افرادی که داوطلبانه هستند و با عبور از کنار دوربین ، بیشتر از این موضوع حمایت می کنند.

تصاویر حاصل شده توسط Menelik Puryear در پس زمینه هایی با رنگ های درخشان گرفته شده و با عکس هایی از میوه ها و سبزیجات برجسته شده است ، بیانگر بیانگر سرشار از همکاری و تعهد تیم Kors است. تصاویر کارمندان با استفاده از طرح های ویژه Hunger Stop 2020 نسخه ویژه: یک تی شرت سفید LOVE ، 100 cotton پنبه ارگانیک ، با 40 دلار و یک کیف دستی جین ، با 58 دلار ، ساخته شده با 25 پلی استر بازیافتی را دوباره انجام دهید®. هر دو دارای یک تاج قرمز شکل قلبی هستند که مخصوص این مجموعه طراحی شده است. تمام سود حاصل از فروش تی شرت و کیف دستی به WFP * اهدا می شود.

“ایده پشت Watch Hunger Stop همیشه این بوده است که جوامع را به هم متصل کنیم ، منابع ، صداها و توجه ما را به حل مشکل گرسنگی به اشتراک بگذاریم و متمرکز کنیم. آقای کورس می گوید ، امروز ، در مواجهه با این همه گیری جهانی ، می بینیم که همه ما چقدر به هم پیوسته ایم ، که این باور من را تقویت می کند که همه ما می خواهیم کار خوب انجام دهیم و جهان را تغییر دهیم. انتخاب بازیگران و عکسبرداری کارمندان ما برای این کمپین بسیار ویژه بود. مردم از افتخار خود برای کار در Watch Hunger Stop در طول سالها و اشتیاق خود برای کمک به نیازمندان صحبت کردند. “

تعهد در راهپیمایی برای دستیابی به هدف گرسنگی صفر WFP بسیار مهم است و کمپین Watch Hunger Stop امسال شامل ابتکارات ابتکاری رسانه های اجتماعی با روحیه به اشتراک گذاری است. یک جلوه عکس ویژه اینستاگرام (یا “فیلتر”) به نام “قلب خود را به اشتراک بگذارید” به هر کاربر اجازه می دهد به انجمن بپیوندد و عشق را گسترش دهد. هر پستی که با فیلتر “قلب خود را به اشتراک بگذارید” ارسال می شود ، 50 وعده غذا به WFP * اهدا می شود. این فیلتر را می توانید در نمایه اینستاگرامmichaelkors در زیر برگه فیلترها پیدا کنید. این نام تجاری همچنین مردم را ترغیب می کند “آن را بپوشند و به اشتراک بگذارند”. هر سلفی ، ویدئو یا “حلقه” که در یک حساب عمومی اینستاگرام با تی شرت یا کیف دستی LOVE و هشتگ #WatchHungerStop ارسال می شود ، 50 وعده غذا به WFP اهدا می کند.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل جهانی صنعت آبجو و سرو در سال 2020 با داده های مربوط به 151 کشور

کمپین Watch Hunger Stop کمپانی مایکل کورس که اکنون در هشتمین سال خود را پشت سر می گذارد ، به طور خاص کمک به WFP در تأمین وعده های غذایی مورد نیاز کودکان در مدارس مناطق ناامن غذایی جهان است. جالب است که اعلام کنیم امسال Stop Hunger Stop به 20 میلیون وعده غذایی که از طریق برنامه مدرسه WFP به مدارس تحویل داده شده است ، رسیده است. این امر با حمایت فوق العاده و سخاوت دوستان در سراسر جهان امکان پذیر شد. این برند با غرور و خوش بینی به دنبال دستیابی به هدف صفر گرسنگی WFP است.

پشتیبانی خود را نشان دهید

تی شرت و کیف کیف LOVE به صورت آنلاین و در فروشگاه های سبک زندگی مایکل کورس در سراسر جهان از 1 در دسترس خواهد بودer اکتبر 2020. مایکل کورس کلیه درآمد حاصل از هر تی شرت و کیف کیف قابل حمل LOVE را که از طریق کانال های رسمی مایکل کورس فروخته می شود ، برای حمایت از کودکان نیازمند به برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد (WFP) اهدا خواهد کرد. در طول ماه اکتبر ، مشتریان مایکل کورس می توانند به WFP در فروشگاه های منتخب مایکل کورس در سراسر جهان کمک مالی کنند. پنج دلار برای تغذیه کودک در مدرسه به مدت یک ماه کافی است. همچنین می توانید به WatchHungerStop.com بروید و با پیوند روی صفحه مستقیماً به WFP کمک مالی کنید (فقط کشورها را انتخاب کنید).

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا روی پیوندهای زیر کلیک کنید:
دنیای مایکل: http://www.michaelkors.com/michaelsworld
@ Michael Michael در اینستاگرام + داستانهای اینستاگرام: http://instagram.com/michaelkors
@ Michael Michael در IGTV: https://www.instagram.com/michaelkors/channel/؟hl=fa
مایکل کورس در یوتیوب: https://www.youtube.com/user/michaelkors
مایکل کورس در فیس بوک: http://www.facebook.com/michaelkors
مایکل کورس در مسنجر فیس بوک: m.me/MichaelKors
@ MichaelKors در توییتر: http://twitter.com/michaelkors
MichaelKors در Weibo: http://weibo.com/michaelkors
“مایکل کورس” را در Weixin و WeChat جستجو کنید
جستجو برای “مایکل کورس” در LINE (ژاپن)
جستجو برای “Michael Kors” (마이클 코어스) در Kakao (کره)

اخبار مرتبط  بررسی بازار جهانی نساجی ضد میکروبی 2012-2019 با تخمین های 2020 و پیش بینی های 2021-2027 (تنظیم COVID-19)

برای خرید تی شرت یا کیف متحرک LOVE ، به این آدرس مراجعه کنید: www.watchhungerstop.com
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PAM ، به این آدرس مراجعه کنید: http://www.wfp.org
برنامه جهانی غذا در فیس بوک: www.facebook.com/worldfoodprogramme
برنامه جهانی غذا در اینستاگرام: www.instagram.com/worldfoodprogramme
@ WFP در توییتر: twitter.com/wfp

* جزئیات برنامه: به ازای هر تی شرت یا کیف متحرک Watch Hunger Stop LOVE که از فروشگاه مایکل کورس یا وب سایت رسمی خریداری شده است ، مایکل کورس 100٪ سود (معادل ارزش متوسط ​​100 وعده غذایی یا 25 دلار) را اهدا می کند. ) به WFP. مایکل کورس برای هر عکس سلفی با تی شرت یا کیف متحرک Watch Hunger Stop LOVE در یک حساب کاربری عمومی اینستاگرام با هشتگ #WatchHungerStop ارسال می شود ، 50 وعده غذا (معادل 12.50 دلار) به WFP اهدا می کند. برای هر سلفی ارسال شده در یک حساب اینستاگرام با فیلتر “قلب خود را به اشتراک بگذارید” ، مایکل کورس 50 وعده غذا (معادل 12.50 دلار) به WFP اهدا می کند. مایکل کورس تا 30 سپتامبر 2021 حداکثر دو میلیون وعده غذا به WFP اهدا خواهد کرد. تمام بودجه جمع شده به WFP USA ، یک موسسه خیریه 501 (c) (3) ایالات متحده که از برنامه های WFP پشتیبانی می کند ، می رود. . WFP هیچ محصول یا خدمتی را تأیید نمی کند.

درباره Watch Hunger Stop

Watch Hunger Stop را که در سال 2013 ایجاد شده ، سرمایه جمع آوری کرده و مردم را برای کمک به ساختن جهانی بدون گرسنگی آموزش می دهد. شریک این برند در این تلاش برنامه غذایی جهانی ملل متحد (WFP) است و بودجه برای حمایت از برنامه غذای مدرسه WFP در نظر گرفته شده است. در سال 2015 ، مایکل کورس به عنوان سفیر حسن نیت WFP منصوب شد. در سال 2016 ، وی جایزه رهبری مک گاورن-دول را از WFP ایالات متحده دریافت کرد ، زیرا وی تلاش های خود را برای برجسته سازی و کاهش بحران گرسنگی انجام داده است.

درباره مایکل کورس

مایکل کورس یک طراح مشهور و برنده جایزه لوازم لوکس و پوشاک آماده است. شرکت مشهور وی که در سال 1981 تأسیس شد ، در حال حاضر طیف وسیعی از محصولات را با مارک های Michael Kors Collection ، MICHAEL Michael Kors و Michael Kors Mens تولید می کند ، از جمله لوازم جانبی ، لباس های آماده ، کفش ، فناوری پوشیدنی ، ساعت. و یک سری کامل از عطرها. فروشگاه های مایکل کورس در معتبرترین شهرهای جهان دایر هستند. علاوه بر این ، مایکل کورس محصولات برجسته دیجیتال خود را در آمریکای شمالی عرضه کرد ، اروپا و آسیا ، یک تجربه همه جانبه بدون درز را به مشتریان ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  گل های خوراکی بسته شدن موقت نانوایان ساوانا ، جورجیا را به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 اعلام کردند

درباره برنامه جهانی غذا

برنامه جهانی غذا سازمان ملل بزرگترین سازمان بشردوستانه در جهان است. این موجب نجات جان افراد در مواقع اضطراری ، ایجاد رفاه و حمایت از آینده پایدار برای افرادی که از درگیری ، بلایا و تأثیر تغییرات آب و هوایی بهبود می یابند ، می باشد.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است. نباید به این اظهارات اعتماد بیجا داشته باشید زیرا این موارد در معرض بسیاری از عدم اطمینان و عوامل مربوط به عملیات و فضای تجاری Capri Holdings Limited (“شرکت”) ، گروه مد جهانی لوکس مایکل قرار دارد. کورس ، پیش بینی همه آنها دشوار است و بسیاری از آنها از کنترل شرکت خارج هستند. اظهارات رو به جلو شامل اطلاعاتی درباره نتایج احتمالی یا انتظارات آینده فعالیت شرکت ، از جمله شرح استراتژی تجاری آن است. این عبارات اغلب شامل کلماتی مانند “ممکن” ، “اراده” ، “باید” ، “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” ، “تخمین” یا عبارات مشابه اظهارات آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی بر اساس فرضیاتی است که شرکت با توجه به تجربه مدیریت در صنعت و همچنین درک آن از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی ، تحولات آینده انتظار می رود. و سایر عواملی که در شرایط مناسب می داند. باید درک کنید که این عبارات تضمین کننده عملکرد یا نتایج نیستند. آنها خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات شناخته شده و ناشناخته ای را شامل می شوند. اگرچه این شرکت معتقد است که این اظهارات آینده نگرانه بر اساس فرضیات معقول و منطقی است ، اما باید توجه داشته باشید که عوامل زیادی می توانند نتایج واقعی مالی یا عملیاتی آن را تحت تأثیر قرار دهند و می توانند نتایج واقعی را از نتایج این اظهارات آینده نگرانه

برای اطلاعات بیشتر :
دینش کندیا
معاون رئیس جمهور ، بازاریابی جهانی و ارتباطات
مایکل کورس
تلفن. : 917.934.2427
آدرس ایمیل : [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1294860/Michael_Kors__Watch_Hunger_Stop_2020_Lead_Image.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/747502/Michael_Kors_Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.michaelkors.com

منبع مایکل کورس (ایالات متحده آمریکا) ، شرکت