هانتکی تصفیه کننده هوا خودرو را برای بازارهای جهانی توسعه می دهد

شنژن ، چینآوریل 25 ، 2020 / PRNewswire / – Huntkey ، پیشرو در جهان از راه حل های قدرت ، در حال توسعه و آزمایش تصفیه هوا خودرو خود را برای بازارهای جهانی پس از راه اندازی موفقیت آمیز در چین. دستگاه تصفیه هوا خودرو به اندازه یک فنجان آب قابل حمل و کوچک است که از نظر اتومبیل بسیار مناسب است و از همه مهمتر این که دارای فیلترهای فوتوکاتالیست می باشد تا به طور موثر توانایی تصفیه آن را بالا ببرد.

تصفیه کننده هوا Huntkey Car:
https://en.huntkey.com/products/air-purifiers/

فوتوکاتالیست یک کاتالیزوری است که با استفاده از اشعه ماوراء بنفش (UV) می تواند انرژی بیشتری بخشد و در نتیجه بتوان یک واکنش شیمیایی را که احتمال وقوع آن بیشتر است ، آسانتر کرد ، در یک دستگاه تصفیه هوا فوتوکاتالیستی معمولاً ماده ای به نام دی اکسید تیتانیوم است. به این معنی ، یک دستگاه تصفیه هوا فتوکاتالیست قادر است با تجزیه خطرهای ناشی از هوا به جای جذب آنها ، هوا را تمیز کند و این یک تفاوت اساسی بین تصفیه کننده هوا فوتوکاتالیست و موارد معمولی است.

اخبار مرتبط  اندازه بازار پوست الکترونیکی ارزش 19.6 میلیارد دلار تا سال 2027

در دستگاه تصفیه هوا اتومبیل Huntkey ، فتوکاتالیست به طور یکنواخت به یک بستر چسبیده است و فیلمی را تشکیل می دهد که تعداد زیادی از جزئیات فوتوکاتالیست در معرض سطح قرار گرفته و آنها می توانند کارایی لازم را انجام دهند ، که به آن فیلترهای فوتوکاتالیست گفته می شود. با استفاده از نور UV ، فیلترهای فوتوکاتالیستی حداقل 99٪ ویروس ها ، باکتری ها و مواد فرار از بو را به دی اکسید کربن و آب تجزیه می کنند ، در نتیجه هیچ آلودگی ثانویه ای حاصل نمی شود که معمولاً با جذب در بسیاری از دستگاه های تصفیه هوا معمولی ایجاد می شود.

با این حال ، فوتوکاتالیست نمی تواند مشکل برخی ذرات مانند گرد و غبار و دود را برطرف کند. برای اطمینان از تأثیر بالای تصفیه ، دستگاه تصفیه هوا خودرو فیلترهای فوتوکاتالیست را با یک فیلتر HEPA ترکیب می کند تا یک سیستم جامع و قوی را تشکیل دهد که قادر به حذف طیف گسترده ای از آلاینده های هوا باشد. این دستگاه دارای دو ورودی هوا در نزدیکی پایین ، فیلترهای HEPA و فوتوکاتالیست و همچنین یک لامپ ماوراء بنفش در وسط و یک خروجی هوا در قسمت بالا است. هوای آلوده در مرحله اول توسط فیلتر HEPA از قبل فیلتر می شود تا ذرات را از بین ببرد و از آنجایی که توسط فیلترهای فوتوکاتالیست برای از بین بردن ویروس ها و باکتری ها استریل می شود ، سرانجام هوای تازه از محل خروجی خارج می شود.

اخبار مرتبط  Schuil & Associated ، Inc. و New Current Water and Land ، LLC با مشاور سرمایه گذاران در زمینه خرید زمین در منطقه آب Westlands همکاری می کنند

در دستگاه تصفیه هوا خودرو ، فیلترهای فتوکاتالیستی قطعات داخلی هستند که نیازی به تعویض یا تجدید منظم آنها نیست زیرا غیرقابل مصرف هستند ، در حالی که فیلتر HEPA قابل جدا شدن است که به طور مستقل بسته بندی می شود. یک شارژر اتومبیل و کابل میکرو USB نیز در این بسته گنجانده شده است. برای دیدار با ترجیحات مختلف ، سه گزینه رنگ – قرمز ، طلایی و خاکستری برای تصفیه هوا در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  Fire & Flavour سرمایه گذاری مشترکی با EMG برای رقابت جهانی در مشاغل گریل و ذغال ایجاد می کند

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس http://en.huntkey.com/ مراجعه کنید.

درباره Huntkey

Huntkey Enterprise Group که در سال 1995 تأسیس شده و مقر آن در آن است شنژن، عضو انجمن بین المللی تولیدکننده منبع تغذیه (PSMA) و عضو انجمن منبع تغذیه چین (CPSS) است. با شرکت های شعبه در ایالات متحده آمریکا، ژاپن و مناطق دیگر ، و کارخانه های همکاری در برزیل، آرژانتین، هند و سایر کشورها ، هانتکی چندین سال است که در زمینه توسعه ، طراحی و ساخت منبع تغذیه PC ، منبع تغذیه صنعتی ، محافظ افزایش یافته ، آداپتور و شارژر تخصص دارد. هانتکی با داشتن فن آوری های خاص و قدرت تولید ، سالها در خدمت Lenovo ، Haier ، DELL ، Bestbuy و بسیاری از شرکتهای بزرگ دیگر بوده و از طرف اکثر مشتری ها به رسمیت شناخته شده و به اتفاق آرا رسیده است.

SOURCE Huntkey

لینک های مربوطه

https://en.huntkey.com/

پاسخی بگذارید