بنیاد حیوانات موریس برای تحقیقات سرطان حیوان خانگی 100K دلار از بنیاد پتکو و شرکت آبی بوفالو دریافت می کند

دنور، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – بنیاد پتکو و شرکت آبی بوفالو برای اعطای یک شرکت همکاری می کنند 100000 دلار کمک مالی به بنیاد حیوانات موریس برای تحقیقات در مورد سرطان حیوان خانگی. از سال 2003 ، این دو سازمان بیش از سرمایه گذاری کرده اند 7 میلیون دلار در مبارزه با سرطان حیوان خانگی در سگ ها و گربه ها در بنیاد حیوانات موریس ، بزرگترین غیر انتفاعی در سراسر جهان که سلامت حیوانات را ارتقا می دهد.

وی گفت: “این یک هدیه بسیار سخاوتمندانه است و صحبت می کند که این دو سازمان چقدر باورنکردنی هستند ، که در چنین اوقات آزمایشی در سراسر جهان ، آنها همچنان از تحقیقات سرطان حیوانات حمایت می کنند.” تیفانی گروونترئیس جمهور و مدیر عامل در بنیاد حیوانات موریس. “ما از آن بسیار قدردانی می کنیم و می دانیم که این کمک خواهد کرد تا مطالعات تأثیرگذاری را تأمین کنیم که سالهای بیشتری به حیوانات خانگی با همراهانی که دوستشان دارند اهدا می شود.

سرطان نوعی بیماری است که حیوانات را در همه جا تحت تأثیر قرار می دهد. که در ایالات متحده به تنهایی ، بیش از 12 میلیون حیوان خانگی هر ساله به سرطان مبتلا می شوند. سرطان عامل اصلی مرگ در سگ های بالای دو سال و دومین علت اصلی مرگ در گربه ها است. از سال 1962 ، بنیاد حیوانات موریس تقریباً سرمایه گذاری کرده است 50 میلیون دلار در 340 مطالعه سرطان ، و به لطف حمایت دهنده سخاوتمندانه از اهداكنندگان ، اقدامات مؤثر در برابر این بیماری ادامه داد.

اخبار مرتبط  Yadea با چندین فروشگاه شاخص جدید وارد بازارهای سوئیس و آمریکای لاتین می شود

وی گفت: “هدف ما ایجاد دنیای بهتری برای حیوانات و کمک به آنها برای زندگی طولانی تر و سالم تر است.” سوزان کوگوترئیس بنیاد پتکو “بنابراین ، ما خوشحالیم که این همکاری را برای کمک به مطالعات صندوق حیوانات موریس برای پیشگیری ، تشخیص و درمان بهتر برای حیوانات مورد علاقه خود انجام دادیم.”

هدیه ای از بنیاد پتکو و شرکت آبی بوفالو به عنوان هدیه تطبیق برای کمپین Stop Cancer Furever Foundation Morris Animal Foundation که آغاز می شود ، استفاده می شود. اول ماه مه و می گذرد 30 ژوئن. همه هدایای پشتیبانی از Stop Cancer Furever با دلار تا دلار همسان می شوند 100000 دلار.

وی گفت: “بوفالو آبی خوشحال است که یک بار دیگر با بنیاد پتکو همکاری کند تا از بنیاد حیوانات موریس در مبارزه با سرطان حمایت کند. این بیماری وحشتناک است که باعث 50٪ مرگ و میر حیوانات خانگی مرتبط با سلامتی می شود.” فیلیپ چیررز، معاون رئیس جمهور ارتباطات ، شرکت آبی بوفالو. “تحقیقات گران است ، و ما مفتخریم كه به مطالعات بودجه كمك می كنیم كه منجر به نتایج بهتری برای سگ و گربه می شود.”

اخبار مرتبط  UpSpring LLC نسبت به شیر ناشناخته در "IronSupinging Iron + Immunity" هشدار داد

با نزدیک به 60 سال تحقیقات سرطان تا به امروز ، بودجه بنیاد حیوانات موریس منجر به پیشرفت ها و پیشرفت های بیشماری در حیوانات مراقبت از سرطان در همه جا شده است. این هدیه به حمایت از تحقیقات سرطان فعلی و آینده در بنیاد کمک خواهد کرد.

درباره بنیاد حیوانات موریس

مأموریت بنیاد حیوانات موریس برپایی علم و منابع برای پیشبرد سلامت حیوانات است. ما در سال 1948 توسط یک دامپزشک تأسیس شد ، ما مطالعات سلامتی را برای بهره مندی همه حیوانات تأمین می کنیم و انجام می دهیم. در morrisanimalfoundation.org بیشتر بیاموزید.

درباره بنیاد پتکو

در بنیاد پتکو ، ما اعتقاد داریم که هر حیوانی شایسته زندگی بهترین زندگی خود است. از سال 1999 ، ما بیش از سرمایه گذاری کرده ایم 260 میلیون دلار در امر صرفه جویی در کار رفاه حیوانات برای تحقق این امر. با داشتن بیش از 4000 شریک رفاه حیوانات ، ما به جوامع الهام بخش و توانمند می شویم تا با سرمایه گذاری در برنامه های فرزندخواندگی و مراقبت های پزشکی ، اسپای و خدمات نوتری ، تحقیقات سرطان حیوان خانگی ، حیوانات خدماتی و درمانی و بسیاری از ابتکارات نجات بخش دیگر ، تفاوت هایی ایجاد کنند. از طریق برنامه Think Adoption First ما با فروشگاه های پتکو و سازمان های رفاه حیوانات در سراسر کشور برای افزایش فرزندخواندگی حیوانات خانگی شریک می شویم. تاکنون ، ما به بیش از 6.5 میلیون حیوان خانگی کمک کرده ایم تا خانواده های دوست داشتنی جدید خود را پیدا کنند و ما تازه کار را آغاز کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مشارکت ، به petcofoundation.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  اندازه بخاری تولید بخار ریکاوری اندازه بازار به ارزش 1.6 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

درباره شرکت آبی بوفالو

شرکت آبی بوفالو ، مستقر در ویلتون ، کانکتیکات، پیشرو در شرکت ملی مواد غذایی حیوان خانگی است که غذاهای طبیعی و معالجه ای را برای سگ ها و گربه های تحت فرمول های حفاظت از زندگی BLUE ، بیابان های BLUE ، BLUE Basics ، BLUE آزادی و BLUE رژیم های دامپزشکی طبیعی ارائه می دهد. با افتخار ادای احترام به مأموریت بنیانگذاری خود ، Blue Buffalo حامی برجسته مطالعات مهم تحقیقاتی درباره سرطان حیوانات خانگی ، از جمله دلایل ، معالجه و نقش تغذیه ، در دانشکده ها و کلینیک های پیشرو در زمینه دامپزشکی است. ایالات متحده. برای اطلاعات بیشتر در مورد Blue Buffalo ، به bluebuffalo.com مراجعه کنید.

منبع بنیاد حیوانات موریس

لینک های مربوطه

http://www.morrisanimalfoundation.org

پاسخی بگذارید