راه حل های آموزش HON از دوره رنسانس یادگیری پشتیبانی می کنند

تغییرات اساسی در روندهای آموزشی در سالهای اخیر نشان می دهد که هر فضایی توانایی تبدیل شدن به یک فضای یادگیری را دارد. دیگر انتظار این نیست که دانش آموزان روز به روز در ردیف های متقارن بنشینند در حالی که رو به معلمی هستند که روی تخته سیاه جلوی اتاق می نویسد. در فضای امروز دانشجویان دائماً در حال کار روی این موضوع هستند و سپس به سراغ آن می روند. این حرکت مداوم به مبلمان نیاز دارد که از تغییر پشتیبانی می کند و بسته به وظیفه انجام شده می تواند دوباره پیکربندی شود. با درک بیشتر از نحوه جذب و نگهداری دانش آموزان از اطلاعات ، باید به آنها فرصت داده شود که چگونه و از کجا بهتر یاد بگیرند. این به معنای فراهم آوردن محیط های مختلف است که از سبک های مختلف یادگیری پشتیبانی می کند. مناطق Makerspace و آزمایشگاه های STEAM نیز محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. این فضاها دانش آموزان را ترغیب می کند که بیشتر با یکدیگر مشارکت کنند و دست به کار شوند و در این زمینه چیزهایی فراتر از درک موضوع را ایجاد می کنند. این مناطق جدید برای رشد تفکر انتقادی و مهارت های حل مسئله که کودکان را تا بزرگسالی دنبال می کند ، حیاتی است.

علاوه بر این ، معلم امروز خلاقیت را تشویق می کند و از سبک های تدریس و برنامه درسی تطبیقی ​​در کلاس استفاده می کند. با حمایت اداره مدارس ، مناطق پیشرفته بیشتر معلمان خود را تشویق می کنند که کلاس را برای خودشان اختصاص دهند.

شرکت HON یک محصول جامع ارائه می دهد تا راه حل هایی را از دفاتر اداری به کلاس ها و تمام فضاهای در حال تکامل در بین آنها ارائه دهد. از طریق شبکه گسترده فروشندگان ، HON یک تیم محلی و ملی متشکل از کارشناسان محصول دارد تا بر آنچه برای مشتریان و مربیان بیشترین اهمیت را دارد تمرکز کنند: یک راه حل مناسب و قابل اعتماد برای محصولات با خدمات بی نظیر مشتری. از آنجا که HON محصولات خارج از محصولات متمرکز بر آموزش را نیز تولید می کند ، می توانند تقاضای فصلی را که در بخش تجارت آموزش قابل پیش بینی است ، بهتر تنظیم کنند. شرکت HON می تواند اطمینان حاصل کند که محصول به موقع به نیاز مدارس رسیده است. HON همچنین تحویل بدون هزینه را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  Bond Pet Foods اولین پروتئین مرغ بدون حیوانات در جهان را برای تغذیه سگ و گربه در جهان توسعه می دهد

شرکت HON از طریق توسعه محصول جدید ، همکاری های گسترده با شبکه فروشندگان و خدمات قوی به مشتری ، همچنان از آموزش – دانشجویان ، معلمان ، مدیران ، اعضای هیئت علمی و خانواده ها – تعهد ، فداکاری و پشتیبانی خود را نشان می دهد.

دادن ابزار لازم برای موفقیت به دانش آموزان چیزی فراتر از تأمین قلم ، کاغذ و دسترسی به فناوری است. مجموعه صندلی ها ، میزها ، میزها و فضای ذخیره سازی HON برای ایجاد فضاهای هوشمندتر طراحی شده است که باعث افزایش یادگیری ، الهام بخشیدن به خلاقیت و ایجاد ارتباط بین نسل بعدی دانش آموزان می شود.

Build ™: سری Build ، مجموعه کالاهای آموزشی جداول ، میزهای دانشجویی و صندلی ها ، سبک ، بادوام ، قابل تنظیم و قابل تنظیم است. Build خلاقیت و سازگاری را تشویق می کند ، بنابراین دانش آموزان می توانند از همکاری و تعامل اجتماعی حمایت کنند یا فضای شخصی را برای زمان مطالعه متمرکز ایجاد کنند. محصولات جدید به این مجموعه اضافه شده است 1 اکتبر 2020 شامل میزها و چهارپایه های Makerspace باشد.

اخبار مرتبط  معرفی مشاور جوی ورزشکار جکی اتکینز (تالار مشاهیر)

SmartLink®: این مجموعه از میزهای سبک ، متحرک ، صندلی ها ، ابزارهای ذخیره سازی و ارائه با سهولت در تنظیم و تنظیم مجدد ، با درگیر شدن کامل ذهن و بدن فعال ، امتیازات بالایی را کسب می کند. محصولات جدید به این سری در اضافه شدند ژانویه 2020 شامل واحدهای ذخیره سازی موبایل جدید و پایان های پیشرفته با رنگ های تند و روشن است. چهارپایه جدید 4 پایه و ارتفاع کافه برای جمع کردن مجموعه صندلی ها برای سفارش در دسترس است 1 اکتبر، 2020

Revel ™: جدید! در دسترس 1 اکتبر 2020. به سمت دیگر ، عقب و جلو حرکت کرده یا به صورت دایره کامل روی این مدفوع فیجت بچرخید. Revel تحرک و تحرک را برای فراگیران فعال به ارمغان می آورد. با یک پایه مقاوم در برابر لغزش و بدنه پلاستیکی ، کاربران می توانند با استفاده از مدفوع در فضاهای خلاق با تمیز کردن آسان پس از آن احساس راحتی کنند. Revel برای دانش آموزان در هر سنی با دوام است (معلمان نیز!).

Motivate®: مجموعه محصولات Motivate از HON ، شامل میزها ، صندلی ها و ابزارهای ارائه ، به طور یکپارچه با هم کار می کنند تا یک راه حل جامع کاملا مناسب برای هر محیط یادگیری مشارکتی ارائه دهند. Motivate راحتی ، انعطاف پذیری ، فناوری و کیفیت لازم برای یادگیری در هر محیطی را فراهم می کند.

اخبار مرتبط  عملکرد شنوایی و تصویری تلویزیون QLED TCL با مجوز IMAX Enhanced شناخته می شود

راه حل های مدرسه سالم: در پی چالش های COVID-19 ، بدون توجه به نیاز ، HON می تواند به شما کمک کند با ارائه محصولات جامع ما برای حمایت از دانش آموزان ، معلمان و کارمندان و جامعه با ضدعفونی کننده دست و پایه های PPE ، تقسیم فضا ، مدرسه خود را تهیه کنید. صفحات نمایش ، اتمام قابل تمیز و توانایی تحویل مبلمان به مدارس در چند روز.

هر محصول با ضمانت مادام العمر کامل HON پشتیبانی می شود. برای اطلاعات بیشتر به hon.com مراجعه کنید.

درباره شرکت HON از سال 1944 ، شرکت HON به مشاغل کمک می کند تا فضاهای خود را کار کنند. HON با وسواس در مورد جزئیات ریز و تأکید بر مد روز و مد روز ، مبلمان محل کار از جمله صندلی ، میز ، میز ، ایستگاه های کاری و ذخیره سازی را طراحی و تولید می کند. دفتر مرکزی آن در مسقطین ، آیووا، شرکت HON دارای امکانات تولید بیشماری است که در کل در استراتژیک واقع شده است ایالات متحده، و محصولات خود را از طریق شبکه سراسری شرکای توزیع وفادار به بازار عرضه می کند. شرکت HON بزرگترین شرکت عامل HNI Corporation ، تولید کننده پیشرو در مبلمان اداری جهانی (NYSE: HNI) است. برای اطلاعات بیشتر به hon.com مراجعه کنید.

بروشور ساخت:

https://res.cloudinary.com/hni-corporation/image/upload/v1599662495/HON/Tables/Build/HON-Build-Learning-Applications-Brochure-H5262.pdf

بروشور SmartLink:

https://res.cloudinary.com/hni-corporation/image/upload/v1599232827/HON/Chairs/SmartLink/HON-SmartLink-Satating-Brochure-H5879.pdf

بروشور انگیزه:

https://res.cloudinary.com/hni-corporation/image/upload/v1595626474/HON/Chairs/Motivate/HON-Motivate-Education-Brochure-H5709.pdf

بروشور Revel:

https://res.cloudinary.com/hni-corporation/image/upload/v1598995010/HON/Chairs/Revel/HON-Revel-Cut-Sheet-H5950.pdf

قیمت راه حل های آموزش:

https://res.cloudinary.com/hni-corporation/image/upload/v1595970140/HON/Marketing٪20Resources/hon.com/Files/hon-now-learning-solutions-flyer.pdf

منبع شرکت HON

لینک های مربوطه

hon.com