آووکادو از مکزیک مسابقه Guac و Beyond Chef را آغاز می کند

وی گفت: “این مسابقه به منظور ارائه پشتیبانی فوری از سرآشپزهائی که شخصاً تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 قرار گرفته اند ، طراحی شده است.” دیوید اسپیرو، مدیر ارشد آشپزی و غذا در آووکادو از مکزیک. “قلب ما با بسیاری از متخصصان خدمات مواد غذایی بی کار است و از آنجایی که آنها کلید موفقیت AFM بوده اند ، ما می خواستیم در این زمان چالش برانگیز قدم برداریم و کمک کنیم.”

این مسابقه از 365 سرآشپز اول که پاسخ می دهند برای ارائه ایده های خود برای برنامه های “سال گواکامول (و فراتر از آن)” دعوت می کنند تا تطبیق پذیری گوآکامول را در اشکال مختلف آن ، چه در ساندویچ ، چه در سالاد یا صبحانه نشان دهند. پس از دریافت ثبت نام ، تیم آووکادو از مکزیک به 100 سرآشپز برتر ، که به هرکدام اعطا می شوند ، نظرسنجی خواهد کرد. 100 دلار برای مواد غذایی و از آنها خواسته شد دستور العمل های کتبی و عکس هایی با کیفیت بالا از ایده های خود تهیه کنند. با ارسال دستور العمل ها و عکس های خود ، 100 سرآشپز اضافی دریافت می کنند 100 دلار.

از آنجا ، AFM به سه جایزه بزرگ اعطا می شود: جایزه مقام اول 5000 دلارجایزه مقام دوم 2500 دلار و جایزه مقام سوم 1000 دلار. در طول مسابقه ، سرآشپزها با ارسال مطالب در رسانه های اجتماعی و استفاده از هشتگ #AFMGuacAndBeyondContest ، به اشتراک و تبلیغ مطالب خود ترغیب می شوند.

اخبار مرتبط  موسسه گوشت همچنان بر واقعیت هایی که اخبار جعلی نیستند متمرکز است

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه و ورود ، به https://avocadosfrommexico.com/foodservice/guac-beyond-chef-contest/ مراجعه کرده و آووکادو را از مکزیک در فیس بوک (www.facebook.com/AvocadosFromMexico) یا توییتر دنبال کنیدAvosFromMexico)

درباره آووکادو از مکزیک
آووکادو از مکزیک (AFM) یک شرکت تابعه کاملاً مشترک از انجمن واردکنندگان هوس آووکادو مکزیکی (MHAIA) است که با هدف تبلیغات ، تبلیغ ، روابط عمومی و تحقیقات برای کلیه ذینفعان آووکادو از مکزیک تشکیل شده است. براساس توافق نامه ها ، MHAIA و سازندگان و بسته داران آووکادو مکزیکی (APEAM A.C.) منابع خود را برای تأمین اعتبار و مدیریت AFM ، با هدف تهیه برنامه بازاریابی متمرکز ، بسیار مؤثر و کارآمد در ایالات متحده. AFM در دفتر مرکزی قرار دارد ایروینگ ، TX

مخاطب:
کوین همیلتون
آووکادو از مکزیک
[email protected]
469.930.5705

اخبار مرتبط  بیانیه خانواده دونالد ام کندال

منبع آووکادو از مکزیک

لینک های مربوطه

http://www.avocadosfrommexico.com


پاسخی بگذارید